Oprava MacuBored

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:112
Počet zobrazení:4 195
Na základě tipů na další tvorbu kanálu Viva La Dirt League (které znáte jako autory úspěšné série Epic NPC Man) jsme se rozhodli otestovat další jejich sérii, založenou na příhodách z obchodu. Co na ni říkáte? Chtěli byste i další díly?

Přepis titulků

- Zdravím. - Zdravím. Děláte tu opravy, že? - Ano, pane. - PC i Macy? Ano, Macy máme také rádi. Díky. Upřímně byste nevěřili, kolik lidí nemá Macy rádo. - No jo, že jo? - Že jo? - Tenhle je můj. - Tak se podíváme, co tu máme za problém. Tak jo… Nechce se spustit.

Jo, přesně to mě trápí. Nechce naskočit. Tak jo, uděláme to takhle… - Vezmeme ho na servis a koukneme se, co s tím. - Prima. - Mám radost, že to půjde opravit. - Jo, neměl by to být velký problém. Na co ho používáte? Photoshop, úpravu videí? Ne, hlavně na něm hraju hry. Cos to ku*va řekl? Hraju na něm hry.

Proč jsme zastavili? Kámo? Kámo! Kámo, kam jdeme? Kámo? Kámo! - Kámo! - To by už stačilo. Cože? Kámo, kam jdeš? Kámo! Ne!

Ne! Ne! Ne! Ne! Přestaň! Opravím tě! Opravím tě! Všechno bude v pořádku. Co to s tebou je?! Ty na tom Macu hraješ hry? Někdy. Kriminálka Auckland.

Co se tu stalo? Vypadá to na další případ nenávisti k Applu. Na zemi leží jeho zbytky. - Oběti? - Jen jedna. Je tamhle v rohu. Vypadá to, že tenhle Mac už makat nebude. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Za mě zbytečně dlouhý, ale na další se rád podívám. Nemusí být všechno 90 %, mě potěší i koukatelnejch 70 %, když se u toho pobavím, a tohle není špatný :-)

10

Odpovědět

A zrovna dneska vyšel novej díl Red Dead Logic :D

00

Odpovědět

Může mi někdo prosím vysvětlit, co je špatného na hraní her na MACu? :) Jako věrný uživatel Voken nemám tucha.

41

Odpovědět

No bude to asi tim, ze macbook si koupis prave treba pro praci na videiich nebo pro programatory je to ta nejlepsi platforma, ale pro hrani her... je to totalni zbytecnost. Na tohle jsou windowsy a za tu cenu toho macbooku mas jako fakt nadupany herni stroj.

11

Odpovědět

+romStejně je většina her mířených spíš na Widle a na Mac jich tolik nejde, ne?

20

Odpovědět

+ass.ass.injasně, taková je pointa, koupil si enormě předražený hardware s nevýhodným poměrem cena / výkon pro naprosto zcestný účel ve kterém daná platforma zaostává. Mac má prostě smysl jen pro profesionální činnost, která nějak souvisí s estetikou (design, grafika) a to prostě proto že jeho vypilované gui dobrý smysl pro estetiku podporuje a lidi se smyslem pro estetiku přitahuje. Případně - jak tu kolega zmínil - je to i lepší platforma pro vývojáře než jsou windows protože má vnitřně blíže k unixu, ale pro hráče ? pro ty je to naprostý nesmysl a plýtvání penězi, a je z toho hned znát že to dotyčný koupil jen z úplné blbosti. Scénka je vyhrocená ale vlastně docela trefná.

Kdosi tu poznamenal že pro mac je her málo, není to až tak málo podívejte se na statistiku zde https://www.protondb.com/ jde jsou zahrnuty i hry které fungují na mac i linuxu přesto že jsou určeny jen pro windows. Není jich tak málo ale je jich rozhodně méně než na windows.

01

Odpovědět

+romno jako programátor tady nesouhlasím, mac je lepší platforma než windows jen proto že má blíže k UNIXU, ještě lepší než než mac je pro vývojáře prostě linux, jakožto centrum veškerého opensource :-) což je právě svět programátorů.

00

Odpovědět

+mark123Souhlas tady s kolegou. Mac není dobrý pro programátory, pokud nejde o vývoj aplikací pro apple (pak ano, uzavřený prostředí. Unixové jádro v novějších iOS je asi tak cejtit, jako MS DOS ve W10, prostě skoro vůbec. A ano, kdokoliv chce programovat v Shellu, může si stáhnout libovolný Linux, který lze rozběhnout na prakticky každém ořezávátku. Existuje mnoho modifikací a zaměřených variací Linuxu, jako kupříkladu KALI na penetraci bezdrátových komunikací. Rozhodně si nemusí pořizovat produkt Apple.
Mac je na úpravu fotek, videí, zvukových stop a práci v tomto spektru, kde je naprosto nepřekonatelný i kvůli specifickému softwareu nedostupnému na jiných systémech. Jinak je to zbytečné. Na hraní je to až bizardně zbytečné, zvlášť při poměru cen za holý výkon.

10

Odpovědět

To je zrovna jedno z tech horsich, ale dalsi bych jiste ocenil...

20

Odpovědět

Supr. Díky za překlad. Reference na film/seriál se jim povedly a ten pun na konci s Macem jste přeložili hodně dobře :D

10

Odpovědět

Tenhle by mohl navnadit. :-P Awkward speech at a funeral

00

Odpovědět

Ale možná by to chtělo pár předchozích dílů, které by ukázali, jaký je Rowan díra do anusu. :-P

01

Odpovědět

+VereDogNo hlavně jde o to, že díly mezi sebou mívají sem tam nějaký propojení, takže dát sem díl, který navazuje na události jinýho, by bylo matoucí. Asi jako když by tu byly díly o změně prodejny obchodu v jiným pořadí :D

01

Odpovědět

tak, s pointou suhlasim

50

Odpovědět

Já jsem doufala, že bude střih z ničení Macu zpátky do prodejny do chvíle "Proč jsme zastavili?" a bude se pokračovat s opravou nebo tak něco. Ale ten úplný konec byl taky OK.

10

Odpovědět

Je to takové... bez pointy.

54

Odpovědět

pointou je to, že MAC je akceptovatelný a relativně vhodný jen pro práci s grafikou a obecně designem protože sám je tak trochu dílem především designera a tak uživatele se smyslem pro estetiku přitahuje :-) Na vše ostatní je to spíš iracionální a neúměrně předražený nesmysl.

12

Odpovědět

Nevím, jestli možná zrovna špatný výběr dílu, ale taky mě to zrovna nenadchlo.

70

Odpovědět

Zkusíme ještě pár, a když se nebudou líbit ani ty, zůstaneme u herních parodií :)

50

Odpovědět

+XardassMají skvělé jednohubky :)

00

Odpovědět

+XardassSorry, já myslel ten s tím zlodějem, ne tenhle (kterej v podstatě taky navazuje na ten původní - aneb kdykoliv se Alan objeví s golfovou holí, někdo hrál hry na Macu :-))

The Robber - Bored Ep 18 | Viva La Dirt League (VLDL)

20

Odpovědět

+DremoranOops :-D Sakra práce :-D

00

Odpovědět

Kdyby to bylo o 2 minuty kratší, tak y to bylo celkem ok...

110