10. díl – VarováníBlackBoxTV

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:260
Počet zobrazení:3 902

Je tu další, po dlouhé době hororovější díl seriálu BlackBoxTV. V něm nepopulární studentka Teresa Nunez zažije neočekávaný střet s paranormálními jevy.

 

Přepis titulků

Teresa Nunez se snaží si co nejvíce užít svůj poslední rok na střední. Ale osud s ní dnes má jiné plány. VideaČesky.cz uvádí VAROVÁNÍ Most Rock Wash 10 mil - Čau, Kelly. - Ahoj, našla jsi ten kazeťák? To víš, že našla. Děkuju moc.

Nechápu, jak jsem ho mohla zapomenout. Mimochodem, Kelly... Moc děkuju, že tobě a družstvu letos můžu pomoct. Kdybys mi neřekla, asi bych teď seděla doma na zadku, nic nedělala a doufala v něco na práci. Ale no tak, nebuď hloupá. Jsme rádi, že nám pomáháš. Navíc odvádíš skvělou práci. To nestojí za řeč, Kelly. - Jak daleko jsi za náma?

- Myslím, že jsem vyjela... asi 15 minut po vás. - Aha, fajn. Ještě jsme ani nepřejeli most, takže máme kus cesty před sebou. - Fakt jsi měla jet s náma autobusem. - No jo... Trenér mi dal svolení jet autem, protože je to mimo město. A taky jsem si myslela, že by se všechny ty věci do autobusu nevešly. Ale třeba někdy příště...

Děláš si srandu? V autobusu je spousta místa. Příště musíš jet s náma. Terezo? - Neslyším tě... ale...s náma. - Kelly? HOVOR PŘERUŠEN Haló? Terezo! Terezo!

Co ode mě chceš? Zastav! - Haló? - Jsi v pořádku, zlato? - Ne, ne... - Terezo, kde jsi? Kde jsi? Jsem několik mil od mostu. Okamžitě zajeď ke krajnici a zastav. Zastav!

Už jsem zastavila, mami! Most se na jedné straně zřítil. Cože? - Ne, mami... - Stalo se to... - Co se stalo s mostem? - Něco kvůli dešti... Zlato, oni tam spadli. Ředitel Miller mi právě volal, že se autobus zřítil. A že tě hledali.

- A... jsou všichni v pořádku? - Ne, zlato. Nejsou. Je mi to líto, zlatíčko, ale je to asi 150metrový sráz. Další 2 auta se zřítila, než vůbec někdo zjistil, co se stalo. Proboha. Je mi to líto, zlato. Kelly...

Chtěla mě varovat. Překlad: somerset www.videacesky.cz

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

hmm, nic moc :-(

00

Odpovědět

Díl dobrej, tajuplnej, plnící účel, ale... jen do doby, než se v autě objevila dívka celá od krve s jakousi hmotou místo oka. Tyhle úchvatný prvky v hororových snímcích vážně nepotřebuju a popravdě mě spíš ruší. Jinak fajn =) a ještě něco... proč proboha vždycky vystupujou z auta, když jsou sami a naví co se děje =D

190

Odpovědět

No dopr.... jak tam vylezla ta holka co jí z držky tekla krev já setak lekl. V jejím případě bych snad ani nezastavoval :D

190

Odpovědět

Tak u tohohle dílu mi běhal mráz po zádech. Vážně se povedl, a ta lekačka... paráda:-)

180

Odpovědět

Tak tenhle díl se jim fakt povedl, dokonce sem se i lekl! ;-)
Zatím nej díl

180

Odpovědět

Asi to zase nechápu...jéžiš proč nejsem i já filmovej typ??? :d

180

Odpovědět

už to začíná být jak Věřte Nevěřte :-/

181

Odpovědět

Pěkné, hezky jsem se lekla (ale já se chci leknout :D)

180

Odpovědět

Ještě bych to doladil tím, že ke konci se začne kamera vzdalovat a zjistí, že zastavila na hraně zlomu. Říkali přece, že o tom 2 auta nevěděly a vjely tam = asi to nešlo vidět.

180

Odpovědět

Konečně zase celkem dobrý díl, jen tak dál...! :)

180

Odpovědět

Naprosto úžasná atmosféra, akorát se mi zdá, že je každý díl vlastně o tom stejným. Vždycky už od začátku nějak tuším, o co vlastně jde. Chtělo by to něco kreativního.

180

Odpovědět

A na konci pořadu se dozvíme, jestli je příběh pravdivý, nebo je jen dílem našich scénaristů...

180

Odpovědět

Jo, tak dneska jsem se malem POS*AL ... Konecne to zase zacina byt zajimave :D

182

Odpovědět

Nerosan: No, chtělabych vidět Tebe, spadnout v autobuse plným jiných lidí z takovýho srázu.. Asi bys jí to taky nezdělil s klaunským úsměvem a narozeninovým kloboučkem na hlavě))

181

Odpovědět

O bože, proč mrtvé kamarádky nemůžou mít jen poškrábanou ruku a musí jím vždy z pusy "stříkat" krev, chybět jim nějaká končetina a nějaké další části těla. Každopádně skvělej díl, po delší době, ale na další nemám asi odvahu

183

Další