Ukaž seVideo Game High School (S02E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:689
Počet zobrazení:10 708

První epizoda druhé řady webseriálu Video Game High School u vás sklidila velký úspěch a dnes se konečně dočkáme druhé epizody. Pro mě osobně jde zatím o nejpovedenější epizodu seriálu a to zejména díky úžasné postavě Zákona, který v této epizodě naprosto vyniká. Na další díl se můžete těšit opět příští středu ve 20:00.

Pokud tento webseriál ještě neznáte, napravte to zde.

Přepis titulků

Sakra. To samozřejmě uklidíš, že, Lawrenci? Pokud nechceš být zase vyloučen. Každopádně, jdeme si trochu zaběhat okolo hřiště na squash. Nečekej na nás, zlato. Zákone? Slyšel jsi mě? Řekli jsme, že jdeme pro sváču. Chceš sváču?

No, tak zatím. Jenny. Ahoj. Víš, jak jsem teď bez zaměření? Napadlo mě, že bych se zítra přišla podívat na hodinu FPS. To je úžasné. Nemůžu se dočkat. Ahoj, děvčata. Jdeme na to.

Nehoří tu něco? Překlad: Zoidy Korekce: BugHer0 www.VideaČesky.cz Nemůžu uvěřit, že musíme trénovat přes pozdní snídani. Jo, Jenny, řekni své máme, že můj žaludek řekl: "Čau, tady tvůj žaludek, Jumbo Jaxi, a mám hlad, tak to řekni Jenny." Určitě jí to vyřídím. Ale mezitím... Co mám dělat s těmihle koblihami?

Koblihy, super! Co? Promiň, Briane. Promiň. Vezmi si. Pryč s těmi koblihami, cukroušci. Pohleďte, dieta Mary Matrix. Správně.

Zdravé jídlo navždy. Pokaždé, když si nacpete ty své malé tvářičky nezdravým jídlem, přicházíte o Thorin, Omegu 3, antioxidanty Zabíjí to vaše reakční schopnosti. Sledujte. Zdravá těla, zdravá mysl. Což mi připomíná. 30 koleček okolo parku před obědem. Ale my umíráme hlady. Hejbněte sebou!

Běžte, běžte, běžte, běžte! Briane, ty zůstaň. Tak jak se ti bydlí se Zákonem? Vlastně jsem rád, že jste se zeptala. Není to moc horké. Nebo spíš vlastně je, protože zapálil můj pokoj. Vážně?

Musí na tom být hrozně. Dobrá práce, chlapče. Asi jo. Počkat... Proto jste ho poslala ke mně? Věděla jsem, že bydlení s tebou mu připomene, jakým je zklamáním. Mezi námi dvěma, je to ten nejhorší kluk, se kterým Jenny kdy chodila. No, mezi námi dvěma. Zapálil mi pokoj.

Snažíš se být roztomilý, nebo mi oponuješ? Půjdu běhat. Což nás přivádí k nejdůležitější části otázky? Jak rychle by mělo auto A jet do zatáčky 7? Vyber mě! Vyber mě! Jsem úžasnej! Theodore, otázka je tvá. Vzhledem k jeho vstupní stopě by mělo jet 90 km/h. Ty jsi ale idiot.

Co takhle 75 km/h? Bravo, Clutchi. Získáváš 300 yardů. Projel jsi okolo sodovkové hvězdy. Sodovková hvězda! Sakra. Došla limča. Šumivá řeka vyschla? Něco tady chybí.

Kde je Piston a Dona Prime? Pistone! A ty, Dono Prime... Co se stalo? Hraběnka. Ona a její motokároví nohsledi věděli o plánu na vybílení učitelské odpočívárny. Přepadli nás a vzali limonádu, ale máme klíč. Za toto jsem šťasten. Co je ale horší, Hraběnka motokár nás ponechala bez limonády.

