Netrpělivý zákazníkBored

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
52 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:37
Počet zobrazení:1 218
Někteří zákazníci nevydrží ani pět vteřin bez toho, aby vás začali sekýrovat. Ale co s takovými otrapy dělat?

Přepis titulků

Jasný, není problém. Jo, už jsem tady. Jednu vezmu. Pohoda. Klávesnice! - Zdravím pane, moment, prosím. - Fakt by se mi hodila pomoc. Ano, hned jsem u vás. Hej, klávesnice, prosím, hned. Jo, jo.

Hej slečno, servis… Tak šup, dělejte. Jistě pane, jak můžu pomoci? Kde tady máte klávesnice? - Cože? - No… klávesnice. Cože? Chci koupit klávesnici, chci vám dát peníze a vy mi dáte klávesnici. Jasně, klávesy. Yamaha, piano. Ne, klávesnice.

Opravdu se to nedá jinak popsat. Takovou tu věc s háčky, na který dáváte klíče? Ne, ne, ne… Má to na sobě písmena, chápete? Takže to, co jsem říkala, ale na písmena, jakože na dopisy? Ne… Vy to mačkáte a tím píšete. Jasný, myslíte psací stroj. Tak starý technologie neprodáváme. Hele, dívejte. Je to jako psací stroj, ale je to nové a elektronické. Páni, no skvělý.

A jak to funguje? Připojuje se to do počítače, chápete? A vy na tom potom píšete a na obrazovce se objeví slova. Páni, to fakt zní skvěle. Určitě si jednu kupte. Právě proto jsem teď tady v TechTownu ve vašem technologickém podniku. Super. Tak kde je najdu? - My je neprodáváme.

- Panebože! Blázním snad? Protože asi slyším hlasy. Protože jste elektroobchod a elektroobchody prodávají klávesnice. - Ne, to fakt ne. - Dobře, budu dělat vaši práci. Nemáte jméno, jmenovku. Dobře, pohoda, udělám to. Tak jo, nemáme je, ale hodně štěstí. Aha, vidíte, máte je! Tady to máte, jedna klávesnice.

No jasně, vy myslíte ťukyťuk. - Co? - Chlape, stačilo říct, že chcete tohle. Ne, chci jednu kláv… Nechci ťukyťuk, chci klávesnici. Tohle je jeden z nejlepších ťukyťuků, co máme. Víte co? Nas*at. Já si prostě jednu koupím na Amazonu. TechTown, nula hvězdiček. Jé… Sbohem. Překlad: Tomaraen www.videacesky.cz Dík za zhlédnutí.

Někde tady by měla být videa. A tlačítko k odběru, někde tady dole, pokud nás chcete podpořit. Děkuji za sledování. Co myslíš, prodáváme Dingo merch? No, to doufám.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Snažil se domluvit

00

Odpovědět

dodatek,
A takhle fungujou aj jiné vztahy. Takže za mě supééé skeč vídéo

40

Odpovědět

prodavačka za mě dobrý. (jsou tu videa u kterých hledám jen jak to utrpení ukončit)
páč nečím podobným čas od časů procházím.
náš zákazník, náš pán ale to neznamená že by se měl chovat jako otrokář.
A k videu, konec konců zákoši nic nebránilo si jednu ťuky ťuk koupit - to je na tom asi to nejlepší, to že tomu někdo říká jinak neznamená že že neví o čem je řeč.

11

Odpovědět

Prodavačka nepříliš vynalézavě šikanuje zákazníka a přijde o zákazníka. Uniklo mi něco, co stojí za pozornost? Cokoli!

46

Odpovědět

Pravděpodobně to, že se nejedná o dokumentární seriál ze života obětí pozdního kapitalismu, nýbrž o skeč :)

101

Odpovědět

+Božkabylo spis neprijemny to sledovat....

53