23 dní v Banderiérech (1. část)Malviviendo (S02E05)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 4
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:204
Počet zobrazení:7 804

Do čtvrti banderiérů znovu přijela televize. Místní prostředí přitáhlo už druhou reportérku televizní stanice Ocho, aby tentokrát na vlastní kůži okusila, jak se žije v té – podle slov její kolegyně – továrně na zkurvysyny. Při natáčení se pravděpodobně stalo něco, kvůli čemu musel Zurdo opustit město. Co? To se dozvíme ve 2. části. Tak jako pátý díl v první sérii, i tento se od těch ostatních trochu liší. Zatímco 1x05 – Callejosos parafrázoval pořad Callejeros, ten dnešní si bere na mušku na Callejeros navazující publicistický pořad ze stejné televizní stanice - „21 dní v…“, jehož reportérka se v jednotlivých dílech vydává poznávat životy lidí jakkoliv odlišných od zbytku společnosti. Stejně jako tomu bylo v pořadu Callejeros, ve většině dílů se námět týká drog, prostituce, sociálních rozdílů, jindy ale třeba i slávy a bohatství. Na blogu tvůrců vyšla před pár týdny zpráva, že následující díl bude zveřejněn o měsíc později, než bylo původně plánováno. Dobrá zpráva je, že po prvním pondělí v říjnu, kdy 2x06 vyjde, už by další měly vycházet pravidelně až do desátého.

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

Život se mi vždy snažil ukázat jednu věc... O co lepší se věci zdají být, o to silnější je potom ta facka. Tohle je příběh ze dne, kdy věci nabraly jiný směr. Hele, Raúle, moc věcí tady teda nemáš. . Víš, že na vesnici, když se ochladí, je třeba hodit na sebe košilku nebo něco. . Viděl jsi, co mi řekl Jizva? Jsem moderní? . Seš skvělej, 2pacu! Hodně štěstí, kámo.

Opatruj se, prďolo. Něco v duši umírá, když odchází přítel. Tenhle sráč to vždycky vystihne. Neříkej, že to fakt balíš, kámo. Zůstaň u mě jako Jizva! Je tam skoro rok a ještě ho nenašli. Zůstaň, sakra! Děkuju, Khaki, ale vážně chci pryč od těchhle sraček. A ne jenom kvůli policii.

U mě doma je to jako v pekle. Marie? Marie! Raúle, Raúle. - Raúle. - Kurva, zakryj si to pitomý péro! Ať se ti to líbí nebo ne, jsem do tvé sestry zamilovaný. Nežádám, abychom byli přátelé. Vím že je moc brzy, ale... budeme jedna rodina, sakra!

Hele, jestli chceš, od teď tě budu brát jako malého bratříčka nebo... - ...jako syna! - Leda péro do huby! Zmlkni už! A proč ti vlastně pořád stojí? Hnusáku! Zkurvysyne! Nechci, aby nám naše minulost zabránila, abychom byli rodinou. Chci se ti omluvit za všechno, co se stalo. Vážně. Smažme to a začněme od nuly! Proč mě nejdeš obejmout? - Obejmi mě, Raúle.

Obejmi mě! - Ne, ne, ne! Co to děláš? Ne! Raúle, já se poseru! Nechceš vyjet dřív, než nám všude zavřou? . . Sbohem. V kolik to dávaj? Já myslím, že v deset na osmym. Mám vás tady v srdci. Řekni to naposledy! Dobře! Já se z toho poseru.

Když to není jedno, je to druhý. Ale nikdy nejsme všichni spolu! Vím, že je to teplárna, ale mám vás rád, pánové! Jste to jediné, co mám. Pánové? Buzíčku. Co to meleš, ty zasraná fetko? Já ti ukážu!

díl 2x05 23 DNÍ V BANDERIÉRECH Ve Španělsku se snad dobrej seriál nenatočí, fakt že ne! Sračka zasraná. Rato! Rato, už to začíná! - Odkud jdeš, blázne? - Neptej se. Vůbec, ty vole! A dej tohle ze stolu! 22:00.

