Burnistoun - Hlasové ovládání

Thumbnail play icon
94 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:2 131
Počet zobrazení:86 735

Senzační skotská dvojka a jejich první epizoda aneb Když se výtah doopravdy sekne. :)

Přepis titulků

Kde jsou tlačítka? Ale ne, nainstalovali funkci ovládání hlasem, takže už tu tlačítka nejsou. Ovládáním hlasem? Ve výtahu? Ve Skotsku? Už jste někdy zkusil ovládávání hlasem? - Ne. - Nebere to skotský přízvuk. Jedenáct!

Můžete to, prosím, zopakovat? Jedenáct! Jedenáct! - Jedenáct! - Jedenáct! Můžete to, prosím, zopakovat? Je-de-náct! Čí to byl nápad? Musí se to zkusit s americkým přízvukem.

Jedenáct! - Jedenáct! - To zní irsky, ne americky! Vůbec ne! Jedenáct! Kde je ta Amerika? V Dublinu? Omlouvám se, mohl byste to, prosím, zopakovat? Zkusím anglický přízvuk. Jedenáct!

Jedenáct! Jste z Anglie stejně jako Dick Van Dyke? Tak to zkuste sám, chytráku! - Prosím, mluvte pomalu a zřetelně. - Chytráku! Jedenáct! Omlouvám se, mohl byste to, prosím, zopakovat? Jedenáct! Pokud nerozumíš nářečí, tak se odpakuj, odkud jsi přišla!

No teda, vykopnout zpět do své země, že? Nezačínejte, pane Srdceryvný, jak můžete být k výtahu rasista? Prosím, mluvte pomalu a zřetelně. Jedenáct! Jedenáct! Jedenáct! - Jedenáct! - Říkáte to pořád stejně! Budu to opakovat tak dlouho, dokud neporozumí skotštině, jasný?

Jedenáct! Jedenáct! Jedenáct! - Jedenáct! - Tohle nikam nevede, ty krávo! Prostě otevři dveře! Toto je výtah s hlasovým ovládáním. Uveďte, prosím, do kterého patra chcete, zřetelně a klidným hlasem. Klidným?

Klidným? Odkud se to bere? Proč to říká lidem, aby se uklidnili? Protože věděli, že to prodají do Skotska a lidem z toho přeskočí! Nevybrali jste podlaží. Ale jo! Jedenáct! Pokud chcete z výtahu vystoupit bez výběru patra... tak jen řekněte: "Otevřete, prosím, dveře." Prosím, prosím! Vyliž si prdel!

Možná bychom měli poprosit. Neprosím pro nic za nic. Otevřete, prosím, dveře. - Prosím! - Jak patetické! Zůstaňte, prosím, v klidu. Panebože! Počkej, až se tam dostanu! Počkej, až to promluví! Nevybrali jste podlaží.

Vyliž si, krávo! Pokud nás nepustíš těmito dveřmi, tak pojedu do Ameriky, zjistím, která zoufalá herečka ti dala hlas, a půjdu za to klidně na elektrické křeslo! Skotsko, ty vole! Skotsko!!! SKOTSKO!!! SKOTSKOOOO!!! SVOBODA!!!

SVOBODAAA!!! Jedete nahoru? Překlad: simiki www.videacesky.cz

Komentáře (82)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Fokin ilevn!

30

Odpovědět

Skotsko! Svoboda!

:D

110

Odpovědět

Jo, je to zábavné, ale když člověk jezdí po světě, tak se setká s mnoha anglickými dialekty, ale je třeba spousty domýšlivosti, spousta trpělivosti, aby si člověk uvědomil, že
"oxford english" není jedinou angličtinou ve světě.Buďme rádí, že ve světě prozatím nevládne jakutský dialekt ruštiny....

56

Odpovědět

Tohle je naprosto super...
Iain Connell: Eleven. If you don't underston the lingo, away back hame yer ain country.
Robert Florence: Oh, s'tha talk nae is it? "Away back tae yer ain country"?
Iain Connell: Oh, don't start Mr Bleeding Heart – how can ye be racist tae a lift?

81

Odpovědět

Video opět funkční.

176

Odpovědět


Odpovědět

nefunkční pls obnovit!!!

52

Odpovědět

Genialni..:D Ale docela chapu ty lidi, kteri si o tom mysleli, ze to je sracka... Protoze nekdo, kdo opravdu cte jen titulky a nechape to mluvené slovo, tak se tomu asi moc nezasmeje. (Uz jen jak se nekdo ptal, proc se to vlastne otevrelo; kdyz z toho "SVOBODA" se to moc vycist nedalo..:D

300

Odpovědět

skvele video, ale na videacesky bohuzel uz nejaky cas nelze spustit... :(

202

Odpovědět

na TEN se neda nic pokazit :D pak uz by to vybehli po schodech :D

211

Odpovědět

Kdyby rekli ten, tak by nebylo zadne video!

30

Odpovědět

Honza: otevřely se, protože řekli Freedom - three - třetí podlaží

2017

Odpovědět

Perfekní. Můžete sem od nich dát více videí? Opravdu moc jsem se pobavila :-)

240

Odpovědět

Kdyby si řekli 10 ( ten ) tak si mohli jedno patro dojít :D

262

Odpovědět

laraxicek 15:13 - 18.11.2011 - Udělej nám taky laskavost. Jdi do pr!dele, hnusnej spammere! Omlouvám se za sprostý výraz, ale jinak to fakt nešlo.

182

Odpovědět

RE: Honza... Jednoducho, otvorili ten výťah ľudia z vonku:-)

213

Další