Upoutávka na webseriál Video Game High School

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:634
Počet zobrazení:8 353

Video Game High School (Střední škola videoher) je nový webseriál z dílny týmu Rocket Jump Studios známého Freddieho Wonga, jehož videa a krátké filmy jste u nás již mohli vidět. Seriál vznikl díky financím vybraným od fanoušků přes Kickstarter, kde se vybralo 273 725 dolarů, což je na webseriál úctyhodný rozpočet. Díky tomu se tedy můžete těšit na velmi slušné efekty a scény. Čeká vás 9 epizod, jejichž délka se pohybuje od 8 do 21 minut a setkávat se s tímto seriálem budete již od příštího týdne každý pátek v 17:00. Video Game High School, jak už název napovídá, je webseriál o střední škole, kde se vyučuje hraní her. Odehrává se v budoucnosti, kde se hraní věnuje prakticky každý a nejlepší hráči jsou považováni za opravdové celebrity. Příběh sleduje Briana D, který se na této škole ocitne v podstatě náhodou a snaží se prosadit. Osobně považuji VGHS za velmi povedený webseriál. Rozhodně se budete bavit a technické zpracování je na webseriál na opravdu skvělé úrovni, takže se vyplatí udělat si na něj chvíli čas. Herecké obsazení se také povedlo. Uvidíte známé osobnosti webseriálového světa jako Justine Ezarik (iJustine), Shiru Lazar (The Partners Project), Harleyho Morensteina (Epická žranice) a další. A objeví se také jeden filmový a seriálový herec, kterým není nikdo jiný než Zachary Levi, který ztvárnil roli Chucka ve stejnojmenném seriálu..

Přepis titulků

Nebudete studovat fyziku. Budete studovat fyzikální enginy. Nebudete studovat umění. Budete studovat umění války. Biologii se budete učit koupáním v krvi vašich nepřátel. Zamlouvá se vám to? Pak vítejte na VGHS. Všichni říkají, že na to nemám, ale o hraní ve VGHS týmu jsem snil, už když jsem byl naprostá nicka.

Ki Swanová, zápasnické hry. Jdem hrát znova. Ted Wong. Nejlepší přátelé a spolubydlící navždy! Kdo to je? Jenny Matrix, kapitánka týmu JV FPS. - Chceš se přidat k JV? - Vážně? Briane, dám ti malou radu.

Nemůžeš být nejlepší, dokud nebudeš sám sebou. - Myslíš to vážně? - Víc než cokoliv na světě. Smůla, že teď jsi v mém světě, Briane. Já jsem VGHS! Vítej ve mně! Vypadá to, že jsi naštval Zákon. Je to nejlepší hráč ve škole. Jdou po tobě, Briane.

Jsi jako tahle pizza. Každý z tebe chce kousek. Už se nemůžeme stýkat. Tato škola s tebou zariskovala, Briane. A tys nás zklamal. Přiznej si to, Briane. Já mám krásu, mozek a holku tvých snů.

MMS. Musíš mít styl. No sakraaa. Jedna věc je jistá. Ať to podáte jakkoliv, šance Briana D a týmu JV na vítězství je nulová. To chceš jen tak vzdát poslední šanci na splnění svého snu? - Vypadá to, že jsi tady skončil.

- Nechci se vrátit, ale ještě naposledy si zahrát s těmi nejlepšími z nejlepších. Víš, o čem je hraní, Briane? Hraní je o hře. Plácnutí! OD ROCKETJUMP STUDIOS PŘICHÁZÍ ŠKOLA Koukejte zabíjet nebo koukejte umřít. KDE HRDINOVÉ VÁLÍ A LAMY JDOU DOMŮ Do války!

Zákon vstoupil do hry. Konec hry, kámo. Konec hry, vy lamy. Ten kluk ale umí hrát, co? Nesnáším ho. Každé úterý ve 20:00 na www.VideaČesky.cz Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (42)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Všimli jste si, že The Law hrál v těch skečích 5 sekundový filmy :D

200

Odpovědět

dobrý triky, nemáte na ně kontakt ?

hodila by se mi pomoc u filmu, ke kterýmu mám zatím čtvrt stránky scénáře. :D

2010

Odpovědět

:( no mě to moc nezaujalo :) na vč mám své favority :)

205

Odpovědět

Tohle mělo vyhrát v hlasování a né ty slátaniny co jste tu překládali

188

Odpovědět

Problém je, že tehdy ještě tenhle seriál nevyšel, víš? :-)

201

Odpovědět

Tak asi půl roku mi trvalo než jsem se tu zaregistroval, super stránky a s tímhle jste mi udělali radost, samozřejmě i s mnoho dalšími videi. Jenom škoda že je takové spoždění oproti premiéry nových dílů :D

190

Odpovědět

Na Youtube ty díly stejně vychází ze zpožděním, zatím jsou 3 a ono není špatné mít trochu odstup od premiéry, protože se často stává, že se autoři ve vydání zpozdí a pak musíme dělat i my mezery. :) Ale tentokrát jsme trochu víc pozadu, to je fakt, nějak jsem se k tomu nemohl dokopat. :)

190

Odpovědět

+ZoidyTo nevadí, alespoň se to tu bude objevovat pravidelně. :)

180

Odpovědět

Ten kluk (hlavni hrdina asi) je asiat nebo američan? Asi něco mezi co

187

Odpovědět

Je to fakt tak důležitý?

195

Odpovědět

+BugHer0Není, ale zajíma mě to pač tak vypadá :)

192

Odpovědět

Vyzerá to uplne luxusne :D Na to nevydržím čakať... idem si to asi pozrieť v originale :D

181

Odpovědět

SUPER!!! Zrovna nedávno jsem viděl 2 díly a je to fakt bomba!

190

Odpovědět

Hohó! Kde je pan epická žranice, tam je masakr zaručen! Těším se. :-)

190

Odpovědět

"se hraní věnuje prakticky každý a nejlepší hráči jsou považováni za opravdové celebrity." To není budoucnost ale Jižní Korea :)

200

Odpovědět

A AŤ UŽ JE TO TADY!!!!! :D :D :D :D Tak tohle bude naprostá pecka!!!

190

Odpovědět

Jupí konečně to bude i tady :) už jsou 4 díly a jsou naprosto suprový :) Jenom prosím nepřekládej nick : Law jako zákon :) vím že to je význam ale jako jméno by se podle mě neměl překládat

185

Odpovědět

Viděl jsem FreddieW a věděl jsem

sledoval jsem to teď na youtubu a - sakra to je nejlép zpracovaný webseriál co jsem kdy viděl

kdo jste se ještě neodhodlali, koukněte spíš na první díl a ne na trailer
je to bomba

190

Odpovědět

Držím tomu palce, protože by to mohl být super seriál pro nás (nerdy). :D

190

Odpovědět

Už je :D
Koukám na to aj v Aj, i když mám občas problém porozumět tak za sebe můžu říct, že je to fakt super!

190

Odpovědět

Oooo, takže se tady přecijen uplně nezanevřelo na FreddieW channel.

190

Další