Víc než kámoši

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:705
Počet zobrazení:8 646

Jakožto nováček v týmu VideaČesky jsem si poctivě prošla komentáře tady na webu i sociálních sítích, zhlédla Hangouts video a zjistila, že je docela poptávka po Wong Fu Productions. Protože skeče a především krátký film jsou mi jako formát asi nejbližší, s radostí se pravidelnějšího překladu jejich tvorby ujmu. V tomto videu se dozvíme něco o kamarádských vztazích a Wes nám prozradí jedno velké klučičí tajemství.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz - Jak to, že nikdo nepozval Phila? - Je to tvůj večírek. Wesi, Tede, už pojedu domů. Ale dík moc za pozvání. Na oslavě dne Martina Luthera Kinga jsem ještě nikdy nebyla. - Uspořádat ho byl můj sen. - Máš odvoz? Jo, Chris mě hodí. Fajn. - Čemu se směješ?

- Chris bydlí hodinu jízdy na opačnou stranu. - A co jako? Nevadí mu to. - Líbíš se mu. Už dlouho. Ne, jsme jen kamarádi. Sám to říká. Kámoš by kvůli tobě nedělal hodinovou zajížďku. Možná ve vašem necitelným sexistickým světě. Ale kluci a holky můžou být jen kamarádi. Sice tím zradím všechny ostatní chlapy, ale řeknu ti, že kluk, co chce být kámoš, a kluk, co chce být víc než kámoš, se chová úplně jinak. Jak jako? Kámoši...

Pořád to neodpovídá. Nevím co s tím. Promiň. Víc než kámoši... Projíždím o tom fóra a jestli chceš, zítra ho u tebe vyzvednu. Známý tomu rozumí a mám u něj službičku. Ale pro jistotu ještě zamluvím schůzku v Apple prodejně. Kámoši. Můžu dát deset.

Vlastně... nedlužíš mi něco? Víc než kámoši. Ne, co to děláš? - Platil jsi minule. - Ne. Tak příště platíš ty. - To říkáš vždycky. - Neříkám. - Říkáš. - No jo. Kámoši. Jdeme oslavit moje povýšení. Stavíš se? Ne, je dopravní špička.

I když, máš nějaký hezký kolegyně? Víc než kámoši. Jasně, jsem na cestě. Doprava je v pohodě. Za dvě hoďky ahoj. Kámoši. - Sakra, nechala jsem doma sponku. - A co já s tím? Víc než kámoši. - Nechala jsem doma sponku. - Můžu se vrátit a přivézt ji. To nemus...

Kámoši. - V telce je Super drbna! - Cože? - Bezva, že jo? - Mně je to fuk! Víc než kámoši. - V telce je Super drbna! - Která řada? No moment, Super drbna je vážně bezva seriál. Jo, mám ji na DVD. Dobře, klidně ignoruj všechna fakta.

Nedělá to se skrytým úmyslem, je to prostě jen hodnej kluk. Dokážu vám to. Chri... Ježiši! Co? Volalas mě? Tady je voda, co jsi chtěla. Promiň za zpoždění, podepsal jsem ti kelímek, ať si ho nespleteš. Chrisi, kámo. Určitě mě chceš odvézt? I když to máš tak z ruky? O čem to? Ne, to... Nebydlíš tak... Ne, vůbec mi to nevadí. Nevěnuješ mi zvláštní pozornost, a udělal bys to pro každého kamaráda?

Jasně, blázínku, samozřejmě. Můžeme se po cestě stavit u jednoho kluka? Docela se mi líbí a taky dneska pořádá párty... Chrisi? Co to...? Proč...? Moc rád tě odvezu. - Kluci jsou... - Pitomci. Jo. - Mohl by mě jeden z vás hodit?

- Ne. - Ha, řekli jsme to naráz. - Sranda.

Komentáře (44)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

čo sa chlapci pohoršujete ? Veď tam jasne odznelo, že chlapci sú pitomci. Keď nechceš byť kamarát, tak sa tak nechovaj a povedz narovinu čo k nej cítiš. Dievča nie je telepat :D

54

Odpovědět

Tak samozřejmě, že kamaráčoft holky a kluka je nesmysl, ale lidi rádi žijou v iluzi, že ne. Ale ty příklady z videa nejsou to pravý, já bych kamarádovi pomohl.

