Bojovat o vítězství

Thumbnail play icon
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:477
Počet zobrazení:5 182
V dalším kresleném klipu se Your Favourite Martian spojil s raperem DeStormem, aby tak složili poctu těm nejznámějším konzolovým bojovníkům... a následně je všechny složili na jednu hromadu. Hráli jste nebo hrajete nějakou bojovou arkádu? Pochlubte se v komentářích.

Přepis titulků

Každý den a každou noc budu bojovat o vítězství. Teď jim nakopem zadky. Každý den a každou noc budu bojovat o vítězství. Zboříme barák. Každý den a každou noc budu bojovat o vítězství. Rozdrtíme své nepřátele. Každý den a každou noc budu bojovat o vítězství. Srazíme je do kolen.

Vkročím do arény a prokřupnu si klouby. Zkusím to po dobrým, ale kdo ví, co se stane. Přede mnou stojí dlouhá řada těch nejlepších konzolových bojovníků. První je Ryu, chlápek, který křičí: "HADOUKEN", zatímco boj už běží. Dostal pecku do hrudi ještě předtím, než jsem vylekal Blanku přesně mířenou ranou do varlat. Sub Zero měl nutkání mě zmrazit. Pardon, ale to bylo pěkně laciný.

Jeho prdel odlétala v krvi. Falconův úder schytal Captain Falcon a super pecka přistála na Mariově knírku. Když si to přivalí Panda, tak si říkám, že ho seřežu tak, až bude žadonit o vyhubení. Dostal pár nových monoklů. Neříkám, že jsem z videoher agresivní, ale... Každý den a každou noc budu bojovat o vítězství. Teď jim nakopem zadky. Každý den a každou noc budu bojovat o vítězství. Zboříme barák.

Každý den a každou noc budu bojovat o vítězství. Rozdrtíme své nepřátele. Každý den a každou noc budu bojovat o vítězství. Srazíme je do kolen. K-k-k-k-kombo úder! Zasáhli mě pěkně zle. Ukazatel zdraví je skoro prázdný. Dík, že jsi mi to půjčil. Který z vás zbabělců si to chce rozdat? Na mě potřebujete celou armádu.

Vlezte mi do cesty a jste na cucky. Přihraj nůž a udělám z Jina řízky. S Kenem vlítnem do ulic. Zlomím mu vaz a vylámu zuby. Můj Chun-Li kop vás posadí na prdel. Jdu nevhod, Kasumi? Chtěla jsi zdrhnout, ale mám tě. MRTVÁ! Když je teď po ní, vrhnu se na medvěda Kumu. Udělám z tebe Méďu Béďu, holýma rukama tě za srst chytnu. Kde jsi, Scorpione? Dostaneš taky. Stejně tak Ayane, i když je kus. Jedna bomba a je na kusy.

Heihachi z Tekkena se chce taky přidat, ale neumím vyslovit jeho jméno, tak ji schytá rovnou na solar. Vyrvu Lizardmanův jazyk, je úplně němý. Neříkám, že jsem z videoher agresivní, ale... Každý den a každou noc budu bojovat o vítězství. Teď jim nakopem zadky. Každý den a každou noc budu bojovat o vítězství. Zboříme barák.

Každý den a každou noc budu bojovat o vítězství. Rozdrtíme své nepřátele. Každý den a každou noc budu bojovat o vítězství. Srazíme je do kolen. Není nad nakopání tvýho zadku. Fakt ti rád nakopu zadek. Není nad nakopání tvýho zadku. Fakt ti rád nakopu...

Přináším smrt zpátky od arény. Kdo o mně pochybuje? Vyrvu Nightmarovu páteř. FATALITA! Publikum jásá, pak údivem oněmí. Neříkám, že jsem z videoher agresivní, ale... Každý den a každou noc budu bojovat o vítězství. Použili jsme cheaty. Každý den a každou noc budu bojovat o vítězství.

Palce nám krvácejí. Každý den a každou noc budu bojovat o vítězství. Zkejsli jsme v pokoji. Každý den a každou noc budu bojovat o vítězství. Nikdy jsme to nezabalili! Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nechápu proč ste doteďka nepřeložili Bottles of Beer vždyt ten song vyšel asi před 4 měsícema

185

Odpovědět

No teda Shocku.110 dislike.Sklidni se.

193

Odpovědět

To Zire - Překlad je podle mě naprosto správně . Tím - neříkám že jsem z her agresivní naznačuje že si myslí že z nich není agresivní a tohle vyvracuje refrén ve kterém říká že chce pořád bojovat což říká že agresivní je tedy kdyby tam bylo jak si řekl - neříkám že nejsem z her agresivní tak by tím říkal že si přiznáva že agresivní je a pak to celé ztratilo smysl . Možná sem to špatně pochopil , opravte mně jestli se mýlím .

181

Odpovědět

už by to chtělo MFM vyměnit

1820

Odpovědět

Já tedy hraju Mortal kombat

191

Odpovědět

Tak já stále zůstávám věrná Tekenu III. A Soul calibru III. :-)

191

Odpovědět

Zire, máš úplnou pravdu - NEBYLO by to lepší!

181

Odpovědět

Mě by zajimalo odkud odkoukali ty bubenikovi pohyby.

182

Odpovědět

No mě se to teda nelíbilo, stejně jako většina Rayových "písniček". Vydává to jako na běžícím pásu, což se podepisuje na kvalitě. A přitom třeba takový Gorillaz tu nemáte ani jedny! Nebo Tima Minchina, kterej tu byl jednou s veskrze kladnými ohlasy a přitom má tolik kvalitních songů, které stojí za to přeložit.
Jen říkám že Ray je tu moc často :)

1818

Odpovědět

*vydání (fuj to sem ale prase)

181

Odpovědět

Pěkný překlad. Písnička mě chytla až na několikáte poslechnutí (když sem jí viděl po vidání, tak jsem jí zavrhnul).

Jenom malá poznámečka k překladu. Nebylo by česky lepší přeložit: "I ain't sayin' video games make me violent" spíš na "Neříkám, že nejsem z video her agresivní..."
V češtině tam podle mě patří dvojitý zápor aby nepopíral agresivitu způsobenou hraním her ;-)

186

Odpovědět

konečně se jim zase nějaký povedl. :)

187

Odpovědět

Podle mě je nejlepší bojovka Killer Instinct. Zvlášť ten co byl normálně na matu. Ta páčka udělá se hrou strašně moc. Pamatuji si, že jsme tam s kámošema vždycky naházeli celý kapesný.

181

Odpovědět

AWWW... uši.... krvácí....

185

Odpovědět

Nejlepší mlátička všech dob je Soul calibur 1

184

Další