Když znáte JámuVideo Game High School (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:836
Počet zobrazení:11 297

Třetí díl webseriálu Video Game High School nám předvede výuku na VGHS a Brian se opět dostane do problémů. V roli Esa se v této epizodě objeví Zachary Levi, kterého můžete znát jako Chucka ze stejnojmenného seriálu.

Přepis titulků

Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz Jak ses mohl ztratit? Vždyť jsi dozor. To ty jsi zaspal. Promiň, musel jsem trénovat s novým vybavením, abych byl dobrý a zapůsobil na Jenny Matrix. Ahoj, Briane. Líbilo se mi, jak jsi včera zabil Ničitele, velmi působivé. Chceš se přidat k JV?

Myslíš to vážně? Smrtelně vážně. JV by se hodila posila v oddělení roztomilosti. Vítej v týmu a vítej ve mně! Slyšíte to taky? Ne. Cheeto?

Killing spree. Bré ráno, spolubydlo. Pizza ke snídani? Co všem dneska je? Zabil jsi nejlepšího hráče na škole a první den jsi někoho nechal vyloučit. Jdou po tobě, Briane. Jsi jako tahle pizza.

Každý z tebe chce kousek. Musím být nenápadný. Máš pravdu, můžeme ti uspořádat party. - Co? - Na tvou počest. - To jsem neřekl. - Nazveme ji Brianpalooza. - Ne! - Ahoj, Briane. Mám otázku ohledně Brianpaloozy. Tos mě fotil ve spánku? Mám velmi agresivní tým pomocníků. Jen mě zajímalo, kdy přesně je "hodina rocku"?

Však víš, v půl cool. - Ale kdy je půl cool? - Ve čtvrt na zabodovat. Ne, Tede. Každý nervák ve škole se mnou chce bojovat. Nebudu jim pořádat party. Mohli bychom prostě... Zůstat u tohohle schodiště? Podívejte na ten výhled.

Mohli bychom se tady scházet. Nemůžu uvěřit, že mě to nenapadlo. Přidám to na můj seznam potenciálních míst na scházení. Vážně? Dobře, party je jedna věc, ale ty nezvládneš ani obejít Zákon? No tak, ja načase se přestat schovávat a začít zářit jako hvězda. Zůstanu u toho schovávání, díky. Uvidíme se v učebně.

O čem je hraní, Briane? No... - Myslel jsem... - Kdybych se podíval do Brianovy velké knihy hraní, řekla by mi, že hraní je o vylučování spolužáků, začínání soubojů, vystavování ksichtu na obálce The Wall Street Journal. Víš, o čem hraní opravdu je, Briane? O hře. Hraní je o hře, pane?

Věděl jsem, že tomu nebudeš rozumět. Jsi v nebezpečné zóně, chlapče. Možná jsi získal pár bodů porážkou Ničitele, ale pokud tady chceš vydržet déle než týden, měl by ses trochu umírnit. Chápu vás, pane. Právě jsem to říkal kamarádům. Mou strategií je nenápadnost. Vážně?

A je v tvé strategii i kecání hovadin? Vypadni z mé kanceláře. Ahoj, studenti. Vítejte v FPS pro začátečníky. Jmenuji se Eso a můžete mi říkat Eso, dobře? Skvěle. Spousta z vás si asi říká: "Dostal jsem se na VGHS. K čemu mi jsou začátečnické žvásty?" No, vyvedu vás z omylu, přátelé. O střílení z pohledu první osoby nevíte ani ťuk.

Prvák je jen o dvou věcech. Teď poslouchejte. Základy a první dojem. Brian D předpokládám. - Promiňte, že jdu pozdě. - Už jsi porušil Esovo první pravidlo. - Být dochvilný. - Ne, žádná pravidla neexistují. Kdybys byl dochvilný, věděl bys to. - Briane! - Omlouvám se, pane Eso. Říkej mi Eso, pan Eso byl můj otec.

První pravidlo, Briane! Zpátky k prvnímu dojmu. - Sleduj, kdo je asistent. - Nejprve musíte ohromit... tady naši přesnou asistentku Jenny Matrix. Správně, Eso. Jako kapitánka JV musím vybrat čestného prváka, který bude hrát v našem zítřejším zápasu proti Varsity. Osobně to pokládám za ztrátu času, ale je to tradice.

Briane, to ty bys zítra mohl marnit její čas. Nevím, Ki. Tento zápas je skvělou příležitostí, jak si zahrát s nejlepšími hráči z této školy. Jenny, myslíš, že na to některá z těchhle lam má? To zjistíme jen jedním způsobem, Eso. Vzhůru do Jámy. Nemůžu se dočkat.

