Přihlaš se k odhlášeníVideo Game High School (S01E07)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 21
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:598
Počet zobrazení:9 786

Dnešní zatím snad nejdelší díl VGHS je velmi napínavý a plný zvratů, takže je rozhodně na co se těšit. Už nás čekají jen 2 díly, takže pomalu přituhuje...

Přepis titulků

Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz DENNÍ DEAN Jak je, deanovci? Tady opět Games Dean. DEAN SE VYZNÁ Mám pro vás velkou zprávu. Brian D vyzval mě a mé přátelé k zápasu. Přišel celej namachrovanej a já na něj: "Co?"

Tak jsme ho málem porazili, dokud se neobjevila Jenny se svým: "Neubližujte Brianovi!" Já na to: "Co?" A ona: "Ne!" Ano, Zákonova Jenny. Naprosto mě to šokovalo. Proto jsme prohráli. A když jsme po prohře odcházeli, ti dva spolu flirtovali. Zkoušet to na holku jiného kluka, Briane? Nechtěl bych být ve tvé kůži, až to Zákon zjistí. Protože bude vypadat asi takhle: "Cooo?"

To byl Denní Dean s novými zprávami po celý měsíc tady ve VGHS. Dívejte se každé úterý, středu a čtvrtek od 15:30 až 16:45 a dočkáte se podobných lahůdek, jako byla ta dnešní. Zatím, lidi. Má to jen 400 zhlédnutí. Včera jsi to pěkně rozjel, milovníku. Briane, VGHS má jen přibližně 400 studentů.

Asi bych si měl promluvit s Jenny. "Asi bych si měl promluvit s Jenny." Tede? Jsi v pořádku, kámo? Ted dnes prezentuje Freddiemu svou budoucnost driftového závodníka. - Myslím, že je z toho trochu nesvůj. - Já nejsem nesvůj, jsem svůj! Nepotřebujeme tvou prezentaci, řeknu mu to hned teď. Tamhle je Jenny. Měl bych si s ní jít promluvit.

A já bych měla na chvíli předstírat, že Teda nevidím a pak ho odvalit do Freddieho pokoje. Hlavně ať v tom nic nesní. Jasně. - Ahoj. - Ahoj. K dnešnímu Dennímu Deanovi. To je fuk, Games Dean je idiot. - Přesně tak, naprostý idiot.

- Počkej. Něco pro tebe mám. - Tys to dohrála? - Jo a všude mám lepší skóre. - Super. - Neboj, nebylo to tak těžké. Takže jsem v podstatě lama. Jo, když už o tom mluvíme... - Nemůžeme se už vídat. - Jasně... - Co? - Ani být kamarádi. To vyznělo špatně.

Briane, myslím, že jsi super, ale... Zákon je kapitán Varsity a mí rodiče očekávají, že se tam dostanu, takže si nemůžu dovolit, aby si lidé o nás dvou povídali. Takže počkat, počkat. Říkáš, že by tě Zákon nevzal do týmu jen proto, že si myslí, že spolu... Sám jsem si odpověděl. Takže jsme v pohodě? V pohodě?

Ne, nejsme. Jsme úplný opak pohody. Jenny, když jsme spolu včera hráli, bylo to... Úžasné, já vím. Promiň, musím jít. A proto se letos přihlásím na driftovací závodění. Miluju tě, tati. Pane Wongu... všichni víme, že Ted nikdy nebude dobrý rytmický hráč.

Jen to potřebuje slyšet od vás. Nikdy nebudeš dobrý rytmický hráč. - Věděl jsem to. - A tím končíme naše setkání. Víš, kolik ztroskotanců mi tohle řeklo při mé cestě na vrchol? Profesionální pařmeni se nerodí, Tede. Jsou ukováni z ohně a plamenů. - Vážně? - Samozřejmě. Jsi Wong a ti jsou rození pařmeni.

Jsem na tebe tvrdý, protože vím, že na to máš. Říkal jsem to. Věděl jsem, že mě máš rád. Přestaň kecat a koukej to rozjet. Teda spíš trénovat. Uvidíme se u přihlašování. Letos tě nezklamu. Díky, Kiwi. Ta prezentace byla skvělá.

Takže... ty jsi Tedova první fanynka. Ki Swanová, 1360 bodů, zápasnické hry. Nemám vás ráda. Chytrému napověz, Kiwi. Jak dlouho jsi jeho holka, týden? Já jsem mu otcem dvakrát měsíčně o víkendech po celý jeho život. Ted zůstane tam, kam patří.

