Všechno je to o hřeVideo Game High School (S01E09)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:740
Počet zobrazení:10 066

Epické finále webseriálu Video Game High School je konečně tady a abychom vám udělali radost, přidáváme ho na web už o hodinu dříve než obvykle. Čeká nás tedy samozřejmě finální střet mezi Brianem a jeho úhlavním nepřítelem o navrácení do VGHS. Pokud se vám VGHS líbilo, tak vám už teď můžu říct, že druhé řady se s největší pravděpodobností dočkáme. Po zhlédnutí dnešního dílu také určitě nezapomeňte ohodnotit seriál na ČSFD.

Přepis titulků

Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz Vstávejte a pociťte vítězství, zoneři. Opět nastala doba, kdy jsou legendy vyrvány za křiku a krve z lůně slávy. To byl jen jeden z mnoha nechutných způsobů, kterými budeme popisovat napínavou akci FPS klanových výběrovek VGHS. Živě, tady v novém mobilním studiu v Grand Theft Auditoriu. Když už mluvíme o legendách, náš zvláštní host si dává legendy k snídani.

Ahoj, Zákone. Doufám, že sis dal před zápasem svačinu. Dal, Scotte, díky. Takže, Zákone, to máme 84 studentů bojujících jen o 12 bund JV a Varsity. Nějaké profesionální rady pro své spoluklikače, než je postřílejí? Žádná rada mě nenapadá, ale... Řeknu vám něco, co jsem kdysi řekl jednomu nadějnému nováčkovi. VGHS je o tom, abyste byli nejlepší.

A nejlepší nemůžete být, dokud nebudete sami sebou. Takže, než dnes přijdete na výběrovky, chci abyste se hluboce zamysleli, než projdete těmi dveřmi. Chci, abyste zjistili, co vás pohání. Protože až to zjistíte, až budete vědět, co chcete opravdu hrát, pak vás nemůže nikdo zlomit. Jste připraveni?

Chibo? - Hanzo! Jak jste... - Vyhrabali jsme je z popelnice. Snad sis nemyslel, že tě nechám jen tak zahodit výbavu. Opravila jsem je. Měly by být plně funkční. A já přidal pár... vylepšení. Víte, že jste ti nejlepší kamarádi na světě? - Fakt jsme?

- No samozřejmě. Tak pojďme hrát videohry. Dnes jsme viděli skvělé zápasy, ale o tomto posledním všichni mluví. V červeném rohu máme nejlepší a nejdrsnější FPS Varsity tým, který tato škola pamatuje. Musí mít dost dobrého kapitána. A v modrém rohu máme skupinu střelců vedených Jenny Matrix, která se může stát první druhačkou, co se probojuje do VGHS Varsity týmu.

Rozhodně jí nepomůže chybějící hráč kvůli vyloučení Briana D. Za to můžeme poděkovat tobě, Zákone. Podívej, když přijde do školy potížista jako Brian... Sklapni, Zákone. To je Brian D! Ne, ne! To nechápeš význam slova "vyloučen", D? Přihlásil jsem se.

Pořád jsem v systému. Podle pravidel můžu hrát. Kdo ti nakecal ty kraviny? Tady jsem Pán jeskyně já a má pravidla nejsou černobílá. - Vypadá to, že tvůj příběh je u konce. - To vím. Snil jsem o hraní ve VGHS týmu, a podělal jsem to. Jo, a to pořádně. Naprostá katastrofa. Tak co děláš na mém bitevním poli? Tohle není o nás dvou.

Nechci se dostat zpátky. Chci si naposledy zahrát s těmi nejlepšími z nejlepších. Je to o hraní hry. Protože v konečném důsledku, Calhoune, je to jen o hře. Dobře zahráno, Briane D. Bude hrát. Nemůžu uvěřit, že to zabralo.

Sledujte Brianovu starobylou výbavu. Není to stejná výbava, se kterou dostal tebe, Zákoníčku? Dobře, uklidněte se. Zápas za chvíli začne. Zase pozdě, Briane. Ty se asi nikdy nepoučíš. Pravidlo č. 1, Eso: Nikdy se nevzdávej. Pravidlo č. 271: Nikdy mi necituj má pravidla. Koukej se posadit a hodně štěstí, D.

Pravidla všichni znáte. Hrajte čistě. Zápas začíná za 30 sekund. Koukejte zabíjet, nebo koukejte umřít. Odpočet! Dobře, všichni ke mně. Měl jsi zůstat doma, Briane. Všem nám to pokazíš. Jo, jsi vyloučený. Nemáš šanci dostat se do JV. Hele, viděl jsem, jak se mnou tihle dva vymetli a dneska to bude peklo.

- Plánuješ to rozjet? - To si piš. To mi stačí. Jenny? Když jste si tak hezky řekli, co k sobě cítíte, jste připraveni nakopat jim zadky? Jo! ZAČÁTEK ZÁPASU ZÁPAS ZAČÍNÁ Jsme pod palbou zleva.

