Brian a Maria: Bisexuální ex

Thumbnail play icon
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:671
Počet zobrazení:7 888
Briana Firenziho možná znáte z Video Game High School. Společně se svojí přítelkyní Mariou však mají i svůj vlastní kanál s krátkými scénkami a skeči. Jejich premiérou na VideaČesky.cz bude scénka zaobírající se Mariinou (smyšlenou?) milostnou minulostí. Pokud vás jejich první u nás přeložené video pobaví a zaujme, mohli bychom se s nimi setkávat i v budoucnu. :)

Přepis titulků

- Čemu se tak směješ? - Ale, koukám, že můj ex je zase single. - To vždycky potěší. - Ne, nemyslím to nijak zlomyslně. Vlastně jsme pořád kamarádi. - To je vždycky fajn. - Chodit s bisexuálem byla náhodou sranda. - S bisexuálem? - Jo. Zpočátku si to nechtěl přiznat, ale ke konci navrhoval trojku s chlapem a tak. A... tys... to udělala? Mělas trojku s dvěma chlapama? Jo, byl to nejlepší sex mého života.

- To jsem vůbec nevěděl. - Nevíš o mně spoustu věcí. Tak dobře, paní Záhadná. Jaký to mezi váma bylo potom? No, po tom, co jsme se rozešli, chodil s pár klukama. S Michaelem a Stevenem, ale to nevydrželo dlouho. A pak s Josém, kterýho fakt miloval, ale byl z Brazílie a jazyková bariéra udělala svoje. - Jasně. - A teď se právě rozešel s Allanem. Je to fakt škoda. Mario, jsi si jistá, že je bisexuál? - Jasně.

- Vysloveně to řekl? - Vždyť je to jasný! - Řekl nebo ne? - Chodil se mnou! A já jsem přeci holka! - Jasně. - A když nad tím uvažuju, tak přede mnou měl samý holky. Jo, předtím měl jenom holky. Takže tak... - Co? - Tys z něj udělala teplouše! - Ne! - Ale jo, byla jsi jeho poslední přítelkyně. Je bi! Prostě teď jenom chodí s klukama. Dobře, takže ta trojka. Popiš ji. Jak moc jsi byla středem pozornosti? - No, já jsem se začala svlékat. - Prosím, pokračuj! No a pak se oni dva začali líbat a já přinesla kameru...

Videozáznam, to zní velmi bisexuálně. Pokračuj. No a pak jsem tam tak nějak stála a dotýkala se jich, když měli anální sex. Bylo to šílený. Věděli vůbec, že jsi v místnosti? Přinesla jsem potom ručníky a tak. - To jsi mi ale neodpověděla! - Jenom žárlíš, protože jsem měla trojku, nejlepší sex v životě, a tvoje heterosexualita se tím cítí ohrožena. Mario, jsem ze Santa Cruz.

Holka, co rozvážela pizzu, tam měla implantované rohy. A policajti rozdávali letáky: "Co dělat po orgii?". Nic mě neohrožuje. Prostě jsi z něj udělala gaye, přiznej to. - Tak já mu zavolám. - Ne, to ne, nevolej mu. - Jdeme na to. - Bude to jenom horší. Dovolali jste se Jerremymu, právě jsem hrozně zateplenej a nemohu zvednout telefon. Když mi zanecháte zprávu, tak se vám ozvu jak nejúžasněji to jen půjde. Teď děláš gaye ze mě! Jsem z tebe gay! Fuj, co to je?

To nechci! Fuj, prso! Chci jenom ptáky! Chci spoustu ptáků! Já chci ptáky! - Dejte mi hory ptáků! - Nech toho! překlad: MBlast www.videacesky.cz

Komentáře (20)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

pretocte si na 2:38 (boobs) :P

191

Odpovědět

Slušnej matroš, jen tak dál.
Sice je to chujovina, ale pobaví.

190

Odpovědět

Jako já nevím jak vám, ale mně se to líbilo. Rozhodně pokračujte.

200

Odpovědět

Pěkně se dopracovali jak ona z něj udělala s prominutím teplouše. Konec byl ovšem nedotažený.

190

Odpovědět

tráááááápnéééééé

1814

Odpovědět

pobavilo, ne že ne, ale na konci jsem asi čekal nějaký větší rozuzlení ;-)

181

Odpovědět

nechutný

189

Odpovědět

ten hlas v telefonu zněl jako Peter Dinklage (Tyrion - Game of Thrones) :D

181

Odpovědět

Zajímavý humor, o tom žádná. Jenom mi příjde, že kolem bisexuality (i když tohle o ní vlastně tak úplně nebylo) je stále spousta mýtů a předsudků. Jako třeba že bisexuální lidé střídají hodně partnerů/paretnerek apod...

181

Odpovědět

jsem jediný který četl "bisexuální sex"? :D

181

Odpovědět

Ne asi :D ja uz se tesil, ze tam budou dve frndy :D

185

Odpovědět

kvůli tomu jsem si to pustila a svůj omyl zjistila až na konci .. jaké zklamání :DD

180

Odpovědět

Jsem taky pro další díly.

184

Odpovědět

Za mě dobrý :D

183

Odpovědět

Hmm, tak to bylo divný... :)

186

Odpovědět

Ale tak proč ne, pobavilo :-)

187

Odpovědět

Nevíte někdo jak se jmenuje song, co je na konci?

182

Odpovědět

Robert Dickson - Hoo Hola

183
Další