2. díl – Kde jsi?BlackBoxTV

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:398
Počet zobrazení:5 238

Každý z nás čas od času zabloudí. Co kdybyste ale zabloudili na místo, z kterého by nevedla žádná cesta pryč? Tato věta uvádí další díl seriálu BlackBox TV, který tentokrát ještě více přitlačí na hororovou strunu. A pokud se budete dívat sami v noci, zaručuju vám, že se aspoň trošičku bát budete. :) Otázka pro dnešní den: Jaká byla nejstrašidelnější situace, do které jste se dostali?

Přepis titulků

Každý čas od času zabloudí. Co kdybyste ale zabloudili na místo, z kterého by nevedla žádná cesta pryč? VideaČesky.cz uvádí: Kde jsi? Haló? Kde jsi? Když jsem se probral, už jsi byla pryč. Jo. Promiň mi to. Omlouvám se za včerejšek.

Ne, byla to moje vina. To nevadí. Chtěla jsem se jen podívat na východ slunce. Jak daleko jsi od stanu? Vcelku blízko. Za chvíli se vrátím. Nemám zajet zpátky do města? Mám pocit, jako bychom na něco zapomněli. Nemyslím si.

Za chvíli se uvidíme. Davide? Kde jsi? Haló? Haló? Haló? - Haló? - Davide? - Díky bohu. - Co se děje? Kde jsi?

Jsem poblíž stanu. Kde jsi ty? Já... ...stojím přímo před stanem. Cože? Davide? Davide? Kde jsi? Myslím, že jsme na něco zapomněli.

Byla to moje chyba... Překlad: somerset www.videacesky.cz Jaká byla nejstrašidelnější situace, do které jste se dostali?

Komentáře (71)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

odpověď na konečnou otázku: když jsem se ženil?

10

Odpovědět

řekněte mi, kdo by stanoval zrovna v takovym odlehlym vyprahlym místě ? :D

190

Odpovědět

Já to nechápu, jaktože viděla sebe a svého přítele mrtvého v autě? :D

190

Odpovědět

Hororový bylo, když jsme se třídou byli na škole v přírodě, spali jsme v chatkách a byla tam jedna budova, kde byla kantýna, jídelna, taneční parket etc... V tý budově byly záchody, ale všichni mě varovali, že ty záchody jsou fakt strašidelný, ale stejně jsem na ně šla. No, těžko tu atmosféru popsat. Velký záchody ve sklepě, kde nebylo ani človíčka, pavouk zlomenýho skla na zrcadle a ještě ke všemu zničehonic do toho hororovýho ticha začal strašně vrčet nějaký přístroj, tak jsem utíkala ven. Kdyby někdo chtěl natáčet horor ze záchodového prostředí, měl by jít přímo tam.

210

Odpovědět

proč sem čekal že se holka dozzví že došlo k výbuchu atomovky nebo k zombie apokalypse?? ale i tenhle konec byl fajn :) a muj zážitek je až moc komplikovanej než abych ho dokázal vylíčit v tom pravým světle

190

Odpovědět

a môj hororový zážitok ?
Jedno obdobie som mala stále pocit ako keby ma niekto sleduje viete keď idete po ulici a musíte sa stále obzerať ako keby za vami niekto šiel a čumel vám stále na chrbát , alebo keď ste v prázdnej miestnosti a mate pocit že nieste samy (bwt v kúpeľni to je trošku deprimujúce :-D).Raz keď som bola v škole som sedela vedľa kamarátky , úplne v zadu za nami nebol ďalší stôl a zrazu som mala pocit že za nami niekto prešiel tak som sa obzrela a v tej istej chvíli aj kamarátka . Keď sme videli že tam nikto nieje tak sme sa na seba pozreli a ona hovorí : " Aj ty si mala ten pocit že..." a ja som len prikývla. Vtedy ma zamrazilo po celom chrbte ako keby mi to do cvaklo čo sa to deje .... Na druhý deň som sa o tom rozprávala s maminou a ta mi hovorila že aj jej sa dialo toto iste . Už dlhšiu dobu nič také nevnímam alebo som si len zvykla :)

190

Odpovědět


Odpovědět

Je to super seriál, "horory" moc nemusim jelikož většina z nich je o tom, že v lese běhá vyšinutý něco se sekerou a seká to tolik hlav kolik jen může a přežijou to dycky 1-2 lidi úplnou náhodou, ale tohle má napad a i na to, že to je tak krátký dokáže super pobavit za mě 9/10!!

192

Odpovědět

Je noc, mám tu tmu, ale ani trochu jsem se nebál xD jo už vám čím to je.... právě jsem hrál F.E.A.R. xD takže tohle mě opravdu nevyděsí xD

194

Odpovědět

Dobrý nápad, ale přijde mi vcelku nevyužitý...
Jinak můj zážitek: Byli jsme s kamarády na chatě, dělali klasické hovadiny a popíjeli, když venku vypukla pěkná bouřka a slejvák. Vyšli jsme před chatu a jeden z mých přátel začal pobíhat kolem a předvádět tanec v dešti, až se dostal ke stromům kde začíná les kousek od naší chaty. Ve chvíli, kdy jsme ho už přes ten déšť skoro neviděli uhodil blesk přímo do stromu kousíček od místa kde jsme ho viděli jak běhá. V tu chvíli se mi opravdu až bolestivě zastavilo srdce. Všichni jsme vyjukaně koukali neschopní cokoliv udělat nebo se pohnout. Jakmile jsme ho spatřili jak utíká k chatě jako by jsme obživli a dali jsme se do hašení toho stromu, který se s krásným praskotem zlomil a začal hořet.

190

Odpovědět

alex: oba jsou mrtví, ale každý v jiném "světě"... proto je ten hovor tak přerušovaný a proto se nevidí

190

Odpovědět

aha ak su obaja mrtvy preco mozu komunikovat len cez telefon nemali by sa vidiet ?

190

Odpovědět

Jo, tak ta hláška fakt stála za to.
Na druhou stranu si taky myslím, že zombie apokalypsa by byla cool :-D

190

Odpovědět

Animák tvoje věta "ale jelikož jsem doufal že to jsou zombíci" mě totálně položila :DD

180

Odpovědět

Dfhjfjdjjddjdfuyhgufflkkfrydueuejedjhdhejjruhshyhsddjfufdtjjujijjudgshsshyseusiejsujdujsususteyshwueusysshsysusyshsyhsyshwyheydysheududhdfh
Rdshjsjhshsjsiajsdjd

00

Odpovědět

serial dobrej.....pochvala prekladatelovi.....jen bych chtel dodat ze by stalo za to napsat do popisku ze hlavni hrdina je(teda aspon zatim vzdy byl) velice znamej na youtube....nevim jesi bude i v dalsim dile naka youtube hvezda(a jsem tak linej ze to ani nebudu hledat :D ) ale pokud jo tak napr prave i justine stoji za zminku......diky :)

181

Další