Jo! To mi zkratujte obvody, D a Matrix právě získali kufřík. Posaďte se na zadek a nasaďte si na něj bryndák, zoneři, protože tahle dvojka je v ráži. Ale no tak, získat kufřík je hračka. Uvidíme, jak si ty zadky poradí na cestě zpátky. Ten kluk ale umí hrát, co?

Nesnáším ho. Prvák a druhačka získali první bod. Zákone, vypadá to, že tvoje bývalka a úhlavní nepřítel pořádně nakopávají tvému týmu zadek. Briane! Jenny Matrix to má skoro v kapse. Tito studenti jsou jeden bod od největšího zvratu v historii klanových výběrovek.

A to není vše, Shot Bote. Ještě jedno takové kolo a Brian D se bude moci vrátit do VGHS. Co na to říkáš, Zákone? Je pryč. Odešel. Dobře, vy tři na levé křídlo. Ostatní se mnou. - Je to tady, lidi. - Zákon vstoupil do hry. - Počkat, Zákon?

- To je náš konec! To je náš konec, sakra! Všichni se uklidněte a nepanikařte. Dokud se budeme krýt... Headshot. Jste připravení na Zákona? Sledujte a učte se. Nic není drsnějšího než bodující Zákon. Jenny, co se to...

Už jsem viděl leccos, ale tohle bylo snad nejrychlejší získání kufříku, které jsem kdy... U ducha velkého soudruha! Mají další bod! Remíza. Víte, co to znamená, plukovníku Sandersi? Je čas na náhlou smrt. Tři minuty, žádné oživení a žádná lítost. Dámy a pánové, lepší už to být nemůže. Dva neuvěřitelné příběhy.

Jeden padouch Quake-spearových proporcí a vše závisí na této poslední hře. Jenny, Briane... ať to stojí za to. Všichni stůjte! Pořád ještě můžeme vyhrát. Vrať se na zem, Matrix. Skončili jsme. Zákon si pro nás jde.

Pro mě. Zákon je tady kvůli mně. Tak ať si mě podá. Víš, že jsi skoro zpátky na škole, viď? Vím. Dobře, tady je plán. Zákone! Je můj.

Jenny. Zákone. Trapas. Takže... Jak to jde, kapitánko? Nezastřelíme se radši? To bychom mohli, ale... to by ses nedostala do Varsity, že?

Uděláme to takhle. Ty si zajdeš pro ten kufřík. Já pozdravím Briana a... uvidíme se na zítřejším tréninku Varsity. Stejně bys to nikdy neudělal. Matrix, prosím. Měl bych jít, než nás lidi začnou pomlouvat.

Ahoj, Briane. Jenny mě střelila do zad! Počkat, promiň. To tebe bodla do zad! Vážně, Briane? BYL JSTE ZABIT. Vážně? Obdivuju tvou vynalézavost. Vážně si tuhle hru chceš ještě naposledy zahrát?

Dobře. Čas běží. Tak si ten granát polož na kebuli a konečně ukončíme celou tuhle: "Je na světě někdo lepší než Zákon?" záležitost. Briane? Co to máš s obličejem? Já tady nejsem padouch.

Byl jsi nicka a nula. A pak jsi potkal mě. A celý svět ti dal šanci. Ale tys ji podělal. Dokázal jsi, že jsi nula. Ale překvápko! Tady je tvůj kamarád Zákon. Přišel ti dát poslední šanci.

Využiješ ji? Pojď. Nemáš co ztratit. Skoro nic. MODRÝ TÝM VYHRÁVÁ Na tohle Zákon připraven nebyl. Briane D. Gratuluji.

Opět jsi hráč s nejnižším hodnocením na VGHS. Ahoj. Vítej v týmu. Díky. Mrzí mě to s Varsity. To je v pohodě. Jsem šťastná s tím, co mám. Promiň, to bylo...

- naprosto neprofesionální. - To je v pohodě. Ale jsem teď tvoje kapitánka. Jo, jasně. Už se to nestane, kapitánko. To je dobře. To byla tvoje první pusa, viď? A moje poslední, protože jdu teď umřít hanbou. Ne, Briane.

Bylo to v pohodě. To bylo lepší. Dobře. Protože ta byla poslední, viď? Jo. Nesnáším tuhle školu. Trénink začíná zítra. Na viděnou, kapitánko. Promiň, DK.

Zatím se měj. Dobře, mladý Theodore. Za rozbřesku budeme driftovat. Čau, Tede. Ukázalo se, že tvoje holka je pořádná rockerka. Něco by ses od ní mohl naučit. Tím jsem si jistý, tati. Je úžasná ve všem. Jen si hrej na drsňáka, ale oba víme, že nakonec... Podívej, to je Brian. Zatím, taťko.

Hrdina Brian D! Gratuluji, Briane. Věděl jsem, že se dostaneš zpátky. Kamarádi navždy! Díky, lidi. Dostali jste se do svých týmů! Doslova mému fotříkovi vytřela zrak. Ne, ne doslova. Ale dařilo se mi velmi dobře a Tedovi taky.

Obleč si svou bundu a jdeme na vítěznou pizzu! To zní skvěle. Jakou velikost bund jste dostali?

