(Ne)nucené drinkyBored

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:30
Počet zobrazení:1 640

Znáte ten pocit, když už se těšíte po práci domů, ale váš šéf má jiné plány?

Baví vás naše tvorba a chcete, aby videa vycházela častěji?
⬇️ Můžete nás finančně podpořit přes PayPal. Všem podporovatelům moc děkujeme! ⬇️

Přepis titulků

- A potom asi zůstaneme na pláži. - Super. - Krásnej víkend. - Ahoj, měj se. - Hej, kam jdeš? No, je pět hodin, takže domů. To teda ne, vrať se zpátky. - Sakra. - Zapomněli jsme něco? - Jo! - A co? No přece páteční drink. - Páteční drink? - No jasně, páteční drink. Ne, Rowane.

My tady páteční drinky neděláme. Ale o čem to mluvíš? Páteční drink je tradice. - Úžasný. - Ellie to chápe, je na stejné vlně. Rowane, mám dneska plány a musím jít. Páteční drink! Tak jdeme na to. Konečně si můžeme odpočinout, po týdnu se uvolnit. Prostě kámoši, co spolu tráví čas.

Páteční drink. Tak co je novýho? Alane, slyšel jsi o té nové dodávce Azerimů… Tak to teda ne. - Promiň. - Vůbec se nebudeme bavit o práci. Bavme se o soukromých věcech. Chci vás poznat, lidi, být si blíž, chápete? Plánujete někdo o víkendu něco fakt zábavnýho? Jo, já mám fajn plán.

Budu celou dobu prát oblečení, - moje pracovní tričko je špinavý… - Ne, mluvíš o pracovním tričku. Chápu, je to moje pracovní tričko. Fakt se moc omlouvám, Rowane. Žádná práce. Jen zábava. Britt, všiml jsem si na parkovišti tvýho auta. - Je pěkný, kdes ho koupila? - To teda ne! - Ne.

- Rowane, jak to byla práce? Jak to byla práce? Brittino auto, zaparkovaný u naší práce? - Děláš si srandu? - Ne, asi to nechápeš. Vezmi práci a takhle ji zahoď. Chápeš? Pojďme se poznat na osobní rovině, chápete? Kecáme spolu. Prostě se bavíme. Kašlu na to, jdu pryč. No tak, dej si aspoň jeden drink, jeden. - Jeden drink.

- Jasně. Chceš ještě jeden? - Už ne. - Chceš další? Ne? To šlo dobře. Fajn. Překlad: Tomaraen www.videacesky.cz Něco vám povím. Na rovinu vám teď něco řeknu. Nechci mluvit o práci, ale chci, abyste odebírali kanál. Ale fakt vás nenutím.

Prostě máme pohodičku. Tak dejte odběr a omrkněte ostatní videa. Jsou někde tady, že jo? Jo, někde tady. Ale v klidu, pohoda. Víte co, žádnej stres.

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář