LoopholesVideo Game High School (S02E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:941
Počet zobrazení:14 212

Konečně jsme se dočkali první epizody druhé řady webseriálu z produkce Freddieho Wonga jménem Video Game High School. Oproti druhé řadě je asi největším rozdílem formát jednotlivých epizod, které už se pomalu nedají ani považovat za webseriál. Délka prvního dílu je totiž celých 30 minut, takže si na krátké epizody rozhodně stěžovat nemůžete. Mimochodem, poznáte speciálního hosta ze světa komiksů, který se v této epizodě objevil? Na nové epizody se můžete těšit každou středu ve 20:00!

Pokud tento webseriál ještě neznáte, napravte to zde.

Přepis titulků

Co takhle italská kuchyně? Na první rande? Těžko říct... Pizza nebo těstoviny? Proč je to tak složité? Tede, můj meč! Vydrž, brácho, mám něco lepšího! Měl bys ji pozvat na studijní rande. Každý přece rád studuje. Sakra, takové krámy.

Vždyť jsme ho farmili celou noc. Celou noc? Celou noc?! Víte, co to znamená? - Jdeme pozdě do školy! - Jdeme pozdě do školy! Pospěš si, Ki! Chytej. PŘEDNÁŠKA ZRUŠENA F.

WONG (JDI PRYČ) - Zrušili mi přednášku? - Super! Více času na plnění úkolů. Ano BD, divám se na tebe. Promiň, brácho. Musím se jít připravit. Dnes se setkáme s novým trenérem FPS. Vždycky ti do toho vleze něco s FPS. Tak co, Ki? Půjdeme grindovat pár mobů? Jak můžeš v takovéto chvíli myslet na grindování? Nemáme žádnou přednášku.

Už týdny jsem se nic nenaučila! Jdu křičet na Calhouna. No nic, asi si půjdu schrupnout před hodinou driftování. Nepadá na mě spací BD, ale hrací. Bože, já jsem unavenej. Vem si to. Palivo navíc se ti bude hodit. Briane, díky bohu. Podrž to. - Co to je, Jenny? - Knihy hraní a záznamy her. Cokoliv, co nové trenérce dokáže, že jsem úžasná.

Pořád se chceš dostat do Varsity? To si piš, ať mě to přilepení ke stožáru na vlajky stojí cokoliv. Počkat, oni tě přilepí ke stožáru na vlajky? Je to stará tradice Varsity. Navíc se asi zblázním, jestli se budu muset dál starat o JV. Ne o tebe, ty jsi super, jen... Raz... dva, tři! Buďte zticha, nerdi.

Začal soudní proces. Další špatný den zažívá u soudu hvězda VGHS Zákon, který byl obviněn z hackování prvního stupně sdružením Anti-aimbot. Doslechli jsme se, že bývalý FPS trenér Bob Jackson utekl do Zanzibaru a odmítl svědčit ve prospěch Zákona. Čau, jak se všichni máte? Díky, že jste přišli. Hodně to pro mě znamená. Dobrá, pustíme se do toho. Ve světle těchto naprosto falešných obvinění z podvádění a z respektu k VGHS, posledního místa na světě, které ve mě opravdu věří, společně s mým právnickým týmem cítíme, že je v mém nejlepším zájmu...

dát pěstí mému prohlášení, vyhodit můj právnický tým a přísahat pomstu srabovi, který se opovážil to svést na Zákona! Dostanu tě, kámo!

Stejně jako tohle pódium. Ne! Nikdy nepodvádím ani neprohrávám. Vaše podpora mě pohání! Jsem natankovanej a připravenej na jízdu! Nemůžu uvěřit, že jsem s ním chodila. Jo, co tě to... Chtěl jsem jít s Tedem a Ki na pizzu a těstoviny u Romera, ale oni chtějí nakonec zůstat spolu na pokoji. Přidáš se?

Dobře. Vážně? Super, třeba kolem sedmé? Jsou na něco alergičtí? Můžu připravit svou lososovo-oříškovo- korýšovo-cibulovou omáčku. To ne, oni nepřijdou. Jen my dva. Dáme si nějaké italské jídlo a třeba zajdeme do kina.

Prostě se pobavíme. Moc to nezní jako pobavení, Briane. Zní to, jako bys mě zval na... Jak že se tomu říká? Však víš, když se ti někdo líbí, pozveš ho na co? Rande. Ano, zvu tě na rande, Jenny. Přijdeš prosím na mé rande? Dobře.

Jdeš o 30 sekund pozdě, Jenny. - Špatný začátek. - TRENÉRKA MATRIX Mami? Trenérko Matrix. Stoupni si k ostatním. Spaní za volantem, Theodore? Promiň, DK. Dlouhá noc. Bezpochyby strávená nad referátem o knize, který mi chceš právě dát. Nad tím, který se dnes odevzdává?

Referát? DRIFTOVÁNÍ REFERÁT TEDA WONGA Sakryš, nechal jsem ho v pokoji. Můžu ti ho přinést v pondělí? Neudělal jsi ho, že? To vůbec, jasně že udělal, přísahám. Pokud říkáš pravdu, přines mi ho na FPS turnaj. Chceš ho do zítřka?

Chtěl jsem ho už dneska. - Náš FPS tým je v troskách, - TÍM HLAVNÍM JE HRA sponzoři odlétávají jako mouchy a vy přivedete divokou kartu jako Mary Matrix? V zájmu vaší práce, Calhoune, doufám, že jste učinil správné rozhodnutí. Ne správné rozhodnutí, ale jediné možné. Pokud mě omluvíte, musím řídit školu.

Co do hajzlu chcete vy dva? Řekněte Freddiemu, aby mi dal domácí úkol. Už jsme žádný týdny nedostali. Ty chceš domácí úkol? Nepřišla jsi sem hrát videohry? Vlastně jsem se sem přišla učit o hráčích a jejich motivaci. Moc dlouhé, Ki. Nikoho to nezajímá. Freddie, no tak, znáš pravidla. Pro mě žádná neplatí. Prostě jí dej každý týden úkol. Tohle je škola, zatraceně!

Dobře, dobře. Ki, tvůj domácí úkol na každý týden od teď navždy je nedělat žádný domácí úkol. Hezký pokus, Freddie. Ale to se myslím nepočítá. Počítá. - Co? - A máš to! Jen dýchej, Ki. Uklidni se. Řediteli Calhoune, slušně vás žádám o stažení z Freddieho hodin. Ne, to nejde.

Nemůžete být staženi z hodin, musí vás vyhodit učitel. A to se nikdy nestane, ty hnusná bonzačko. Ale... To nedává žádný smysl. V pravidlech musí být nějaká mezera. Tak si ji běž hledat jinam! Pokud vám to nevadí, musím řídit školu! Přesně tak. Věděl jsem, že se na tebe můžu spolehnout, chlape.

Pěkně v klídku a ve vedení. Sem s tou rukou. Do toho. Přesně sem. Bouchni mě. Takže jste ztratili svou hvězdu, velká rána. Víte, co je lepší než hvězdný hráč? - Mít hvězdný tým?

- Ne, hvězdnou trenérku. To jsem já. Jako hlavní trenérka Denverských Commandos jsem nikdy neprohrála profesionální turnaj a rozhodně s tím nehodlám začít na středoškolské úrovni. Nemám ráda plýtvání časem. Když jsme u toho, JV, s vámi se nemůžu zdržovat, takže dělejte, co tak běžně děláte. Varsity, jdeme na to.

Toto je nová kniha hraní. Dala jsem ji do kupy včera večer. Zapamatujte si ji do zápasu. Zapamatovat si milion pohybů do pondělního rána? Paní Matrix, to je naprosté šílenství! Končíš v týmu, Alliteratore. Někdo další? No, bylo to s vámi super. Sbohem lidi. S ostatními se tedy uvidíme na zápase. Rozchod.

Pohněte si! Takže, tvoje máma je nová trenérka, to je... super, že? Uvidíme se v 7, Briane. Jasně, uvidíme se u mě. U mě? Snažíš se lichotit nové trenérce? Zvládnu naše telefonáty jednou za rok, ale jsi tady z nějakého důvodu?

Jo, Calhoun mě požádal o laskavost a řekla jsem si proč ne. Aspoň zabráním své dceři zničit si kariéru. Dobře, jsi tady, super. Ale chci to místo ve Varsity. - Až na něj budeš připravena... - Připravena? - To myslíš vážně? - Ještě něco? Musím se připravit na zápas.

Příběh mého života. Super pokec, mami. To byla poslední kniha pravidel. Žádné mezery tam nejsou. Už nikdy nebudu mít domácí úkol. - Panebože. - Ahoj, Ki-wi. - Domácí úkoly? - Já taky. Budu vzhůru celou noc a psát tenhle dlouhý, nudný, šťavnatý a pikantní domácí úkol. Já jsem ale hladový a ospalý.

Nedáme si pizzu a postel? - Tede, potřebuji tvou pomoc! - Jasně, nejlepší příteli! Tede, počkej, tvůj domácí... úkol. Dobře, kámo. Je to tady jako nové. Uklidili jsme to tady opravdu perfektně. Díky, brácho. Co myslíš, Tommy Vercetti nebo Max Payne?

Nechci vonět jako chlap, který nemá co ztratit. Nebo chci? Ne, ne, Tede! Musíš se probudit. Jenny tady bude každou chvíli. Otevřu. - Ahoj... - Máš chvíli? Jasně, paní trenérko. Co se děje?

Cítím, že máš rande, takže přejdu k věci. Právě jsem mluvila s Varsity a pěkně jim piješ krev. - Dobře? - Řekla jsem to samé. Potřebuju někoho, kdo je rozzuří a zapálí jim pod zadky. A tvůj zadek je ten oheň. Zapíšu tě tedy na zítřejší zápas Varsity. Co? Jenny.

Benny, Ted Benny. Můj spolubydlící, Ted Benny. Těch příběhů, co bych vám o něm mohl vyprávět. Určitě zase něco vyvádí. Budu hned zpátky. Ahoj. Nevadilo by ti, kdybychom přeskočili večeři a zůstali u tebe? Klidně, ale...

omáčka, kde je ta omáčka? Omáčka? Musela jsem na ni zapomenout. Podívej, Jenny. To, že tady Ted a Ki nejsou neznamená, že nechci omáčku. Dobře, myslím, že mám v pokoji trochu Vacante. To zní skvěle, dojdi pro ni. Prosím. Dobře, jasně.

Jo a přines taky nachos. Jsi tak vtipný, božínku. Tak vtipný. Ohledně zítřejšího zápasu, myslím, že byste měla začít s... Uvidíme se na zápase, Briane. Ano, madam. Ano, správně. Tady máš tu salsu, podivíne.

Jenny, počkej. Musíme si promluvit. Tvoje máma... Briane, prosím. Nevadilo by ti, kdybychom dnes večer jen odpočívali? Nějaké nachos? Přinesu nachos. Nachos. Hned budu zpátky. No tak, Tede. Buď vzhůru. Tede, Jenny je tady.

Vypadá úžasně. Myslím, že se budeme mazlit. Ale, ale její máma chce, abych zítra začal ve Varsity. Ale to chce ona a když jí to řeknu, zničí to naše rande. Co mám dělat? Briane? Ki? Nemáš nějaký domácí úkol?

Co? Kde je Ted? Netuším a nezajímá mě to. Právě jsem dokončila jeho úkol a potřebuju víc. Co mám dělat? Zkusila jsi... Vítej ve Varsity, Briane. Jenny! Briane? Briane!

Dej mi chvilku, Briane. Volá mi někdo další. Ahoj, Kiin telefon. Tady Ki. Ahoj, Ki. Není to tak, jak to vypadá. Vypadá to, jako bys dělala svůj domácí úkol. Ten není můj. Přísahám. Tak to je v pohodě. Počkat... Neděláš svůj domácí úkol.

Není to domácí úkol, který jsem ti dal? F neznamená jenom Freddie, Ki. Také to znamená Failed. Ano. Propadla jsi z mého předmětu, Ki. Ne. Panebože. Briane?

Takže... Zítra začínáš. Jo. Promiň, chtěl jsem ti to říct. Jen... Souhlasila jsi s naším randěním. Tedy aspoň s naším rande. A já... to nechtěl pokazit. Chápu.

Asi jsi pěkně naštvaná. To jo. No... Jestli tě to potěší, vytáhli mi nahoru trenky, než mě sem pověsili, a ať dělám cokoliv, je to jen horší. No... Udělej si pohodlí.

