Tady nejde o hřebík

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 817
Počet zobrazení:30 873

Krátké video o ženách a jejich problémech. Panové, jak na podobné výlevy reagujete? A dámy... není na tom náhodou trocha pravdy?

Přepis titulků

Prostě... cítím velký tlak, víš? A občas mi připadá, že je to přímo ve mně. A... cítím to, doslova to cítím v hlavě a nepřestává to a... nevím, jestli to přestane. To mě na tom děsí nejvíc, že nevím, jestli to někdy skončí. Máš... hřebík... v hlavě. Tady nejde o hřebík.

Jseš si jistá? Protože se vsadím, že kdybychom ho vyndali... - Přestaň se to snažit spravit. - Já se to nesnažím spravit. Jen - poukazuju na to, že možná ten hřebík... - Tohle děláš pokaždé! Vždycky se všechno snažíš spravit, i když jen potřebuju, abys mě poslouchal. To podle mě nepotřebuješ. Ty potřebuješ dostat ten hřebík z... - Vidíš, zase mě neposloucháš. - Dobře, fajn, poslouchám tě. Prostě... někdy je to jako...

taková bolestivá... Nevím, co to je. A nespím moc dobře. Všechny moje svetry jsou roztrhané. Úplně všechny. To zní opravdu strašně. Taky že je. Děkuju. - Au!

- No tak, kdybys prostě... - Nech toho! Překlad: Eržika www.videacesky.cz

Komentáře (85)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Keď medzi mužom a ženou niečo neklape,
problém je spravidla v tom,
že jeden z partnerov je hlúpa p**a

5422

Odpovědět

Ale no tak chlapci, co byste si bez nás počali ;)

2971

Odpovědět

Pro klid domácnosti je nejdůležitější dodržovat 2 pravidla:
Pravidlo první: Žena má vždycky pravdu.
Pravidlo druhé: Pokud ne, řídíš se prvním pravidlem.

3211

Odpovědět

3. pravidlo - Žena má v hádke vždy posledné slovo.
4. pravidlo - Čokoľvek, čo povie muž po poslednom slove ženy, je začiatkom ďalšej hádky.

354

Odpovědět

Neni jednodužší nikoho nemit? :)
Nedokážu si představit že bych byl s někým před kterym se budu přetvařovaat a proto budu do konce života sám , ale aspom mi bude dobře :)

279

Odpovědět

+lukasyHurá! Nejsem v tom sám!

282

Odpovědět

Blbost :D Proto se z chlapů stávaj podpantofláci. Pro klid domácnosti je nejdůležitější hned od začátku! :
1. Já mam vždy pravdu
2. Pokud nemám pravdu, řiď se první pravidlem a nechci nic slyšet :D

286

Odpovědět

v takových situacích se směju a ženská šílí - poté ji uzemním já a je vše ok většinou... :) ten kdo si zadělává na problémy, může si za to sám ;)

209

Odpovědět

Jak říkával můj praděda... Hochu, ožeň se radši s medvědem, ten tě sežere hned. Ženská, ta tě bude žrát celej život. :D Tenkrát jsem nechápal :D

312

Odpovědět

Hřebík v hlavě sice má, otravné kecy taky, ale to nic nemění na tom že je krásná ...

259

Odpovědět

Chudák chlap, pořád poslouchat ty babský cinty. Já už se ani snad nedivím homosexuálům...

2425

Odpovědět

Super video, ale úprimne, trochu ste to pokazili tým nadpisom. Mohli ste ho spraviť trochu obraznejší, aby ste hneď nevyzradili pointu. Aj autori ho dali asi úmyselne až v závere videa. Inak 10/10... :)

232

Odpovědět

Třeba "O to tu přeci nejde..." výstižné a pointu nevyzrazující.

194

Odpovědět

Nemáš tak úplně pravdu. :-) I původní video se na YouTube jmenuje "It's Not About The Nail" a lidé si to taky přečtou, než video spustí, takže jsme se to rozhodli zachovat a nepřejmenovávat to.

203

Odpovědět

+BugHer0Já souhlasím s Bugher0, protože než se lidé na video podivaj vidí nadpis Tady nejde o hřebík. Nemaji ponětí o čem je řeč.

206

Odpovědět

Bude to znít hnusně ,ale abychom se takovýmto situacím vyhnuli tu naštěstí máme ženy s hodinovou sazbou.

256

Odpovědět

Vůbec to nezní hnusně.

213

Odpovědět

video je super :D
a tiez by som sa chcel spytat, ci ste uz niekedy uvazovali nad prekladanim videi od jungleboysTV na youtube. Pre ukazku: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-yr-Akpte4w a maju viacero velmi vydarenych :D

201

Odpovědět

Vzal bych kladivo a trošku víc ho zatloukl.

266

Odpovědět

Nesnažte se pochopit ženy. Ženy se chápou a nenávidí se. :)

247

Odpovědět

Vskutku o hřebík nikdy nešlo.
Aneb ti co znají studie pana doktora Šmolky o rodinných vztazích mají ve svém vztahu vyhráno. Doporučuji si nastudovat nebo alespoň prohlédnout. Videa stačí taky :-D

191

Odpovědět

Jako žena s tímhle naprosto souhlasím ;) Myslím, že muži by si měli tuhle potřebu opory a poslouchání zapamatovat stejně, jako ženy, že si muži musí celý život s něčím hrát, ačkoliv jim to nedává smysl a nechápou to.
Ženy možná nechtějí nic řešit, protože právě mají náladu na podporu a pochopení a chtějí se vypovídat ;) Řešení radši navrhujte až se na to slečna zeptá ;)

2024

Odpovědět

Pravila moudrá žena. :)

2110

Odpovědět

Zena problemy neresi, ale stale vymysli nove a nove.

268

Odpovědět

+TheMaara0xD Je to docela trefné, je opravdu zajímavé, že žena někdy musí řešit něco nad čím se chlap ani nepozastaví nebo ho ani nenapadne něco takového řešit... A nezapomeňte, že pro ženu je všechno strašně složité a komplikované a opravdu nic není jednoduché... :-) Jediné co je pro ženu jednoduché je chlap... A pro chlapa jediné co je složité je žena... :-)

244

Odpovědět

+TheMaara0Nechápu chlapy, co si jenom stěžují na ženy.. vždyť s nimy vůbec žít nemusí, nikdo je nenutí ;) Na muže se dá taky krásně stěžovat.. nezodpovědní, nespolehliví, nepořádní, hrubí, atd., atd.. umění je ale s druhým žít a najít kompromis, ne si všímat chyb, kterých je u obou pohlaví nepočítaně.
Krom toho to leckdy není pravda. Například mému příteli vyjít z bytu a vzít všechno potřebné trvá čtvrt hodiny, z čeho bych opravdu šílela.

202

Odpovědět

Třeba se plácne do čela, až to pochopí :D

252

Další