Burnistoun - Balení osmnáctek

Thumbnail play icon
84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:645
Počet zobrazení:6 834
Jak se flirt změní v totální trapas. Další díl Burnistounů. :)

Přepis titulků

Koukni na ty dva zadečky. Jsou na nás příliš mladé. Myslím, že mají 18 let. To je v pohodě. Je to hračka. Cože? - Je nám přes třicet. - No a co? Na co myslíš, že osmnáctky letí? Máme peníze, vypadáme obstojně, jsme dobří.

Jo, jo, ale nemáme s 18letými nic společného. O čem budeme mluvit? Cože? O spoustě věcech. Nejsme až tak staří, no tak. Jdeme. V pohodě? Ahoj. Co děláte? Jen jsme tu na skleničku a pak jdeme na koncert. Taky jsme dělali do hudby. Určitě to pořádně roztočíte až do konce. Nám se líbí Delirious, dokáží vypustit páru.

Teď se jmenují the Cutting Edge. Nechte mě hádat... Jamiroquai? Kdo? Jamiroquai..? Jay Kay? Ten? Ne. Cože? Ne. To už je staré. Tak budu hádat já. Co posloucháte za hudbu? Rnb, taneční...

- Simply Red. - Simply Red? Cože? Na ně by se šel podívat možná můj táta. Takže na koho jdete? Jdeme na Calvina Harrise. - Cavina Harrise? - Calvina. - Calvin Harrison? - Calvin Harris..?! Ten týpek, ten mladý týpek. Jo, už si vzpomínám, psal jsem si jeho číslo.

- Jo. - Calvin! Harris! Je to zpěvák. Vystupuje spolu s Dizzee Rascal. Dizzee Rascal (potřeštěný lump). Myslím, že chtěla říct, se neumí chovat. Podívejte se, proč jste vlastně tady? Přišli jsme se podívat za synovcem. Je od Dony, žije nahoře v ulici. Dělá dobré jídlo. Možná bychom mohli k ní na skleničku, co říkáte? To ani náhodou.

Cože? Řekla jsem, že ani náhodou. Dobře, tak pojedem. Překlad: simiki www.videacesky.cz

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Bez těch čínských znaků byste to nepřeložili. ;-)

10

Odpovědět

nejde...:(

180

Odpovědět

nefunguje :´(

180

Odpovědět

přízvuku=dialektu

182

Odpovědět

Jak tohle můžete přirovnávat k Ostravskému přízvuku ? My snad jako jediní mluvíme jakž takž spisovně :P

204

Odpovědět

aj dunt fank su :D

181

Odpovědět

Verii: Ve Skotsku žiju/studuju čtvrtým měsícem a můžu teda říct že jo, tohle je normální skotský akcent. A věř tomu nebo ne, jde to i hůř, mám učitele Davida, kterému rozumím jen tak tak a to nás učí JavaScript a podobně... takže ne, není to přehnané. A navíc, je to i vtipné. Teď myslím ten skeč.

181

Odpovědět

Tak to teda smekám. Já bych ani nepoznala, že je to anglicky, natož tomu rozumět natolik, abych udělala k tomu titulky :D
A mimochodem, ten přízvuk je normální nebo trochu přehnaný? (vím, že skotská angličtina má divný přízvuk, ale až takkhle?)

180

Odpovědět

sakra hustej přízvuk

180

Odpovědět

Lol to bolo po jak po finsky? :D

182

Odpovědět

Super prekdad, triada

180

Odpovědět

Drsná angličtina mě budou říkat , že mám ruský přízvuk......

180

Odpovědět

no ja po anglicky viem, ale myslim ze v tom baru by som sa vela nedorozumel... pri tejto anglictine treba mat prax, myslim... :D

180

Odpovědět

to je skotská angličtina, pokud se nepletu. jinak dost dobrý.

180

Odpovědět

Simiki, jsi nejlepší překladatel co znám, chvílemi jsem ani nepoznával angličtinu, natožtak tomu rozumět !

180

Další