Naše hrdla zůstanou vyprahlá po celý týden. Možná i dva. Toto je vskutku naše nejtemnější hodina. Já ty limonády přinesu. Zvládnu to, DK. Byl jsem k tomu zrozen. To si nemyslím, troubo.

Ti motokáristi tě sežerou zaživa. Možná, dítě. Ale možná ne. Toto může být Theodorova šance k prokázání svých kvalit. Driftuj jako vítr, malý. Neseš na bedrech osud nás všech. Obě jsou červená a zdravá. Prostě si jedno vyber. Promiňte. KARTA ZAMÍTNUTA Počkat, co?

Briane D! Okamžitě do mé kanceláře! Zatraceně. Další. Vypadá to, že prohráváš. To je pěkné. Rychlá otázka. Neznáš nějakou brasserii, kde berou obědové rezervace na poslední chvíli? Vážně bych si dal dobré víno a sýr, až mi dáš ty dvě G.

Promiň, Shane. Na menu je pouze steak s napadením ze zálohy. To jsi útočila, nebo jsi jen chtěla, aby ti vyšel ten vtip s jídlem? Každopádně vyhrávám. Kdybys mi ty dvě G mohla napsat rovnou... G jako good a G jako game. No tak, Aligátore. Vzdej se.

Vzdej se. Ale jeho letadla nemohou natankovat, pokud se tedy přeskupíš u hor na jihu... Dobře, kdo je ten nerd? Ki Swan. 1500 bodů. Bývalá rytmická hráčka. Celý den sleduji různé přednášky a musím říct, že RTS je první, která mě opravdu oslovila. Proto teď mluvím a ráda bych se pokusila dostat do vašeho týmu.

Já ti nevím, Ki. Jsi cool? Nikdy jsem si to nemyslela. Ne. Říkat pravdu není cool. Ale necháme to na ostatních. Vykup se. Vždyť ani nemá oblek. - Vypadá jako veverka.

- Když ji poznáte, je celkem milá. Mluví o sobě ve třetí o sobě. Prodejte toho krocana. Promiň, Ki. Jdi lamit někam jinam. CALHOUNOVA KANCELÁŘ Není nic lepšího než tacos, že? - Přišel jsi o stipendium. - Co? Po tom fiasku se Zákonem stáhla NEA grant, takže.... Jo.

Všechno je to tady. CELKOVÝ DLUH 112 854 DOLARŮ A 2 CENTY Dobrá... Nemám žádné peníze. Máte nějaký pracovní program pro studenty? Mohl bych pracovat v knihovně. Katalogizovat. Nebo nepotřebujete osobního asistenta? Dělám úžasné cappuccino.

Co... Školník. Kdy začínám? Můžeš začít hned. Tímhle. Mám to prostě dát zpátky? Páni, těch je. Ano!

Kdo je v té krabici? Pane Wongu? Odtahují vám auto. Co to zatraceně... Je pryč. Můžeš vylézt. Díky, že jsi mě zachránila. Jmenuji se Ted. Jak ty? Nemáš zač.

Panebože! Právě jsem podvedl Ki! Jsem příšerný ninja. VGHS TÝMY REAL TIME STRATEGIE Tede, celé tvé patro na mě křičí, protože s nějaký týpek chová ve studovně jako prase, takže se aspoň jednou v životě chovej jako dozor a vyřeš to. - Co ty tady děláš?

- Vypadni z mého pokoje. Jsem venku. Tohle je Tedův pokoj. Ne, Ted se přestěhoval k Brianovi a Jenny mi můj pokoj nikdy neukázala, takže bydlím v Tedově pokoji. Co je na tom složitého? Já to chápu. Řekni Tedovi, že má padáka a ty ho nahrazuješ. Co? To nemůžeš. Jako vedoucí dozoru si nejspíš můžu dělat cokoliv chci.

Každopádně, vypadá to, že máš konečně co na práci, Ki. Tady, zkus se jich zbavit. Vizitky. Tak staromódní. SHANE PIZZA NENÍ TO PITOMÉ JMÉNO Ty se jmenuješ Shane Pizza? To je pitomé. Otoč ji. TY JSI PITOMÁ Víš...