Máš před sebou celou noc. A celou knihu hraní k naučení. Pokud mi spadnou trenky, odřízneš mě? A zničit tak čtyřicetiletou tradici? To těžko. Dobře, strana 1. Panamská formace. Dva hráči jsou nalevo a zbytek týmu zůstane v základně. Po vteřině a půl pošlete zbytek týmu... Dobré ráno.

Sakra, zapomněl jsem na domácí úkol. Takže oba útočníci se za ně snaží dostat zleva? Přesně tak. Ahoj, Puppy. Co se děje? Zákon za chvíli obdrží verdikt. Zákone, v případu aim-botování prvního stupně vás shledáváme... vinným. Ve jménu zákaznické podpory hry Field of Fire doporučuji permanentní ban.

Co?! Dále, VGHS FPS tým Varsity je zbaven svých vítězství a zabanován z letošního turnaje středních škol. Co? Děkuji za kontaktování zákaznické podpory. Nechť má Bůh slitování s vaší duší. Počkat...

Znamená to, že... Znamená to, že sezóna skončila. Varsity do play-off ani nemůže. No, tak se tu mějte. Jdu na Yale. Slyšel jsem, že potřebují odstřelovače. Četla jsi vůbec svou smlouvu, Mary? - Podepsala jsi celou sezónu. - Prostě to nejde. - To na mě nezkoušej. - Arnie. Bylo to fajn.

Ať tví právníci zavolají mým. To nebude nutné. Co to sakra je? Mezera v pravidlech. A vypadá to, že se tato hra konečně... Počkat... Není to tým JV? Co to sakra Mary Matrix zkouší? Pokud právě obdržela stejnou zprávu jako já, říká si: "Díky bohu za podivnou studentku Ki Swan, která objevila mezeru v pravidlech, umožňující zaujmout JV místo Varsity v turnaji."

Technicky se pravidlo CSA vztahuje jen na Varsity. JV si může dělat... Koho to zajímá? Bude to o to zajímavější. Díky za pozornost. Je to jako všechny ostatní hry, lidi.

Až na to, že všechny ostatní hry prohráváme. Jo, no, tentokrát ne. - Jdeme na to! - Zvládneme to! - Jdu pro bombu. - Máš 30 sekund na odjištění. Jo! Cyber Dwarves! Cyber Dwarves! Ki!

Tady jsi. Neviděla jsi můj... batoh! Ahoj. Super, jde se na to. - Počkej, už jsem... - Tede... Je to to, co si myslím? Přísahám, že tohle je... úžasné. A+, nejlepší práce, kterou jsem kdy viděl. Tolik slov.

Bolí mě přiznat, starý příteli, že jsem o tobě pochyboval. Přijmi mou omluvu, prosím. A můj corndog. Jdou sem. Hlídej vchod. Dávejte pozor na odstřelovače. Co asi... PORAZTE VGHS Kde je bomba?

BOMBA NENÍ ODJIŠTĚNA Je to vyrovnané a VGHS o chlup boduje. Budou ale muset zabrat, aby obstáli proti silné obraně Cyber Dwarves v posledním kole. Do toho, JV! DK! Vezmi si ho zpátky. Nenapsal jsem tu práci.

Nevím, kdo ji udělal, ale... Mrzí mě to. Chtěl jsem ji napsat, ale nenapsal. Není omluvy. Jsem osel. Ach, Theodore. Oslem býti můžeš, ale čestným oslem. Corndog je tvůj a práce je má...

do pondělí. Jasně! Corndogy! Dobrá, lidi. Poslední kolo. Že někdo z vás četl mou knihu hraní? - Já. - Já. Zvláštní dodávka. Chápete?

Do toho! Jděte dopředu. Gamesi, Moriarty, odlákejte je. Rozdělit! Tady mě máte! Sledujte skok smrti! VGHS, VGHS! Poslední šance pro VGHS. Vše závisí na Jenny Matrix a Brianovi D.

Briane, jdou po tobě. Nevybouchni, nevybouchni. Jenny, připrav se na střelu svého živ... VGHS vyhrává! Hej! Trénink je v 5 ráno. Zpoždění netoleruji. Hezká mezera, Ki. Považuj se za vyloučenou z Rytmického hraní.

