5. díl – Tohle je pro tebe, zlatoBlackBoxTV

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:224
Počet zobrazení:3 871

Je úterý večer, a přichází tak čas na další díl seriálu BlackBoxTV. Naše životy jsou tvořeny cestami dělenými od sebe rozdílem několika minut a cesta osamělé Angely Billson se dnes změní po tom, co se jejímu sousedovi stane strašlivá nehoda. Otázka pro tento týden: Kterou vzpomínku byste nejraději vymazali z paměti?

Přepis titulků

Naše životy jsou tvořeny cestami s rozdílem několika minut a cesta osamělé Angely Billson se dnes změní potom, co se jejímu sousedovi stane strašlivá nehoda. VideaČesky.cz uvádí Tohle je pro tebe, zlato Stalo se vám něco? Praštil jsem se do hlavy. Hned se vrátím.

Zajdu do bytu pro ručník a led. Ne. Jenom... mi pomozte dojít zpátky do garáže. Myslím, že Debbie má nějaké... Pojďte. Pomůžu vám. No tak. Omlouvám se. To je v pořádku.

Bydlím tady. Jmenuju se Angela. A vy? Keith. Omlouvám se. Co se vám vlastně stalo? Byl jsem na cestě k Debbie. Ahoj. Myslela jsem, že jsi jel do Vegas za matkou. Strašně jsi mi chyběl.

- Jsem ráda, že jsi zpátky. - Já taky. Tohle je pro tebe, zlato. Ne, to nedává žádný smysl. Prostě jsem přišel a... Ahoj, zlato. Myslela jsem, že jsi jel do Vegas za matkou. Chtěli jsme si zahulit. Dojdu pro sirky. Co tady chceš? Popravdě jsem přišel ojet Debbie.

Tohle je pro tebe, zlato. Ne, to ne! Takhle ne! Takhle to nebylo! - Dýchej, uklidni se. - Šel jsem dovnitř... abych se podíval, co se to děje. Vsadím se, že bys vyskočil z okna, kdyby nás teď Keith nachytal. Bylo by mi to úplně jedno.

Nakopal bych mu prdel. - Vždyť je to tvůj nejlepší kamarád. - A tvůj snoubenec. Myslela jsem, že jsi jel do Vegas za matkou. Co to děláš? - Kámo, ona mě kurva svedla! - To myslíš vážně? - Co to děláš?! - Omlouvám se, kámo. Zavři kurva hubu! Neboj se, Andrew.

- Prosím, nestřílej. - Přišel jsem tě zabít. - Tohle je pro tebe, zlato! - Omlouvám se! Proboha! Plánoval jsem to měsíce. Mysleli si, že jsem idiot. Ale nejsem. A víš ty co? Nikdo kromě tebe neví, že jsem tady byl.

Překlad: somerset www.videacesky.cz OTÁZKA PRO TENTO TÝDEN: Kterou vzpomínku byste nejraději vymazali z paměti?

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

TUDUTURUDUDUDUDŮSUBSCRIBE! :D

180

Odpovědět

Animák: jj, přibyly, ale neřekl bych, že jsou podivné.

180

Odpovědět

Všiml si taky někdo toho že u těch druhých schodech pod lampou tam při jedné verzy přibili dva obrázky. A jsou podivné...

180

Odpovědět

v amerike nemaju ambulanciu ? :D

181

Odpovědět

Nejraději bych vymazal.. sakra, teď si nemůžu vzpomenout, co..

201

Odpovědět

R35T3CPA: nezdá

181

Odpovědět


Odpovědět

Zdá se mi to nebo je to Tobuscus?

181

Odpovědět

Na můj první "sex"

182

Odpovědět

spis bych radeji nejake vzpominky znova ziskal, nez nejake odstranil...

190

Odpovědět

Pekny vykon Toby :)

180

Odpovědět

Debilita sama.

1815

Odpovědět

spenat48 proč bych si měl dělat srandu?! Ten den zemřel můj otec, mužský vzor. Ten den bych chtěl vrátit zpět. Ale to Ty asi nepochopíš, pokud jsi neztratil nikoho blízkého nebo někoho na kom Ti opravdu záleželo. Pokud se pletu, tak se omlouvám.

200

Odpovědět

celkem drsný, samé lepší epizody.. chuděra holka, ve špatný čas na špatném místě.

181

Odpovědět

Z paměti bych vymazal všechny vzpomínky na holku, která mi zlomila srdce a ublížila mi

180

Další