PetiteElite mě zvolil nejpřitažlivějším mladým hráčem. Podívej se na mě teď, Wendelle! Nechci se dívat. Chci jen studovat. Podívej se na mě! S dovolením. Ahoj. Zákone?

Myslím, že bys měl být prase někde jinde. Dobře. Mohl bys přestat... Zákone, mohl bys... Jak by ses cítil, kdyby někdo... Chováš se neslušně. Zákone, toto je nevhodné využití společných prostor a urážíš své spolužáky. Jako nově jmenovaná dozorkyně požaduji, abys odešel.

- Tak ty jsi teď dozorkyně! - Správně. Zajímavé. To je vzrůšo, viď, Wendelle? Všichni víme, jak je tady Zákon důležitý. Páni, nechápu, co jsem na něm kdy viděl. Smrdí jako banány. Díky, Ki. Nemáš zač, Wendelle. KI SWAN DOZORKYNĚ SCHRÁNKA NÁVRHŮ FRAGUJÍCÍ DOZORKYNĚ PATRA POZOR MOKRÁ PODLAHA ÚKLIDOVÁ MÍSTNOST ČTVRTEK VÝUKA Později, Briane.

20 kol před tréninkem. Jdeme! Pojď, Briane.

Školník to uklidí. Theodore Wongu. Za uhašení žízně svých spoluhráčů a riskování zajmutí tě odměňuji 3 tisíci yardy. Super! Jen tak dál, Tede! Clutchi, vychlazenou colu pro Teda. Vždy jsem v tebe věřil, Tede.

Takže... Poděl se s námi o historky ze své nebezpečné výpravy. Dobře. Takže... Byl jsem tam, zrovna jsem otevíral dveře do učitelské odpočívárny, vzal jsem všechny limonády a odešel.

Nějaké komplikace? Nebo vzrušení? Ne, nikdy! Nikdy bych Ki neublížil. Což mi připomíná. Můj klíč. Má nejcennější věc. Je jen.. Přesně tady, DK. Hraběnko, ty zrádkyně.

DK, jsi tak roztomilý, když se zlobíš. Roztomilý? Vždyť tvoje hra má na obalu banán! A když někoho trefíš, vydá tenhle zvuk. S tímhle nehodlám zase začínat. Užijte si vaši koňskou sílu. My si užijeme vaše limonády. Motokáristi? Mizíme. Díky za minulou noc, krasavče.

Stav se někdy na drink. Theodore! Nevím, jaké moderní dohody mezi sebou s Ki máte, ale ublížil jsi mi více, než si dokážeš představit. DK, já... Vždycky jsem tě nesnášel, Tede. Má první připomínka. STÍŽNOST Je to stížnost.

Drahá Ki. Chtěl bych se omluvit za svou hrubost ve studovně. Zároveň bych ale rád podal formální stížnost na Teda Wonga. Tvůj přítel? Irelevantní. Za nelegální pobyt v mém pokoji. Ted se totiž nikdy oficiálně k Brianovi nepřestěhoval, ale já ano. A Ted...

no... Ty se s ním líbáš, takže ti nemusím říkat, jak moc smrdí. Ble! Páni, nemůžu uvěřit, že jsem napsal "ble" v dopise. Každopádně, tvou povinností jakožto dozorkyně je ho vykopnout. S pozdravem, Zákon! To jsem byl já! Ze sledování tvého hraní se mi chce zvracet.

Ano, madam. Promiňte. To zvládneš. Nemysli na jídlo. Nemysli na jídlo. Nemysli na jídlo. Co se to děje? Briane, vzpamatuj se!

Trenérko, musím čůrat! Ne, ne! Ne. JÍDELNA ZAVŘENA Prosííím. Prosím, no tak, umírám hlady! Sněz mě. Sněz mě.