Ale nenašla jsem cestu, jak... Ki, našla jsi cestu k jeho srdci. Oba vás nesnáším. Vyhrála jsem! Vyhrála jsi! Jo! Vyhráli jsme! Samozřejmě že jsme vyhráli. Vítej ve Varsity.

Díky, ty taky. Takže... Pizza nebo těstoviny? Briane, já nemůžu. Nelíbí se mi to, ale jsme teď ve Varsity a moje máma je trenérka a já jsem kapitánka Varsity. Musím nás dostat do play-off.

Je toho příliš moc. Nejspíš mě teď nenávidíš, co? Ne, Jenny. To není pravda. Mám tě moc rád. Já vím. Kamarádi? Jo, uvidíme se na tréninku, kapitánko. Tohle bude divný rok, Briane.

To rozhodně. Víte co, lidi? Dokud budeme my tři spolu, nic nás... - Tede! Zpátky do práce! - Žádné hraní, dokud nebudeš mít 10 stránek. Dobře, omlouvám se. Promiň, brácho. Říkal jsi, ať tě udržujeme soustředěného. Ahoj, Briane D, nejlepší kamaráde, jak je? Mary Matrix z nás udělala spolubydlící.

Není to super? Rozmísti tu všude moje věci. Překlad: Zoidy Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (70)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Docela dobrý start ... Bohužel zdálo se mi že se to začíná trošku odklánět od her a začíná to být pseudo-romantický seriál ..... Ale moje obavy rozbilo Brianovo friendzonutí a objevení Zákona na konci ... Jsem strašně natěšen na další díl

20

Odpovědět

Nová série hodně velké zklamání, větší stopáž akorát uškodila, působí to dost utahaně a dětinsky, jako zlopán.

2126

Odpovědět

sám si dětinskej

70

Odpovědět

20:41
"A+, the best paper I´ve ever looked at."
Napadá mě, jestli by nebylo lepší to přeložit jako "nejlepší práce, na kterou jsem se kdy podíval", protože on se na ty práce fakt jen podívá. :)

Ale jinak super překlad, moc vám děkuju, že jste mi zase jednou rozšířili obzory!

244

Odpovědět

Jak mě první řada nechávala vcelku chladným, tak mě tento díl překvapil jako prase. Netřeba plýtvat slovy, jak je to dobré. Pouštím si to podruhé, potom možná i potřetí.
Co se mi zamlouvá stejně jako většině osadníků zde, že můžu vidět i nějaké to středověké ražení jako je na začátku a né jen samé Field of Fire (!!) :D
Brian už mi ani tak hrozně moc nepřijde jako bot a co se Ki týče, to je kočička! :p

241

Odpovědět

ta kočka sa vola ivana

201

Odpovědět

Co to udelali s Jenny? :(

208

Odpovědět

btw tvurce serialu Continuum se jmenuje B. Calhoun stejne jako reditel VGHS

200

Odpovědět

B. Calhoun? Jako Barney Calhoun? Buď je to hodně rozšířené jméno a příjmení (o čemž pochybuju), a nebo tvůrci mají velký smysl pro humor. Barney Calhoun je postava ze hry Half-Life.

230

Odpovědět


Odpovědět

nevite co tam maj za sluchatka?

190

Odpovědět

Super, mě se to moc líbílo :) skvělý nápady. P.S. miluju Jenny :D

191

Odpovědět

Koukal sem na to asi deset minut a nemám rád seriály kde se divný kluci snažej dostat sexy holky a prochází jim to... žádná normální sexy holka by s nim nebyla když je taková lama a chová se jak postiženej... Proč nemůže bejt seriál o videohrách kde si hlavní hrdina nehraje na debila? Bez těch trapnejch momentů by to bylo mnohem lepší...

2239

Odpovědět

Takový seriály existují, říká se jim Let's Play. I když i tam si občas hrají na debily.

20

Odpovědět

Zákon bude zase cheatovat :D

202

Odpovědět

Hmmm, slabota

1823

Odpovědět

U mě zatím vede Journey quest! :) Neví někdo, jak to vypadá s 3 řadou?

202

Další