1. díl - Druhá šanceBlackBoxTV

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:477
Počet zobrazení:6 007

Škola podfuků vás po svém návratu moc nezaujala a její sledovanost hodně prudce klesá. Proto jsme se rozhodli ji nadále vysílat nepravidelně s tím, že budeme překládat jen ty nejzajímavější díly. Místo ní ode dneška startujeme nový seriál. Díky za pochopení.

Tímto videem bych vám rád představil nový seriál, který by se měl na našem webu objevovat každé úterý od 17:00. Stojí za ním skupina nazvaná BlackBoxTV a každý díl představuje jeden samostatný krátkometrážní film. Těch bylo zatím natočeno patnáct a tvůrci v nich sázejí hlavně na hutnou, občas až hororovou atmosféru a překvapivé zvraty v ději. Doufám, že vás seriál zaujme, protože se určitě máte na co těšit.

Je opravdu těžké popsat samotný díl bez toho, abych vám zbytečně nespoileroval děj, proto to dělat nebudu. Jen bych rád dodal, že na úplném konci videa se nachází otázka, na kterou nezapomeňte odpovědět do komentářů! :)

 

Přepis titulků

Každý den jsme nuceni dělat nepříjemná rozhodnutí, ale co kdyby vám osud dal možnost nahlédnout do budoucnosti a vidět, že jedno rozhodnutí vám navždy změní život... VideaČesky.cz uvádějí Druhá šance Podívejme, kdo přijel až z Los Angeles jenom, aby mohl být se mnou. Já dokouřím cigaretu a ty jdi zatím dovnitř. Dobře.

Jestli chceš, můžeš tady ještě chvíli zůstat. Stalo se něco? No kurva! Ná puťa, puťa. Puťa, puťa. Díkybohu, zvedls to. John ví, že jsi mu sebral ty peníze. Ví, kde právě jsi, musíš odtamtud vypadnout.

Haló? Haló?! Díkybohu, zvedls to. John na to přišel. Ví, že jsi mu vzal peníze. Musíš odtamtud vypadnout a vrátit se do L.A. Já vím, už jedu. Je mi to líto. Miluju tě, Julie.

Překlad: somerset www.videacesky.cz Kdybyste měli možnost změnit jeden moment ve vašem životě, který by to byl a proč?

Komentáře (93)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Wow tak tohle by se mi moc hodilo, tolik věcí bych vrátila zpátky a od základu změnila.. do něčeho bych ani nešla, kdybych věděla jak to dopadne ;(

180

Odpovědět


Odpovědět

nechala jsem utratit svého mazlíčka, kterého jsem měla třináct let, vyčítám si, že jsem mu tu injekci nedala sama, jestli měl někdo právo vzít mu život, nebyl to neznámí člověk a ani on s ním neměl být v bezprostřední blízkosti v posledním okamžiku, já jako zbabělec zůstala stát o dva metry dál

190

Odpovědět

Já bych chtěla vrátit čas abych neudělala tu pitomou blbost.

181

Odpovědět

Změnil bych toho spoustu, ale na druhou stranu člověk neví, co se při těch změnách stane a třeba by to dopadlo ještě hůře... :-)

180

Odpovědět

Když jsem byl menší stydil jsem se přiznat že se mi líbí jedna holka.
Ona to řekla, ale já ne ranilo jí to a já si to pak vyčítal....
Od té doby co jsem to mohl řict a někam to s ní dotáhnout už jsem jí nikdy neviděl a žil jsem dál svůj život. Sere mě to tak že to píšu do komentáře pod video na nějáké stránce. Chápete to někdo :) já ne:(

190

Odpovědět

Myslím, že tak zhruba před rokem bych ještě řekla "Změnila bych spoustu věcí." Ale teď mám něco, o co nechci přijít. A neměnila bych. Jakkoli jinak i třeba bezvýznamně jinak by věci byly, já bych buď nebyla stejná a neuměla si vážit toho, co mám a nebo bych to neměla vůbec. Proti osudu nemůžeš bojovat, bojovat můžeš proti sobě. Ale boje proti sobě zabiješ jen sám sebe.

180

Odpovědět

tak trochu nezvratny osud

180

Odpovědět

Asi bych nic neměnila. Ikdyž nás potká něco opravdu špatného, později se za tím ohlédneme a řekneme si, že bez toho, bychom byli jiní. Buď hůř, a nebo lépe.
Každopádně tento seriál mě zaujal :)

180

Odpovědět

Šel bych na jinou střední školu. Myslím si, že tím by se vyřešilo všechno.

180

Odpovědět

Teda, filozofujete tu hezky : ) ...vždycky, když nějaká dlouhá a zásadní zkušenost v životě skončí, ohlédnete se zpět a jen málokdy si řeknete "udělal bych to stejně"... nejde ani tak o to, že víte, jak to skončí, ale o to, že jste o tu zkušenost moudřejší a mít tyhle vědomosti před ní, určitě byste se zachovali jinak. Stejně jako já...

180

Odpovědět

No osobně nevím jestli bych do toho šel s tou změnou. možná jo možná ne ,ale raději bych se chtěl vrátit o rok zpátky ,protože jsem za tu dobu udělal dost rozhodnutí které nebyly úplně správné a chtěl bych je změnit...

180

Odpovědět

nic --- každá cesta, kterou se vydáme je vždy ta správná....

180

Odpovědět

Tommy: Možná sem to přirovnání trochu přehnal, ale chtěl sem názorně ukázat, že se nemůžu zbavit pocitu, že v případě změny nějaké části mého života bych já jako takovej přestal existovat a jakoby by mě nahradil nějakej můj "klon" s částěčně stejnýma vzpomínkama.

180

Odpovědět

Tommy: Položil sis otázku, jestli bys v případě, že bys šel jinou životní cestou, to byl pořád Ty? To je další otázka na, jak říkáš, filosofický rovině. Je osobnost člověka to, co je mu dáno od narození, nebo navíc ještě to, co je výsledkem všech jeho předchozích zkušeností a vzpomínek? V druhém případě by se moždá dala otázka, jestli bys něco v Tvém životě změnil, trochu přeformulovat: Pokud bys měl možnost, že budeš naklonován, život Tvého klonu by se vyvíjel podle Tvých představ, ale Tvoje existence by byla v okamžiku začátku té jeho ukončena, přijal bys to? (tady bys to navíc měl snadnější o to, že by nebyla Tvoje existence od okamžiku změny Tvého rozhodnutí smazána)

180

Další