Sněz mě. Sněz mě. Sněz mě. Briane, ty máš na tričku marmeládu? Ano. Vypadni z mého tréninku. Počkejte, trenérko. Nejedl jsem celý... A nechoď na trénink ani zítra.

Chceš něco dodat? Hlavně si pamatujte, že hamburger není hotový bez barbecue omáčky. Na historii! Pokud by mě hypoteticky Hraběnka motokár políbila a já to nechtěl a nelíbilo se mi to, zlobila by ses? Ne, pokud bys mi o tom řekl. Díky, Ki. Jsi úžasná. Hej, Tede.

Máš věc na té věci. Co to je? Mám se vystěhovat? To nemůže být pravda. Ztratím Briana? Briane! Briane, jsi tady? Všechno je v pořádku. Byl to jen můj vtip. Sranda.

To nebylo vůbec vtipné. Jak tě jen mohlo napadnout oddělit mě a Briana? Jsme více než Brian a Ted. Jsme Bread. Nebo Trian, ne. Jsme Bread. A plátky chleba nemůžeš oddělit. Pokud mezi ně nedáš maso nebo salát, ale pak z toho máš sendvič, Ki!

A nic nezabráni sendviči, aby získal ten klíč od Hraběnky, pokud se ten sendvič jmenuje já a Brian. Mimochodem, potřebuju s něčím pomoct, Briane. Jen si převlíknu tričko. Jdeme! Díky za motivaci, Ki. Hodně štěstí, kluci. Ty!

Já. Je tam hrozný vedro. Tedíku. Přišel jsi na ten drink? Ani přes mou mrtvolu, Hrábě. Přišel jsem pro DKův klíč. A přivedl jsem si zálohu. Jo, je tvrďák.

Je tvrdší než... vás sedm. Ahoj. Máš to mít, Theodore. Ale přesuneme se na silnici. Bitvy banánových motokár. Když vyhraju... dostanu ten klíč zpátky. A když vyhraju já, přidáš se do mého týmu.

To je šílené. Nikdy je neporazíme. Navíc to ani nebyla tvá chyba. Na tom nezáleží. Zklamal jsem svůj tým. Musím to napravit. Ať to stojí cokoliv. Budeš mě krýt? Pojďme závodit. ŽIVOTY Sakra!

A to nás konečně přivádí k článku III sekce 2. Ted se bude sprchovat dvakrát denně, aby tolik nesmrděl. Skvěle. To je myslím vše. Dobře. Podepiš to tady a Ted bude tvůj nový spolubydlící. Moc děkuju, Ki. Vím, že tohle vyjednávání bylo trochu drsné, ale postavila ses za mě a to už moc lidí nedělá, takže si toho moc vážím.

Ráda jsem pomohla. - Jen se snažím dělat svou práci. - Jistě. ZVUK PRDĚNÍ Zvuk prdění? Ale... všechny ty hodiny vyjednávání...

Dostal jsi vše, co jsi chtěl. Proč to děláš? Abych ti otravoval život! A teď budeš muset vysvětlit svým otravným kamarádům, že už spolu nemohou bydlet, protože dozorkyně Ki Swan je vážně hrozná dozorkyně. A teď... vypadni z mého pokoje.

VRŽOU MI DVEŘE - MEL V MÉM POKOJI TO DIVNĚ SMRDÍ AHOJ, KI! ODVÁDÍŠ SKVĚLOU PRÁCI - WENDELL Budu potřebovat větší krabici. Briane, rozdělíme se! Jo! - Ano! - Ano! Ahoj, Zákone.

Tohle je Tedova oblíbená pizza. Dvojitá s habanero. Šetřil si zbytky. Pokračuj. Brian nesnáší, když si někdo půjčí jeho šampón. A... vylije mu ho po celé posteli. To jsi vážně neměl dělat, Zákone.

