Christian Kane - Let Me Go

Thumbnail play icon
73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:177
Počet zobrazení:3 545
Dnes jsem si pro vás připravila klip k songu, který vyšel minulý týden. Sice tady už jednu písničku od Chrise Kanea máme (The House Rules), ale Kane je můj nejoblíbenější zpěvák, tak se musím podělit i o další song. :) Píseň Let Me Go je jednou ze tří písniček na albu The House Rules, na kterých se Kane autorsky nepodílel. Říká, že doslova pronásledoval její autory po městě a prosil, aby mu ji daly, protože se pro něj přesně hodí. Nakonec uspěl a autoři jistě nelitují, protože od vydání tohoto klipu se drží na prvním místě v Top žebříčku na CMT (Country Music Television). Pro více informací o Kaneovi si klikněte na popisek ke klipu The House Rules. Song Let Me Go má na svém druhém albu i Jason Michael Carroll, od kterého tady máme klip I Can Sleep When I'm Dead, jeho verzi si můžete poslechnout zde a podělit se v komentářích o váš názor, která verze se vám líbí víc. :)

Přepis titulků

Seděli na korbě jeho auta, líbala ho na krku a mluvila o tom, že utečou. A on popotahoval z cigarety, jen přemýšlel... "Jak jí jen řeknu sbohem?" Řekl: "Děvče, máš se tady dobře." "Nechceš se zaplést s chlapem bez cíle."

Řekla: "A co Texas?" Vstal, potřásl hlavou a pak řekl: "Copak jsi neposlouchala? Tohle... nebude nikdy fungovat." "A řekl bych, že je na čase mě nechat jít, nepotřebuješ mě, zlato." "Přestaň trvat na opaku."

"Copak nevíš, že pro tebe nejsem dobrý? A jen by ti to zlomilo srdce, kdybys mě nenechala jít." Řekl: "Jsem jen snílek, nic jinýho než tulák." "Ty máš na víc." Pak se sklonil a políbil ji. Řekl: "Máš ještě rok na vysoký a hodný rodiče a já...

mám 93 dolarů a tenhle Chevrolet ročník '82." "Tak mě nech jít, nepotřebuješ mě, zlato." "Přestaň trvat na opaku." "Copak nevíš, že pro tebe nejsem dobrý? A jen by ti to zlomilo srdce, kdybys mě nenechala jít." Řekla: "Hezký pokus."

"Ale za ty brýle na očích se neschováš." "Víš, nemyslím si, že jsi takový drsňák." "Myslím si, že se prostě bojíš milovat." "A myslím, že zas tolik prostoru nepotřebuju." "Tak mě nech jít, vezmi mě s sebou, zlato." "Patřím tam, kde jsi ty."

"Oba víme, že nejsi tak silný, jak si myslíš, že jsi." "Nech mě jít, vezmi mě s sebou, zlato." "Patřím tam, kde jsi ty." "Copak nevíš, že jsem pro tebe ta pravá a jen by ti to zlomilo srdce... někde v budoucnu, kdybys mě nenechal jít s tebou, zlato?"

"Nech mě jít s tebou, zlato." "Jen mě nech jít..." Překlad: Cheyenee www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

norddick: Jj, to už se taky řešilo, Chevy je ten starej pick-up, co dá tý holce.

180

Odpovědět

Tak si tak koukám na film Age of the Dragons a říkám si "Odkud sakra já tu slečnu znám?" A hele, ta je od Kejna..:)

180

Odpovědět

Dobrý je, že zpívá o "old 82 chevy" a to auto je podle toho co je napsaný na masce Pontiac :D

180

Odpovědět

No, zpočátku mě na albu House rules moc nezaujala,ale ten klip tomu dává úplně jinej rozměr :) Taky je to takovej trochu "breakup song", jakjech je spoustu. Ale neni to tak přehnaně ucajdaný. Bez klipu to ale není ono,raději si pustím třeba Seven days :P

PS: Takovou košili co má slečna na sobě,jsem si nedávno koupil :))

180

Odpovědět

Lolitkaaa: Podívej se na něj. Je to celý postavený na tom že vystupuje jako "bad boy" a to nemluvím jen o téhle písničce. Takže, jasně že musí bejt sladká :D

180

Odpovědět

Mě se to nelíbí, ten text je divný..kdybych ho nečetla tak možná...ale je to moc sladké

181

Odpovědět

Nikdy jsem Country příliš nefandila (asi díky tomu, že jsem tento styl měla díky mému otci zafixovaný jen jako hity od Michala Tučného), ale písničky od Christian Kane jsou úžasný. A samozřejmě i skvělý "Rváč" ze seriálu Dokonalý podraz :)

181

Odpovědět

Musím se přiznat, že díky autorce sem si country moc oblíbil a sehnal si téměř vše od interpretů zde prezentovaných... dříve se mi pod představou country vybavil pan Tučný, Petr Novotný a spol a kroutily se mi ponožky.. DÍKY ZA VYVRÁCENÍ OMYLU!!!

182

Odpovědět

sheemas: Přesně na tuhle otázku se ho ptají ve všech interview :D Přečti si tady http://www.videacesky.cz/hudebni-klipy-videoklipy-hudba/christian-kane-the-house-rules popisek :) tam se to dozvíš ;)

180

Odpovědět

Znám ho spíš jako herce ze seriálu (na primě, jméno už nevím), takže mě celkem překvapil. jen by mě zajímalo jestli je to herec co zpívá, nebo zpěvák který hraje???:-)

180

Odpovědět

Pekná pesnička, super klip, Jasonov hlas ma potešil trochu viac...
Cheyenee ma zase potešila týmto výberom :)

180

Odpovědět

Pierre: Dělá super hudbu a skvěle hraje (ty jeho Eliot-Hardison scény mě vždycky odrovnaj :D ) a to, že je takovej krasavec je jen bonus :D

180

Odpovědět

Cheyenee: Je solidní. Nedivím se Ti, že ho már ráda. Ehm miluješ. Pro mne však je a bude prozatímní jednička Billy C. :) Jeho prostě můžu. A ještě Joe Nichols :P Country poslouchám cca rok a něco, takže jsem pořád svým způsobem nováček, ale už teď řeknu na rovinu, že je to nej styl co znám. Poslouchám i ostatní, ale Country? HELL YES!! :D

180

Odpovědět

patrím medzi Kaniac takže super song a klip tak tiež :)

180

Odpovědět

Ano, super, paráda .. Kane zbožňuju a song Let Me Go, je asi nejoblíbenější od něho... ta písnička má pro mě i srdeční záležitost :( ..ale je nádherná a že k tomu zrovna vydal klip, prostě bomba ;)

180

Další