Šmíruju tvou mámu

Thumbnail play icon
74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:637
Počet zobrazení:6 897
Prvním coverem od Your Favourite Martian nemůže být žádná jiná píseň než Stalkin' Your Mom od rapera Waxe. V povedeném klipu uvidíte některé fígle, které se případným zájemcům o postarší ženy mohou hodit.

Přepis titulků

Doufám, že má dnes na sobě ten modrý kostýmek. Kolik je hodin? Šest? Akorát čas na to schovat se v tomhle křoví. Šmíruju tvou mámu. Šmíruju tvou mámu už dva roky v kuse. Jsem stydlivý pozvat ji na rande, takže jen čekám na sousedovic trávníku s připravenou kamerou a maskáčema. Vím, že získám spoustu fotek, až bude odjíždět do práce přesně v 7:26.

Sledoval jsem ji na kole, ale marně. Na její Ford Focus prostě nestačím. Unesl jsem tedy jejího zlatýho retrívra a chtěl ho vrátit, abych ji potěšil. Zapomněl jsem ho ale krmit. Péče o psy je dřina. Dostala ho nazpět mrtvýho, že prej byl sražený autem. Šmíruju tvou mámu. Oblékl jsem se jako poslíček s pizzou a jeden kus jí přines ke dveřím. Říká: "Nic jsem si neobjednala, ty pako. Nosíš mi pizzu zadarmo každý týden." Zamaskoval jsem si hlas jedním přístrojem, aby nepoznala, kdo že vůbec jsem.

Až jí pak budu volat jako prodejce, nebude tušit, že je to ten šmírák s pizzou. Občas zůstanu na záchodě pár dní a koukám na ty svoje alba výstavní. Panna v životní velikosti je už skoro hotová. Potřebuju už jen pár pramínků vlasů. Šmíruju tvou mámu. Díky, že ses stavil. Bude to bomba večer. V pohodě, kámo.

Číhni, mám novej zbraňovej pack do World of Warcraft. Já miluju World of War... Warcraft. - Co je tohle? - To je má ročenka. Tvoje co... Kámo... Kámo, to je moje máma. - Kámo, to je moje máma ve sprše. - Ne, já jen... Šmíruju tvou mámu. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Me dostava ten refrén, ten já fakt žeru :)

180

Odpovědět

NO,tak tenhle mi příjde jako jeden z těch nudnějších,já mám radši "Tig ol´bitties" nebo "My balls" který mi příjdou velmi vtipný :-) a lidi co si stěžujou na dlouhý refrény,pusťte si jejich písničku s názvem "Bitch got a penis" a to se zblázníte :-D

180

Odpovědět

=3 mám rád,ale ty songy mě nebaví ani vtipné mi nepřipadají.

1815

Odpovědět

vyjímečně se mi od nich něco aj líbilo :)

180

Odpovědět

No ty referény až moc dlouhý

180

Odpovědět

Marty: Řešení je jednoduché: Neposlouchej to. Já taky nepíšu komentáře ke country a hip-hopovým písničkám (jejichž hodnocení je mnohdy ještě nižší), aby se zrušily. Každý má jiný vkus, tak příště nasměruj kurzor jinam. ;-)

180

Odpovědět

jedna z mála co se nepovedly :( wax to má o dost lepší

189

Odpovědět

Pry: "Unesl jsem jejího zlatýho retrívra a chtěl ho vrátit, abych jí potěšil. Zapoměl jsem ho, ale nakrmit. Péče o psy je dřina." Tak ta hláška se mi tam nejvíce líbila :D

181

Odpovědět

prvni slusnejsi song od Raye.

186

Odpovědět

Marty - hodnoceni videa 7 je dobry video ... takze nevim proc by tu nemohlo bejt video se 7+

180

Odpovědět

Hrozně úchylný písnička. Neříkám, že se mi nelíbí :D

181

Odpovědět

vklidu :)

180

Odpovědět

chudák pes :/

180

Odpovědět

Nejlepší zatím

1816

Odpovědět

rozhodne pokracujte v prekladani, ludia hodnotia podla kvality tej pesnicky, takze nizke hodnotenie ignorujte ;)

184

Další