CenovkaBored

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:87
Počet zobrazení:3 820

Další příhoda z obchodu z kanálu Viva La Dirt League (které znáte jako autory úspěšné série Epic NPC Man). První díl najdete zde.

Přepis titulků

Překlad: Xardass www.videacesky.cz - Zdravím, pane. - Zdravím. Tohle se vám líbí? To je kvalitní klávesnice. Chvilku, jenom najdu cenovku. Není tam cenovka, tak to bude zdarma. Dobrý pokus. Ale určitě to něco stojí. Ne, ne, není na tom cenovka, tak to bude zdarma.

Chápu, ale není to zdarma, v systému bude cena. Ne, to je irelevantní. Protože na tomhle systému ta cena není uvedena. Ano, ale vše tady má nějakou cenu. - A ta cena je v systému. - Asi mě nechápete. Není na tom cenovka, ergo, takže je to zdarma. Ne, chápu, ale tohle je obchod. A v obchodě se za věci platí. Tohle nemám k dispozici, tak jak tu cenu mám asi zjistit?

- Tohle zákazníkům dávat nemůžeme. - To není můj problém, že jo? Když to naskenuju, tak mi systém řekne… Už jsem říkal… Děláte si srandu? - Nedělám! - Není tam cenovka, tak je to zdarma! Co se děje? Chce to zdarma. Byla na tom cenovka? Ne.

Tak je to zdarma, koukni na ceduli. Pokud to nemá cenovku, je to zdarma. Takže já si to… Pusťte to. Pusťte to! - Chcete na to tašku? - Záleží. - Je ta taška zdarma? - Stojí 10 centů. Jde to na charitu. Ani omylem. Pusťte to!

- Chcete tašku? - Hezký den. A je zdarma? Ne, stojí 290…

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář