Pořádná ránaVideo Game High School (S01E01)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 010
Počet zobrazení:16 110

A máme tady první díl slibovaného nového webseriálu Video Game High School (Střední škola videoher), což je nový webseriál z dílny týmu Rocket Jump Studios známého Freddieho Wonga, jehož videa jste u nás již mohli sledovat. Vznikl díky financím vybraným od fanoušků přes Kickstarter, kde se vybralo 273 725 dolarů, což je na webseriál úctyhodný rozpočet. Díky tomu se tedy můžete těšit na velmi slušné efekty a scény. Čeká vás 9 epizod, jejichž délka se pohybuje od 8 do 21 minut a setkávat se s tímto seriálem budeme každý pátek v 17:00. Video Game High School, jak už název napovídá, je webseriál o střední škole, kde se vyučuje hraní her. Odehrává se v budoucnosti, kde se hraní věnuje prakticky každý a nejlepší hráči jsou považováni za opravdové celebrity. Příběh sleduje Briana D, který se na této škole ocitne v podstatě náhodou a snaží se prosadit. Osobně považuji VGHS za velmi povedený webseriál. Rozhodně se budete bavit a technické zpracování je na webseriál na opravdu skvělé úrovni, takže se vyplatí udělat si na něj chvíli čas. Herecké obsazení se také povedlo. Uvidíte známé osobnosti webseriálového světa jako Justine Ezarik (iJustine), Shiru Lazar (The Partners Project), Harleyho Morensteina (Epická žranice) a další. A objeví se také jeden filmový a seriálový herec, kterým není nikdo jiný než Zachary Levi, který ztvárnil roli Chucka ve stejnojmenném seriálu..

Přepis titulků

Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz Poslední zásobník. Musíme se pohnout! Východ je blokovaný, jdou nahoru! Kde je Brian D? Jak se ti líbila cesta domů, Briane D? - Zapotil ses? - Nepočká to, K-Pope? Jdu pozdě na zápas. Tady rychlík si myslí, že bude další Zákon.

Co ode mě chcete? To samé, co každý hráč strategií. Zdroje. V REÁLNÉM ŽIVOTĚ Nášeho dalšího hosta zvolil PwnZwn amatérským hráčem roku a PetiteElite nejpřitažlivějším mladým hráčem desetiletí. Je také kapitánem týmu Varsity FPS na VGHS a promiňte, dámy, ale je zadaný.

Držte si své joysticky, protože přichází Zákon. JSEM TO JÁ Jak se říká tomuhle pohybu? PŘIPRAVTE SE NA OPRAVDOVÝ ZÁKON! Takže, kdo chce vidět ukázku? Já! Ona chce.

Grindování těch věcí mi zabralo 3 týdny. A mně to zabralo 3 sekundy. Tomu myslím říkáte... Strategie. Dobrá hra, Briane D. Uvidíme se zítra. Uvidíme se zítra, celý život! Ahoj, mami, škola super, miluju tě, čau. - Můžu se jich dotknout?

- Jo, můžeš se dotknout obou. Omlouvám se za zpoždění. Jsem rád, že jste se k nám přidal, kapitáne. Dobrá, jdeme. Za mnou! Viděli jste to? To bylo šílený! Díky, kámo. V zákulisí jsi mi řekl, že se tomu říká pubstomp. Co dalšího se stalo v zákulisí, Bello? Každopádně, holky...

Pubstomping je, když jde profesionál jako já na náhodný server a zabíjí... Ať vás pořádně slyším! Dlouhá ruka Zákona! Miluju tyhle fanoušky. Occamův laser na levém křídle na tři. Jako na turnaji v Milwaukee. Pojďme.

- Připravte se na útok. - Briane, pusť kočku ven! Nejdřív musím pustit kočku. Tak je to pokaždé. Cheeto, Cheeto, Cheeto! Co děláte? - Je AFK. - Cheeto! Čiči, čiči... Panebože, potřebujeme nového kapitána. Vypadá to, že jsme našli server.

Proč se nám doplnilo vybavení? Zákon vstoupil do hry. Dobře, lidi. Nepanikařte. Dostal jsem ho. Bože, taková moc. Utíkejte! Cheeto. Pojď sem, Cheeto! Cheeto, Cheeto!

Cheeto, Cheeto. Úžasné, že? To vzrušení se nikdy neomrzí. Panebože, jednou jsem tím pohybem dostal celou rodinu. Cheeto, Cheeto. Cheeto, hodná kočička. Cheeto... Kočko blbá!

Ten to schytal dobře. Vypadá to, že tenhle je AFK. Pryč od klávesnice. Zkusíme se trochu pobavit. Jo. Mami, kde je jód? To je fuk, chlapče. Hezky.

Těsně. Pálí. Pálí! Jak se jmenuje tenhle pohyb? To nebyl zrovna pohyb. Zabil mě. Je to pubstomp, může se stát cokoliv. Co to vůbec bylo za týpka, že?

Dobře, takže si dáme asi komerční přestávku nebo tak něco? Zabiják Zákona. Brian D je král. Potřebuju nové kalhoty. ZÁKON JE MRTVÝ!!! Prezidentův stav je i přesto stále neznámý. Národ čeká... Držte se svých joysticků, zoneři. Máme tady čerstvou zprávu. ShotBote, co pro nás máš?

