TelefonátAkim Omiri

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 0
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:269
Počet zobrazení:8 330

Akima Omiriho znáte například z populárních videí Spolujízda nebo Probuzení v cizí posteli. Před nedávnem ukončil spolupráci s Golden Moustache a založil si vlastní kanál. Stále ovšem hýří originálními nápady, jak se můžete přesvědčit v dnešním videu.

Přepis titulků

Prosím. Pan Nijupe? Ano. Jak moc milujete svou ženu? Ne, děkuji, my už vysavač máme. Nashle. To si dělá prdel? Navíc je to sexismus!

- Prosím. - Takže... Už jsem vám říkal, že nemáme zájem. Nashle. Já si ho podám, hajzla. - Prosím. - Poslyš, zmrde. Hele, v klidu, jo? Takhle mi nic neprodáte. Nezavěšuj, nebo tvá žena skončí rozsekaná na kousky. Cože?

Už mě posloucháš, co? Jsem tu s tvou ženou, sedí na židli... - To je Thomas, že jo? - Kdo? Málem jsi mě dostal. Drž hubu a poslouchej mě! Někdo ti chce něco říct. Samy, je to šílenec, chce mě zabít! To by stačilo.

- Teď pěkně vložíš peníze... - To není ona. Kurva. To není moje žena. Ale... Jmenuješ se Ella? - Jsi jeho žena? Samyho? - Ano! - Je to tvoje žena. - Dokaž to. To jsem čekal.

Podívej se za dveře. Něco jsem ti tam nechal. - Mám to. - Tak to otevři. Dárek ode mě. Prstýnek? - Ty si mě chceš vzít? - Patří tvojí ženě, debile. Já vím. Poznám ho. Dal jsem jí ho k 5. výročí svatby. - Stál balík, takže si ho pamatuju. - Teď tě to bude stát ještě víc. Ne, nebude to stát nic.

Protože jsi amatér. - To mluvíš se mnou? - Jo. Myslel jsem si, že tam najdu prst. Ale byl tam prsten. Neublížil jsi jí a poslals mi drahý prsten. Buď jsi amatér, nebo bačkora, co jí neublíží. - Já že jsem bačkora? - Jo. - Tak bačkora, jo?

- Jo! Kdo je bačkora teď? Nezabils ji. Protože chci, abys mi zaplatil. Mám ji střelit do kolena? Chceš, aby kvůli tobě brečela? Jo? Střelíš ji do kolínka? A pak co? Uděláš jí špatně pedikúru? Jsi takový amatér, že jí nic neuděláš. A teď ji pěkně pustíš, protože nic nedostaneš.

- Tak ty nezaplatíš? - Ne. Tak ty mi nic nezaplatíš? Zopakuj to! Nic ti nedám! Nedáš? A máš to! Odpráskl jsem ji! Nezachránils ji, protože jsi hajzl. A teď převedeš prachy na můj účet! Jinak tvoje žena...

totiž... Kurva! Kdo to byl? Slyšela jsem křik. To nic, jen mi chtěli něco prodat. Aha. - Mluvils se ženou o rozvodu? - Jo. Možná nám zůstane všechno. - Fakt? - Jo! Ale nejdřív...

Dárek pro tebe. Miluju tě! Já tě taky miluju. Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Hodnotím jako skutečně výborné! Nápad provedení a navíc ten závěr. Pobavilo! :D

30

Odpovědět

Ten únosce je hrozně hezkej :)

82

Odpovědět

slušne povedané je to pekne veľký k***t ten manžel.

64

Odpovědět

Cekal jsem spis ze tam prijde nejakej jeho kamos a tenhle mu rekne..hele nekdo ti volal...ale takhle taky dorby :)

280

Odpovědět

Tak tohle bych fakt nečekal :D

210

Odpovědět

Hm, kolikátá asi byla? :D

250

Odpovědět

Šťastie praje pripraveným :-D

330

Odpovědět

Nečakané :D

261