22

Odpovědět

Video průměr.

A ti kamarádi se opravdu nechovali jako kamarádi, co je to za kamarády, když pro sebe nehnou prstem? JKJ takovým lidem říkal, přátelé, co nestojí za dvě a půl pence, a měl pravdu. Jasně, mělo jít o nadsázku, ale když se ten kluk choval tak pošahaně, tak to dostatečně kontrastovalo i s opravdivým kamarádem.

55

Odpovědět

Nedělej pro ženu nic dokud nemáš ruku v jejím rozkroku.

916

Odpovědět

Není to spíš: „Nehni pro ženu prstem, dokud nemáš ruku v jejím rozkroku?“

213

Odpovědět

+x125Spíš nedělej pro ženu nic, abys dostal ruku do jejího rozkroku. Já jsem ochoten udělat pro pár žen spoustu věcí, aniž bych za to očekával nějaké intimnosti. Souvisí to trochu s tím, že ty věci rád udělám i pro pár chlapů.

111

Odpovědět

+x125To je v pořádku. Dneska už se za orientaci nemusíš stydět.

263

Odpovědět

+x125Vždycky jsem byl a budu gentlemanem, ale holky stojí o "hřebce" a sní o tom, že si ho na gentlemana převychovají. Každý má rád výzvy a už "ochočenej" chlap není pro ženu výzva.

41

Odpovědět

Jinx přeložit jako sranda? Do you even English :) ?

410

Odpovědět

Přeložit to slovo významově by nedávalo smysl a v češtině mě nenapadl žádný ekvivalent pro tuhle americkou hru na to, když lidi něco řeknou naráz. U nás to tak běžné není, možná tak "platíš pivo, já ho piju" a to by se do titulků nevešlo. :)

221

Odpovědět

asi si z auta sloupnu zetko

00

Odpovědět

Ale věří a dělají naivky, aby se jim chlapům zželelo.

53

Odpovědět

Za tu Gossip Girl se musím taky přimluvit :D

610

Odpovědět

DOPRDELE INVAZE ČING ČONGŮ ZAČALA UŽ SOU VŠUDE CARTMAN MĚL PRAVDU

2857

Odpovědět

SNAŽEJ SE VYPADAT JAK MI TAK SI ŠEDIVJEJ VLASY O MŮJ BOŽE JE TO TADYYYYYYYYYYYYYYYYY

1642

Odpovědět

+ZabijakNekřič na nás, pitomče.

85

Odpovědět

a presne takto sa vždy správam a vždy to dopadne rovnako...ach ženy...:D

110

Odpovědět

Taky jsem se jako mladej nechal oblbnout kecama o lásce. Mezi tím mi všechny holky opíchali zkušenější kamarádi :(

591

Odpovědět

keď nechceš byť kamarát, tak sa tak nechovaj :D ....ach muži...pitomci :D

12

Odpovědět

Žádná šokující pointa, ale takový milý video. Na 3 minutky akorát :)

811

Odpovědět

Jinak další hrozně překvapivé zjištění, třeba tady. Možná snad 18+ aby to někoho náhodou neurazilo http://umsle.peklo.biz/img/1406317888.jpg

443

Odpovědět

Hugleikur Dagsson - zaručeně můj nejoblíbenější islandský autor! :-D

22

Odpovědět

Hmmm já tahle videa o ničem nemusím. I když chápu, že to pro někoho může být objevné a poučné.

1013

Odpovědět

suprovní video :) (y) WFP - jen tak dál :)

33

Odpovědět

Díky za překlad ^^

72

Odpovědět

Vtipné :D díky za překlad. Trochu mě rozsekal popis videa - tajemství ? Tohle opravdu někdo neví ? :D Jestli tohle je pro někoho tajemství tak co ta druhá část kdy poté co ten více než kamarád dostane po čem toužil a vrátí se do pravé kůže která nebude tak hodná,nápomocná atd. ? :D

144

Další