8. díl – Zasloužila si toBlackBoxTV

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:260
Počet zobrazení:4 510

V každé významné rodině dochází ke skrytému boji o moc. Lucas Chen se dnes musí rozhodnout, jak daleko je ochotný kvůli této moci zajít.

Přepis titulků

V každé významné rodině probíhá skrytý boj o moc. Lucas Chen se dnes musí rozhodnout, jak daleko je ochotný kvůli této moci zajít. VideaČesky.cz uvádí ZASLOUŽILA SI TO Pojď dál, Lucasi. Přišel jsi kvůli svému svěřeneckému fondu. Dnes jsem dovršil 21 let. Budu k tobě upřímný.

K fondu ode mě dostaneš neomezený přístup. Ale... nejdřív pro mě musíš něco udělat. Ať je to cokoliv, udělám to. Pojď za mnou. Chci, abys prokázal věrnost své rodině... a zbavil ji její slabiny. Zbav nás tvé sestry, té zfetované děvky.

Cože? Tvoje sestra Tracy všechno zahodila. Kvůli neřestem, hříchům a drogám. Způsob, kterým žila, přivedl tvoji matku do hrobu! - Je to moje sestra! - Rodina musí zůstat silná! Pokud máme slabinu, musíme ji odstranit. - Nemáme na výběr.

- Ale, otče, já nemůžu. - Ticho! Přišel jsi kvůli svému fondu. Dostaneš ho. Celý. Ale teď chci, aby ses zachoval jako chlap a ochránil rodinu. Dám ti čas na rozmyšlenou. Ahoj, zlato, jak to vypadá? - Já nevím, Kate... - Dá ti to? Jo, ale chce, abych... - To je paráda.

- ...něco udělal. Chce, aby ses se mnou rozešel? Ne. - S tebou to nemá nic společného. - Tak na co čekáš? Udělej to, ať je to cokoliv. Tak lehké to není. Promiň, že jsem tak necitlivá, ale říkal jsi, že tam jdeš, abys získal přístup k tomu fondu. Tvůj táta souhlasí, ne?

Navíc je to hromada peněz. - Takže ať je to cokoliv, prostě to udělej. - Ale... Teď musím běžet, promluvíme si o tom později. Monico! Už je čas. Na co je tohle? Bude to rychlé a bezbolestné. Je to moje sestra...

Chci, aby ses zachoval jako chlap! Prostě to udělej! Tohle je šílenost. Je to šílenost! Jsi blázen! Tracy? Co to děláš, Tracy? Říkala jsem mu, že jsi slabinou naší rodiny, ale on mi nevěřil.

Ne! Překlad: somerset www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Malá svině :D Nemůžu si pomoct ale ten Lucas je strašně sexy♥ ;)

201

Odpovědět

To je na nic díl... Ubohá myšlenka. Prokázat sílu tím, že jsem ochoten a schopen pozabíjet členy své rodiny? Jakej to v tomto videu mělo význam?

192

Odpovědět

Jojo rodina je svatá. Dát mi otec takovou nabídku tak to udělám hned a o ničem nepřemýšlím.

1815

Odpovědět

sMike : To s tím dědictvím je kravina .... pokud napíše závěť a je pevně stanoveno komu je určena, tak nikdo není povinnen vydávat jakoukoliv část majetku pozůstalým

181

Odpovědět

Podle těch anglických titulků by tam na místo "Bude to rychlé a bezbolestné" mělo být "bude to tiché/diskrétní (nebo tak něco :) ) a bezbolestné"

190

Odpovědět

Ještě, že sme chdý a nemsíme řešit takovehle kravoviny:D.

201

Odpovědět

Otca zabit, tu ženskou na posteli přefiknout a peníze si nechat :D ... podle zákona musí děti dostat nějaké dědictví, takže by dostali oba :D

186

Odpovědět

Noo , pak by byla jednoduše v pr*eli :D

180

Odpovědět

Karlos: jasněže si to myslele, ale co kdyby to přeci jen udělal? To by se jen tak nechala zabít?

201

Odpovědět

Jizzik: a co by si z toho mel? rekni

183

Odpovědět

Strašně jsem se naštval.

183

Odpovědět

Tak takovej závěr jsem tentokrát opravdu nečekal. pěknej dílek :)

192

Odpovědět

HH, takové stylové výběrové řízení xDDD miluju tenhle seriál :-)

182

Odpovědět

Moor8 - ona ale počítala s tim ,že to neudělá ...
Suprovej díl , ještě ,že jste sem ten seriál daly ! Jen tak dál :)

193

Odpovědět

Tenhle dil byl proste uzasny, konec jsem takovejhle necekal i kdyz to bylo celkem jasne, ale suprove.
Jen tak dal!

185

Další