Tohle je Brianova a Tedova oblíbená fotka. No tak. Vážně chceš, aby Ted odešel a tys tak přišel o šanci udělat jim z každého dne peklo? Máš pravdu, Ki. Tohle místo je plátno. Pojďme malovat! Bomba! Počkat.

Ne, ne, ne! Promiň. No tak. Startuj. Startuj! Tede... Jo! Tým Bread! Idiote! Vždyť tu hru hraješ každý den!

To byla jízda. Cítím se jako znovuzrozený. Ted bude obzvlášť naštvaný, až tě nechám ho vystěhovat. Dobře, fajn. Ted může zůstat. - Stížnost vyřešena. - Vyřešena tak, že jsem dostal pěstí. A pak z ničeho nic...

A já na to: "Ale ne, teď umřu." A Brian na to: "To těžko, brácho. Zemřu za tebe." A pak jsme vyhráli. Bylo to super. Tady máš svůj klíč. Theodore... jsem ohromen. Briane, nápodobně. Dejte si limonádu. Mizím.

Limonádová party v našem pokoji? Víš co, dej si i moji. Musím někam jít. Dobře. Zákone! Co jsi to udělal s mým pokojem? S naším pokojem, Tede! - Co jsem to udělal s naším pokojem: - Tohle není tvůj pokoj! Vypadni!

- Jak se ti ten smrad líbí teď? - To je moje pizza! Je mi líto tvé pizzy, Tede! S tím ani nezačínej! Moje knížky! Ne! Podívej se na to! Promiňte, trenérko. Udělal jsem si vlastní ranní trénink. To jsou celozrné koblihy pro tým. Poslyšte, trenérko.

Za ten včerejšek... se omlouvám. Žádné výmluvy. Briane. Sedni si. No, byl jsem vzhůru tak 24 hodin. Briane!

Komentáře (51)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

She left us Soda-less .. omg tohle začíná být pěkná ptákovina :D ale je to sranda tak proč ne ?

10

Odpovědět

Ki a Law je dobrá dvojka :)

221

Odpovědět

Jediné video na ktoré čakám a ono bude až zajtra :(

180

Odpovědět

Už je dost o tolik pozdě tak kde to je? :D

180

Odpovědět

Tak kde je další !! :D nemůžu se dočkat

180

Odpovědět

To je poprvé co sem dorazil na zveřejnění videa včas a ono to tu není =D

180

Odpovědět

Neměl by tu být už další díl ? :/

180

Odpovědět

Kdyby sis přečetl popis k novému dílu Epické historie, zjistil bys že Zoidy neměl čas a díl bude zítra ;).

183

Odpovědět

-He is more tougher than all.. seven of you!
-Hi..

:DDDDDDDDDD

201

Odpovědět

To mám jako zase čekam tejden na next part?? OMG... ze z toho po to :/

183

Odpovědět

Sorry, ale příjde mi, že to je snad čím dál větší ptákovina. :)

1915

Odpovědět

Brian by se měl ostříhat, vypadá jak hňup.

199

Odpovědět

Hehe tak The Law me opravdu hodne pobavil, ta scena s banánem, no toto :D :D

214

Odpovědět

Mám jisté podezření, že já a moje paření Star Stable, by se tady asi moc nechytlo- a navíc za zmínku téhle online hry dostanu mínusy :D

1812

Odpovědět

Pořád lepší, než MapleStory

181

Odpovědět

The Law ma totalne znicil v tomto dieli :D

203

Odpovědět

Hej sem jediný komu se ta úvodní znělka zdá a intro zdá úplně debilní? :D Něco jako Přátele ...

1810

Odpovědět

hele, na přátele mi nesahej :-D

a jinak asi bych řekl že pravdu máš, ten seriál se snaží udělat něco originálního ale zároveň v pozadí paroduje různé klišé

195

Odpovědět

+DaralynTo je na něm skvělá věc, ale příjde mi, že se trochu do toho všeho zamotává a sám se stává jedním velkým klišé a slátaninou... Aneb scénář je děs. Promrhat, tak výborný koncept...

184
Další