Komentáře (54)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zdravim, chci se zeptat jestli se chystáte i na překlad 2. série? Včera vyšel trailer tak proto se ptám? :)

180

Odpovědět

Nechápu tady teda nečí názory. Teda zaprve děkuji Všechni tady na VideČesky.cz odvádíte skvělou práci a tenhle seriál je je toho názorným příkladem. DĚKUJI
A teď zpět... Jeto to Skvělý seriál!! Chtěl bych vidět nekteré zvás kdyby to měli točit :D :D a pak poslouchat sprominutim b*bečků kteří nikdy nic nevitvořily. U všeho je první nápad a tady se bombastický vyvedl. Tohle bych pouštěl začínajicí generaci Pařanů!!!

jinak taky bych prosil o přeložený Behind Scenes u tohohle Skvělého Seriálů se Skvělými titulky.
Ješte jednou díky za všech 9. dílů

206

Odpovědět

Proč tam nemám titulky a zmizeli mi i v ostatních dílech?

188

Odpovědět

jezis ten brian d to je fakt b***a hroznej xycht. taky bych zaplatil 50k pres kickstarter abych hral v tyhle srajde a nakonec ojel tu bloncku ;-D

Jinak nechcete sem dat i behind scenes?

2063

Odpovědět

Ty budeš asi hodně velkej debil, co? ;)

230

Odpovědět

Bože, ten Brian je tak nesympatický. :-/

1945

Odpovědět

Budou tedy i ty titulky ke stažení? :)

180

Odpovědět

Prostě úžasný seriál! :)

194

Odpovědět

Lépe to vystihnout nejde :D

183

Odpovědět

Pěknej nápad, jde i vidět, že to není seriál s rozpočtem 10USD na jeden díl, ale ten konec WTF? Celou dobu Varsity vykreslovali jako největší skillery a TOP PRO EVER a potom si je tam owní jako malé čuníky co jdou na porážku a hle kontrast jak je LAW úžasný a se svojí úžasně zářivou pistolkou pozabíjí úplně všechny. Navíc připadalo mi, že se LAW v některých momentech portoval. Kdyby byl jinak udělanej konec a ne, že celý TOP PRO jsou banda dětí ze školy co poprvé sednou za PC tak by se i to líbilo víc.

202

Odpovědět

"I hate that kid" :D
Jinak od 17:54 asi nejlíp zahraná scéna s prvním libáním, včetně reakcí, mimiky..

221

Odpovědět

Chuck me!

190

Odpovědět

WTF? SI tady někdo kur** dělá srandu ? Za prvé... Celý Varsity jsou n00bové dokud nepříjde Law. Za druhé... Ten konec kde Brian zabije Law je možnej max. když by cheatovali. OMG poprvé by Law netrefil a ještě k tomu z 2 metrů ? haha
Naprosto debilní a předvídatelný konec. Za celou školy je BRian n00b ,že i muj 8 bratranek hraje lépe a najednou je to super gamer...

1959

Odpovědět

To jsem presne myslel, z pohledu hrace je to totalni blbost.

1812

Odpovědět

+byKrtekPřesně. Všichni mají pušky a samopaly a Law si to projde s desert eaglem ( nwm jestli to je fakt todle) =D

189

Odpovědět

+byKrtekale on nemá desert eagle...

188

Odpovědět

+byKrtekŔíkám nwm jestli to je 100% desert eagle prostě si to projde s pistolkou =D

187

Odpovědět

+byKrtekMrzí mě když vidim jaký počítačový NERDI se tu dohadujou o seriálu kterej se jim nelíbí jen proto, že je to blbost z pohledu hráče!!! Tak se na to nedívejte s pohledu hráče ale z pohledu diváka!

202

Odpovědět

Je mi jasny ze driftovaci scenky jsou dost finacne narocny i prez to, ze je sponzoruje Monster, ale kdyz ja cekal celou dobu hlavne na to !!!! :D Ale pohadka o krasce a bobrovi taky stala za zkouknuti, tesim se na dnesni obed, zitrejsi grilovani s kamosema, dovolenou a taky na druhou serii VGHS :)

1910

Odpovědět

Seriál se tvůrcům opravdu povedl.Jen nechápu jednu věc,proč když do role Jenny vybrali tak pěknou holku,tak proč zároveň do role Briana obsadili takovýho ňoumu,jehož největší vizuální rys je,že vypadá jak kdyby se měl každou chvíli rozbrečet.Snad tím chtěli naznačit že i škaredej kluk může sbalit školní krásku.....ale to se myslím děje většinou akorát v těch seriálech :D No dost stěžování ...jako celek hodnotím 1-

1813

Odpovědět

teď se tu dočítám že zmínění dva herci jsou opravdu spolu....no holt se to přece jen v životě občas stává....takže se tvůrcům zpětně omlouvám :D

201

Odpovědět

Důstojný konec. Za mne 8/10 jako celek. Teď bych bral behind the scenes.

180

Odpovědět

a co třeba přeložit tenhle rozhovor? :D http://www.youtube.com/watch?v=e9GOIP26zYQ

180

Další