Lidé Jámu podceňují, protože v ní jsou cíle z papíru. Ale věřte mi, když znáte Jámu, znáte sami sebe. Hrát hry sám? Lepší věci mám na práci i ve spánku. Super, tuhle úroveň bych zvládl i se zavřenýma očima. Super. Takže Ki... zpátky k našim oblíbeným románským jazykům.

Jaké jsou tvoje? Španělština, italština? C++. Výborně. Buďte rychlí. Buďte efektivní. A hlavně... buďte vynalézaví. 39 sekund.

To není špatné, Matrix. Kousek od školního rekordu. Vždyť bych to zvládnul tak o 10 sekund rychleji. Briane D, máš něco na srdci? Ne, pane. Omlouvám se. - Nebylo to důležité. - Dobře, tak sklapni. Brian jen říkal, že to dokáže daleko rychleji než ty, Jenny. Tak na to se rád podívám. Co vy, třído?

Čestný prvák. Dobře, ukaž nám, co umíš. Hlavně si neucvrnkni do kalhot, lamo. To je trochu netradiční. Briane, zklamal jsi mě. Hlavu vzhůru. Aspoň už s tebou nikdo nechce bojovat. Přišla jsem na to. Hodina rocku je 15:32. Prošvihli jsme Brianpaloozu.

Calhoun mě chce zabít, přišel jsem pozdě na Esovu hodinu a na ten zápas můžu zapomenout, protože mě Jenny má za největšího blbec ve vesmíru. Jenny je tady! Jak je, Matrix? Co tě přivádí do našeho koutu jídelny? Chtěla jsem tě pozvat na mou party, protože to byl jeden z nejhustějších průchodů Jámy, co jsem viděla, ale...

Promiň, mohl bys... Sluneční brýle uvnitř. Musel jsem vypadat jako blbec. - Co mě to napadlo? - Umyjeme to a určitě přijdeme. Snad bude tahle party lépe organizovaná než Brianpalooza. Jasně, můžete se sami pozvat. Dobře, zítra večer u mě. To zní skvěle, Jenny. Skoro jako tahle kaše. - Briane, už je pryč.

- Ta party by mohla být naše... první rande. První rande? - Super. - Trojité bouchnutí pěstí! Briane, tady.

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tri slova - HODNE VELKEJ MAZEC :D

231

Odpovědět

asi se Freddimu líbila práce se Zachary na Chuckovi (díl 5x5)

220

Odpovědět

Achjo nemuzu si pomoct a vazne se s tim snazim tvrde bojovat, hlavne proto ze se mi tento serial dost libi, ale ten hlavni herec je mi NEHORAZNE nesympatickej. Ty jeho oblicejovy posunky, ksichty, grimasy a uz i jen jeho styl chuze mne hrozne irituje :D

187

Odpovědět

Kdyby se na ni ten blb nepodíval :D, ikdyž čemu se zase budeme divit, kdo by se nepodíval :D

210

Odpovědět

není Matrix jako Matrix :D

200

Odpovědět

dobre, kvalita stoupa... snad to tak bude pokracovat

211

Odpovědět

Bude, neboj sa :) Štvorka určite.

200

Odpovědět

tenhle seriál mě opravdu baví po všech stránkách :-)

192

Odpovědět

Tak jsem dokoukal prave 6ty dil a je to fakt parada, teste se :)

190

Odpovědět

Pošli pls odkaz na 6ku, nemůžu ji nikde najít... Díks ;)

190

Odpovědět

C++ !!! Tu holku zbožňuji!!!

202

Odpovědět

hmm... tak teď mám chuť na slaninu :D.

184

Odpovědět

Kdyby to bylo kratší, takhle dlouhý se na to nevydržim koukat.. :/ (ne, nebudu kvůli tomu kazit hlasování)

1840

Odpovědět

Parádní díl,jen mi to přišlo oproti ostatním dílům kratší,nevím proč.. :-/

181

Odpovědět

To to je dobrý seriál, jen doufám, že se nepřestane překládat jako: journeyquest, bite me, troopers, atd.

183

Odpovědět

U JourneyQuestu se teprv natáčí 2. série, takže není co překládat. U Troopers je to podobně - všechny existující díly jsem tu už přeložil a na nové se čeká. A Bite Me Rizyk bohužel nestíhá, ale určitě se tu zanedlouho objeví. To je jediný seriál, u kterého bych tvou výtku chápal. ;-)

180

Odpovědět

+BugHer0ok :)

182

Odpovědět

Bozi serial :D...konecne jsem zase videl Zachary Leviho(ze serialu CHUCK..kdo nevidel tak rychle bezte :D)...jinak zatim paradne zpracovany 10/10 jo a Jenny...neskutecna :D..

190

Odpovědět

Jenny <3

182

Další