Slyšíš mě? V mém stínu! Pozor, lamy. Zbývá hodina na přihlášení do klanových výběrovek. Vybírejte svůj tým pečlivě, protože až máchnete svou kartou, váš osud je zpečetěn. Chodící mrtvoly. Čau, Briane. Přišel jsi mi dolít, nebo... Promiň, na to mám ji.

Díky, zlato. Jen se chci přihlásit. To je skvostné. Bude to takhle, Briane. Prokázal jsem ti laskavost, když jsem ušetřil tvůj život. Pamatuješ? Takže ty teď prokážeš laskavost mně tak, - že se nepřihlásíš. - Promiň, Zákone. Na laskavosti je trochu pozdě.

Poslední šance, bramboro. Vážně to chceš udělat? A co bys udělal ty, Zákone? Myslím, že by ses přihlásil. Ale ty nejsi Zákon, že ne? Věř mi, Briane. Chápu tě. Chceš být tohle. Poslouchej Zákonovu lekci, lamo.

Všichni tě nesnáší, Alliteratore. Kdo by taky nechtěl? Mám všechno. Mám krásu. Mám inteligenci. Šach-mat, mimochodem. Celá škola mi zobe z rukou. Ale počkat, je toho víc...

Mám dívku tvých snů. MMS. Musíš mít styl. Takže... Chceš být tohle, Briane D? Chceš být Zákon? Tak to se musíš nejprve dostat přes Zákona. Ahoj, Ki.

Promiň, že jsem se na tebe vykašlal. Mluvila jsi s mým otcem? Ano, a je to... tvůj otec. Musím se dostat k zápisu na zápasnické hry. Proč? Myslel jsem, že chceš hry tvořit. Jasně. Nejlepší průzkum je hrát s těmi nejlepšími. Zatím. Ki, počkej!

Ty jsi mladej Wong. Děláš si grafy toho, jak velká jsi lama? Ten graf je můj. Nech ho být. To je v pohodě, Ki. Zvládnu to. Čau, lidi. Jak to jde? Letos jsem v rytmickém hraní. Konečně se přidám k vám do týmu. Ty se vážně přihlásíš znovu?

Proč bys to dělal? Protože... Já... Panebože, Zákon trolluje Briana D. Musím jít pomoct kamarádovi. Zatím lidi. Ki, vezmi mé věci. Ten kluk by měl dělat cokoliv, jen ne rytmické hraní. Proč to děláš?

Už jsi dokázal, že jsi lepší než já. Briane, kámo. To protože můžu. Protože je to zábava. A protože jsi to udělal osobní. Výslunní ti nestačilo, tak jsi to musel zkoušet na mou holku. Vždyť jsme jen... - Nejsme ani kamarádi.

- To je fuk. Jdu po tobě. Tulíš se s Jenny, abyste spolu mohli hrát v JV? Tys to neslyšel? Hlásí se do Varsity. Jo, její přítel ten tým vede. Zbožňuju drby, pojďme drbat. Slyšel jsi taky, že... Jak to jen bylo? Jo, jejímu příteli je to u prdele. Jenny zůstane v JV. Tohle je můj rok.

Jen můj. Takže ti doporučuju, abys vysmahl. Briane, jsi v pohodě? Jdi si trénovat tančení, Briane. Přihlašování skončilo. Ne, ne, ne! Je pro tebe moc dobrá, Zákone! Upravte mě někdo. Drž se od něj.

Uklidni se! Dobře, dobře. Kryju tě. Na co čekáte? Jdeme! Do války! - Jsi zraněný, Theodore? - Tohle nic nemění. Neee! Brian, Brian, Brian! Briane D!

Ano, Calhoune? Jsem vyloučen? Dal jsem ti šanci odejít tiše. A takhle jsi ji využil? Napadl jsi studenta, začal jsi výtržnosti a ukradl klobouk. A to nejhorší, Briane.... Nejhorší ze všeho je, že jsi zapomněl, že vše je o hře. Pane, prosím, to nemůžete.

Ano, můžu. - VYLOUČEN - Hotovo. Dostal jsi srážku 300 bodů. 300 bodů, které nemáš. To si děláte srandu. Zdá se ti, že by se někdo smál, chlapče? Sbal se a vypadni z mé školy! Dej ji tam a jsi u nás.

