Chvilka slávyAkim Omiri

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:59
Počet zobrazení:4 117

Mithril bohužel tento týden nestihl přeložit novou epizodu Last Week Tonight. Dočkáte se jí tedy až příští týden. Děkujeme za pochopení.

Krátký film o partě francouzských youtuberů, kteří se rozhodnou vyloupit banku v přímém přenosu. Tedy jen jako.

Přepis titulků

Dobrý? - Nemám z toho dobrý pocit. - Neboj se, bude to v poho. Věř mi. Na netu je to samý prank. Nevím, proč bychom měli prorazit. - Originalita. - Jdeme do extrému. Ale stejně, vysílat to živě je brutus. Bude se o nás všude mluvit. Budeme slavní! A bohatí. S tolika zhlédnutími si nahrabeme. Zkontroluj si kameru.

Jo, promiň. Všechno v pohodě? - Jo. - Co píšou na netu? Lidi blázní. Za deset minut máme pět tisíc komentů. Část si myslí, že je to fake a neuděláme to. Jo? - Pusť nás živě. - Jsme live. Dámy a pánové, jdeme na to.

Poradíš si? - Nikdy jsi bouchačku neměl v ruce. - Ne. Ale to to obří tlačítko. Ne to... Nasadíme si masky? Co myslíš? Chceme slávu, tak nás musí poznat? Ne. Jde o věrohodnost. Až budeme mít prachy, tak je sundáme a řekneme prank! - A není to moc pozdě? - Ne, akorát. Jen nažeň všem strach.

Hračka. Originální je, že si nenecháme prachy. Musí říct, že jsme zašli do extrému. - Nemusí. - Nějaký chlap ti tu nadává do buzíků. - Dík. - Fakt? Pfff. Je to homofob. - To je fakt. - To není cool. To se mu to říká anonymně. Kdyby tu byl s náma... Fajn.

Půjdeš za náma? Jděte. Jděte. Dobře. Děláš si ze mě prdel? Tohle bude hustý. Souhlas. - Všichni na zem!

Na zem! - Hni sebou, na zem! Na zem, dělej! Dělej! Pohni! Okamžitě odhoď zbraň! Dej to sem. Lehni si. Nikdo se ani nehne. Všechno bude v pohodě. To je ale hodný hlídač. - Hej, co to děláš? - Já tě vidím! Honem, máme málo času. Tak jo, zrychlíme.

No vidíte. Jak jsme řekli, všechno bude v pohodě. Díky. Přátelé! Kdo z vás má klíče od trezoru? Na něco jsem se ptal! Kdo má kurva klíče od trezoru? No výborně! Pojď sem, krásko. Půjdu s tebou.

A vy tady budete rozumní, ano? Ani hnout! Já se vrátím. Tak jo, rozjíždí se to. 100 000 diváků. Když se nehnete, všechno bude fajn. Lidi, má někdo tašku? - Co? - Tašku. No super. Takhle se dělá přepadení. To tys měl... Tam!

Vem si tamtu tašku. - Tady je taška. - Super. - Vyprázdni ji. - No jo. - Co to do prdele je? - Kurva! Co to je? Proč to máš v tašce? Krmím tím leguána. Podáš mi to? Lidi jsou šílení. - To je jedno.

- Vrátím se. Dobře. To... to nic nebylo, ano? Všichni jsou v klidu, už bude konec. - 200 000 diváků. Zbývá minuta a půl. - Fajn. Všichni zůstaneme v klidu. Co je? Proč ječíš? Můj prst! Tak ho nenechávej v cestě.

Ruce za hlavu! Všichni ruce za hlavu! Zvedněte levou nohu! Super. A teď zakvičte jako prase. Dej výš tu nohu. Super. Tohle je boží. Dělejte to pořádně.

Co to tu provádíte? To on jim řekl... Ale on to začal, když... - Ale on jim řekl... - Tys s tím začal, když... To je fuk. Time, pojď sem. Už jdu. Ani hnout! Lidi, jeden milion diváků!

Tak jo, dámy a pánové. Všechno to byl jen... Kurva. Je to tvoje vina, kurva! Měl jsi mu vzít zbraň! Podívej se, co jsem udělal! Je mrtvý. Jak je na tom? Řekneme, žes střílel ty. Tys to posral, tys střílel! Dívá se pět milionů svědků. Já nic neudělal!

On za to může, ať zaplatí! Vezmi si moji zbraň. - Jako vážně? - Vezmi si ji, kurva! Ne, ne, ne, to ne... To ne! Jsme na místě. Hej, odtud vysílají. Je vevnitř. Jenom si dělá prdel. Je to jen prank! Dobře. Na tři. Tak!

Vidíte? Je to jen prank! - Tři, dva, jedna... - Teď. - Ani hnout! - Nejsem ozbrojený! - Neubližujte mi! - Na kolena! - Na kolena! - Kurva! Nestřílejte! Zatkni ho. - Byl to jen vtip. - Ne moc vtipný. Kurva. Byl to jen prank. Jen prank. Kurva. Frede?

Frede, co mám dělat? Frede? Neubližujte mi. Zastav, zastav! Vypadni! Je ve fiatu v Duvalově ulici, jede na sever. Rychle, jeďte! - Fajn. Přijede zleva. - Jasný. Zablokuj ho! Vylez! - Vylez a nehýbej se!

- Vylez z toho auta, dělej, kurva! Není tu! - Co? Ten zmrd tu není! - Jak to? Prostě tu není. Vidíš, ne? - Kde je? - Řekl mi: "Jeď, nebo to vybuchne." Napálil nás. Nevím, kde je. Ztratili jsme stopu. Kurva! - Zmrd. - Tady toho přivedeme. Jsi ozbrojený?

Zasraný GoPro. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

logika pokulhava

07

Odpovědět

chvala alahovi, ze to nestihol, nikto tu na toho komunistu, teda okrem komuistov, nieje zvedavy

17

Odpovědět

Očekával jsem spíše zvrat jako v Batmanovi.

04

Odpovědět

Nejlepší na tom je to, že někteří „kriminální géniové“ (nejspíš nejen) v USA něco podobného už dělají.
To by tě nenapadlo. Pokud by mi někdo před 5 lety řekl, že jednou kriminálníci budou streamovat, natáčet a fotit to, co dělají, tak mu řeknu jen, že takhle blbý fakt nejsou.
Je to super video, 65 % nechápu.

24

Odpovědět

Co třeba jednoduchý důvod, že většina bank má dvojité dveře, které během odchodu zloděje ochranka/zaměstnanci zablokuji?

52

Odpovědět

Je to super.
Jenom jsem u těhle týpků čekal nějaký totální zvrat, prank na 2 nebo tak něco...

112

Odpovědět

Myslím si, že poselství tam bylo. A dokonce dvojí. Pokud jsi to nepostřehl, pak doporučuji druhé zhlédnutí. ;)

11