Hvězda VGHS Zákon byl ztrapněn živě v národní televizi bezejmennou lamou v nepodařeném pubstompu. Můj komentář? Frag století a pusťte tam záznam. Naše zdroje říkají, že neznámý hráč Brian D byl pozván, aby docházel na prestižní a exkluzivní VGHS, jejíž studenti vydělávají miliony jako profesionální hráči. Jo, správně.

Byli jsme s Brianem, když dostal zprávu od VGHS. - Milujeme tě, Briane D. - Jo, Briane! Dejte mi pokoj. Proč si tahle lama s trochou štěstí myslí, že na to má? Rone, Rone! Naprosto souhlasím, Rone. VGHS je nejintenzivnější akademií profesionálních hráčů v zemi. Lidi, lidi, můžu s vámi souhlasit? Váš souhlas byl zaznamenán. Kolegové, prosím. Podívejme se na jejich přijímací video.

Nebudete studovat fyziku. Budete studovat fyzikální enginy. Nebudete studovat umění. Budete studovat umění války. Biologii se budete učit koupáním v krvi vašich nepřátel. Zamlouvá se vám to? Pak vítejte na VGHS. BYL JSTE PŘIJAT Ono se to vážně děje.

Všichni říkají, že na to nemám, ale musím to zkusit. O hraní ve VGHS týmu jsem snil, už když jsem byl naprostá nicka. Doufám, že to pochopíš. Typický Cheeto. Tohle mi bude chybět. Postarej se o mámu, dobře?

Briane? Jsou tady reportéři. Pojď si pro mikrofon. Miluju tě, mami. Dal jsem ti do misky nějaké jídlo navíc. Kam jdeš? Jdu do VGHS.

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

česky dabing asi není co a nebo někde kde by se to dalo stahnou azpon s titulky

00

Odpovědět

Velká spokojenost, jsem rád, že jsem tento projekt mohl sponzorovat

201

Odpovědět

Pelda: Nepřeskočí, další díl bude už dneska. :)

180

Odpovědět

luxus abych se priznal nemohu se dočkat na další díl snad nepřeskočí tento pátek :)

to bulljoker: ty akce se odehrávají ve hře (střílačce) pokud si to nepochopil oni hrají hru na pc a aby tam nemuselo být zasraně mnoho animace tak tu hru zarověn i hrají jakože v reálu.

2.)v CoD4 i v BF3 se me mnohokrát stalo že jsme probehl kolem nepřítele stačí chvilka nepozornosti nebo vetší ping

3.) ne každou hlavní roli dostane modelka nebo nabůchaný atlet existují i jiní eventuelní herci jestli nechápeš kukni na ulici

201

Odpovědět

pěkná blbost.. ty akce totalně stupidní.. je to udělany podle hry a tím spíš nikdo ve střílečce nenechá dojít k sobě tak blízko týpka jako to bylo tam v jedný scéně .. p******a trochu to nechápu :D hlavně hlavní postavy .. jeden trapnej druhej držka :D no nevim snad se to zlepší :D

1870

Odpovědět

po upoutávce sem čekal bohužel něco mnohem lepšího, ale tak to asi většinou bejvá.. snad se to časem rozjede a nebudou tam chyby ve stylu utíkejte, nestřílejte a nechejte se zákonem zastřelit..

198

Odpovědět

:-) myslim, že by to po Jokerovi mohl být další muj oblíbený seriál... uvidíme jak se to bude vyvíjet...

181

Odpovědět

Docela jste mě s tím překvapili nečekal jsem že by se to tu objevilo ale myslím že se tu na to dívat nebudu jelikož už jsem dosavadní díly viděl a nejradši se na ně koukám ještě když jsou jen na té jejich stránce a ani ne na YouTube natož abych musel čekat až se to přeloží sem.

1812

Odpovědět

Serial je bezva. Jen si říkám že když je to ze studia Freddieho Wonga, tak kde je Freddie? Podílel se nějak na tvorbě? Freddieho obdivuji.

188

Odpovědět

Hned na začátku, jak běží titulky, je tam napsanej... Ke každému dílu bývá tak 3-4 minuty behind the scenes kde Freddie mluví o tom, jak seriál vznikal jak je zvykem u jeho videí, takže ano, Freddie na tom dělá... A nebylo by špatné tu ty behind the scenes taky překládat ^^ .

182

Odpovědět

5:35 Rush je styl hry, ve smyslu brzkého útoku - abych vyřídil všechny rychleji než se stačí připravit.

191

Odpovědět

Mazec. Akorát sem si nemohl nepovšimnout že ten "pařmen" má v pomaluv každém záběru jinou myš viz část jak střelí do toho granátu :D a na pařmena se docela divím že používá 3tlačítkovou myš a klávesnici (měli jsme stejne doma) ktere se používali na 2-486kách :D

182

Odpovědět

To je citový vztah. ;-) Ale myš má furt stejnou mám dojem. Spíš když je zpomalený záběr po AFK, tak je vidět, že při jednom záběru míří před sebe a pak zase zvedá hlaveň, protože míří dolů.

183

Odpovědět

fakt pěkné - ale taky nečekal jsem špatný webseriál od FreddiehoW :-)

191

Odpovědět

Já líbíš :)

Už se těším na další díly, jsem si jistá, že budou stejně dobré jako tenhle :)

182

Odpovědět

I lold very hard.

183

Odpovědět

Stejne by ten granat netrefil ani kdyby byl porad AFK

1823

Další