Každým dnem vypadáš víc a víc jako rocková hvězda. - Co? - To má být vtip? - Jsem ti k smíchu? - Ne, to musí být chyba. Víš, Tede. Pokud se chceš vykašlat na Wongy, tak budiž. Ale nechat nějakou fanynku zaujmout tvé místo je ubohé. - Tati. - Vytátuj odsud! Navždy! Vítej v týmu, Theodore.

Tys nám vyměnila karty. První důvod: jak jsem vysvětlila ve své prezentaci... Nezajímají mě tvé pitomé grafy, Ki. Můj táta mě kvůli tobě nesnáší. To mě přivádí k druhému důvodu. Tede... tvůj táta tě nenávidí.

A není to kvůli mně. Už to tak bylo. Skončili jsme, Ki. Dobře... Vím, že se zlobíš. Mohli bychom se nad tím rozumně zamyslet? Rozumně? Zničila jsi mi život. Už tě nikdy nechci vidět. Vždyť jsem se o tebe jen starala.

Ty ses o mě starala? Tak to dělej někde jinde. Vypadni mi z očí. Navždy. - Vážně chceš, abych... - Prostě běž! Ahoj. Jenny, omlouvám se. Omlouváš se za to, že jsi zmlátil Zákona před celou školou?

Nebo za to, že jsi zničil mé šance dostat se letos do Varsity? Ano, za obojí. A než mě zase začneš mlátit, musím ti něco říct. Co? Že mě máš rád? Že ses mě jen zastával před mým velkým zlým přítelem? Chápu, že tě štve, že nemůžeme být kamarádi, ale nejsi jediný, kdo to tady má těžké. Pokud si s tím nedokážeš poradit, tak odejdi.

Asi ráda uslyšíš, že mě právě vyloučili. Takže odcházím. Jo a tvůj velký zlý přítel mi řekl, že tě do týmu stejně nevezme, takže doufám, že sis to aspoň užila. Jsi pěknej hajzl.

Komentáře (28)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nejvíc mě dostalo jak se z těch dvou hlavních mužskejch hrdinů staly korby a přitom vypadaj jako nenajedený chudáci. Tomu jsem se smál snad nejvíc.

180

Odpovědět

Proč tam nemám titulky a zmizeli mi i v ostatních dílech?

182

Odpovědět

Jenom co to tak rychle skončilo, tak já jenom COŽE?! :D

191

Odpovědět

Jako ten zákon si hodně myslí při své výšce o proti Bianovi :D

184

Odpovědět

upravdte mě někdo... :-D O bože... o bože ten Brian je tak neatraktivní a nesympatickej :-/

198

Odpovědět

brian vypadá v každý scéně jako by chtěl brečet.. pičus :D

209

Odpovědět

dostala mě hláška "You've got to go Through the fire and flames" (nebo tak nějak) od Wonga -> http://www.youtube.com/watch?v=K2peKSpifrk&feature=related

191

Odpovědět

Chtěl byc se jenom zeptat, obecně, je možný titulky které jsou zde nějak stáhnout?

181

Odpovědět

mich@al: Nejspíš je nabídneme ke stažení někdy chvíli po odvysílání 1. řady, ale uvidíme.

181

Odpovědět

Jo už se to blíží ke konci..ale na oficiálních stránkách napsaly že díky velkému úspěchu a spousty komentářům s chválou a i s prosbami o další díly....zvažujou že natočí další řadu =) .... což mě osobně dost potěšilo :o)

182

Odpovědět

Smutnej dil :(

184

Odpovědět

Jenny má krásný zadek :)
Jinak další super díl, už se těším na další! :D

1913

Odpovědět

no možna ale Ki je hezčí :)

2333

Odpovědět

"You hear any roflcopters son?!"
Super serial, uz se tesim na dalsi dil. Skoda, ze uz je to tak blizko ke konci :(

193

Odpovědět

Super narážka na Maria :D

193

Odpovědět

Škoda, že nesundal celou tu vlaječku :D

193

Odpovědět

SPOILER: 8. díl stojí za prd, ale 9. je fakt skvělý. Briam se vrátí a opět stylově zabije Zákona.

18156

Odpovědět

Jsem to ale machr :D

1844

Odpovědět

paráda

181

Další