Jerrod Niemann - What Do You Want

Thumbnail play icon
59 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:163
Počet zobrazení:4 058

Jerrod Lee Niemann se narodil v roce 1979 v Kansasu. Jeho tvorba nepatří k typickému country, ale sám se k tomuto žánru hlásí. Své první album Long Hard Road vydal v roce 1999 vlastními prostředky, stejně jako v roce 2004 i druhé CD Jukebox of Hard Knocks. V roce 2001 podepsal smlouvu s nahrávací společností Mercury Records, ale pod touto záštitou nevydal žádné album. Poté, co odešel od Mercury Records absolvoval evropské turné s kapelou Christiana Kanea. Následovala ještě jedna nepříliš úspěšná spolupráce s dalším vydavatelstvím. Až v roce 2010 podepsal smlouvu s hudebním vydavatelství Arista Nashville, konkrétně s divizí, kterou spoluvlastní Brad Paisley. Ve stejném roce vydal CD s názvem Judge Jerrod & The Hung Jury a singl Lover, Lover, jehož rytmus se vám dostane pod kůži a refrén nedostanete z hlavy. Původně jsem chtěla přeložit tento song, opakuje se v něm ale jen jedna sloka a refrén, takže to moc za překlad nestojí. Proto jsem si vybrala jeho druhý singl z toho alba - What Do You Want - který napsal Jerrod. Niemann o něm říká: "To je první song, který jsem napsal skutečně od srdce. Nesnažil jsem se napsat hitovku, jen jsem to ze sebe potřeboval dostat. Chyběla mi bývalá přítelkyně, zrovna jsem se přes ní začal dostávat, když mi zavolala." O vokály se v této písničce postarala Rachel Bradshaw.

Na albu najdete i velmi vtipné písničky, jako například For Everclear, One More Drinkin' Song nebo Buckin' Song (nápověda: v textu zaměňte "B" za "F" ;) ).

 

Přepis titulků

Ahoj, to jsem já. Vím, že jsme spolu už dlouho nemluvili, ale... Hodně na tebe myslím a... Opravdu mi chybíš, můžeme se sejít v tom domě, který jsme oba milovali? Budu tam okolo šesté hodiny. Doufám, že tě uvidím. Proč jsi mi dneska volala? Nic nového na srdci. Předstíráš, že to je jen "Ahoj", ale ty víš, co to se mnou dělá, vidět na telefonu tvoje číslo.

Tak mi pověz, co chceš, co chceš. Co ode mě chceš? Snažíš se mě rozbrečet nebo jen přimět vzpomínat? Pořád mě vracíš, vracíš tam, kde už jsem byl. Když se spolu sejdeme, je to skoro jako bych tě znovu ztrácel. Copak to nevidíš? Tak co chceš, co ode mě chceš?

Strašně mě unavuje takhle žít. Nemám na to čas, stejně tak jako moji přátelé. Aby byli celou noc vzhůru a pomohli mi se přes tebe dostat. A hledali jiná témata, abych na tebe nemyslel. Tak mi teď řekni, co chceš, co chceš. Co ode mě chceš?

Volala jsi, abys mi řekla, žes našla někoho, kým jsem býval já? Pořád mě vracíš, vracíš tam, kde už jsem byl. Jestli už jsi dál, tak proč mi připadá, že tě znovu ztrácím? Copak to nevidíš? Tak co chceš, co ode mě chceš? Co chceš, abych ti řekl?

Že jsem spokojený? Pořád nerozhodnutý? Že bych si přál, abys bývala zůstala? Zlato, co chceš, co chceš? Co ode mě chceš? Přijít večer a pomilovat se, protože jsi osamělá? Pořád mě vracíš, vracíš tam, kde už jsem byl. Až se vzbudíme a rozloučíme, je to jako bych tě znovu ztrácel.

Copak to nevidíš? Takže, co chceš, co ode mě chceš? Co chceš, co ode mě chceš? Překlad: Cheyenee www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Aaaaa Jerrod prostě umí!! (♥)

180

Odpovědět

Vencos: Má, ale pokud vím, tak má videoklip jen k této a k Lover, Lover. Osobně bych nejradši sem přeložila For Ever Clear nebo One More Drinkin' Song, ale k těm bohužel nemá klip a nikde není ani obstojná live nahrávka, tudíž to sem nejde...

190

Odpovědět

No, Jarrod má i lepší :) Ale já holt nejsem "cajdákovej" :)

180

Odpovědět

dadik: Neboj, Carrie patří k mým oblíbeným, tudíž bude. Brzo :)

180

Odpovědět

co tak prelozit nieco od Carrie Underwood? Muzska cast navstevnikov by to urcite ocenila. :)

180

Odpovědět

Připomíná mi to hlas Jona Lajoieho.

180

Odpovědět

Příliš jednoduché, ale našel jsem s v ní.......

180

Odpovědět

Peknee dekuju za preklad :) A za Supernatural nevim jak ti podekovat :)

180

Odpovědět

Nádherná písnička ze života.. Občas se taky ptám... Co ode mě chceš?

180