22:00! Tak jo, uděláme si rekapitulaci. Semínka! Semínka. Pivo! Pivo. - Cigarety! - Cigarety. Tyč k ovládání! Tady.

Tyčka na přepínání, chlapče. Polštář na uvolnění! Tenhle? Nohy! - Nohy! - To jako vážně? - Jo! Jdeme se podívat na ty hovada. - Ty něco slyšíš? Protože já ne. - Taky ne, kámo. - Vyfotíme se pro Tuenti? - Dobře. - Tuenti-foto. - A s bleskem?

- Jasně, že jo. - Počkej, fotka pro Tuenti se dělá víc shora. Zakryje to dvojitou bradu a bude vidět výstřih, hlupáčku. - Vyšla hezky, ne? - Jo, jo, hezky. Kde jen může být ten Raúl? Vždyť mu uteče ten pořad. Klídek, prdelko, určitě je s nějakou venku, vždyť ho znáš. - Zdá se mi, že je naštvaný kvůli předvčerejšku. - Ale proč? Jak proč? Víš snad, že nás dva těžce nese, a navíc přišel zrovna při tom "naplácej mi"! Jaká smůla, že mladej přišel akorát, když měla jít mušle k výslechu. - Neblbni!

- Ale neboj se, už jsem s ním mluvil. - Vážně? - Promluvili jsme si jako chlapi. - Je to vyřešené. - Můj Bože, jak ty jsi skvělý! Ukradl jsi mi srdce! Sním ti ho celýho sním ti ho celýho! Ale jdi s takovými lichotkami. - Teď už ale ticho, protože začíná pořad, miláčku. - Jak vzrušující. Dnes jsou to 2 roky, co jsme natáčeli v ulicích jedné z nejnebezpečnějších čtvrtí Španělska... ...v Banderiérech v Seville. Po onom zážitku kameraman požádal o přeložení do Afgánistánu...

a jedna z pomocnic utratila majlant za psychiatry a čistírny... přísahajíc, že už by nikdy nevkročila do té špinavé továrny na zkurvysyny. Jako máme ve zvyku, vybírali jsme mezi tisíci zoufalými novináři, kteří právě absolvovali a byli schopni čehokoliv... za příslib toho, že povedou debatu v některé z reality show. Nakonec byla vybrána Blanca Roca. Nejen proto, že je neteří jednoho z vedoucích stanice, ale i kvůli jejímu nešťastnému příběhu, který ji navěky spojil s touto čtvrtí plnou sraček.

Blanca Roca byla obyčejná, šťastná dívka. Katechetka a panna, která prožila peklo mezi některými z mnoha banderiérských zločinců. Bouřlivý vztah s člověkem jménem Jesus Blanco Férnandez, alias El Negro, který trval více než 1 440 nekonečných minut, jež navždy změnily život nešťastné Blancy. Byla prakticky znásilňována, týrána, nucena brát drogy a opuštěna se zraněními, - které jí zůstanou do konce života.

- To je hovado, kámo. A to vše proto, že Blanca zaparkovala na špatném místě ve špatnou dobu. Dobře, mami. Odnesu jídlo chudým dětem a potom hned na universitu. Naval prachy, děvko! Hned naval ty zasraný prachy! Svlíkni se, svlíkni se! Krávo blbá! A teď... Zdroguj se, pořádně se zdroguj! Dnes, v Komandu spravedlnosti, Blanca Roca stráví 23 dní v Banderiérech.

Jsem Blanca Roca, novinářka. Právě jsem přijela do čtvrti Banderiérů a čekám tu na agenta Robleda, policistu, který zná tuto čtvrť velmi dobře. A priori se zdá být vše v pořádku. Možná jen malovali čerta na zeď. - Pro lásku Boží... - Jste v pořádku, paní? Teď se staráš, fešando? Proč jsi nevyběhla za tím spratkem? Ještěže člověk už tuhle čtvrť zná a nenechá se okrást. - Ale vždyť vám ukradl kabelku.

- To jo, kabelku od Vietnamců naplněnou psími hovny. Snad tam ten hajzl vrazí ruku poslepu. A ty co? Přestaň už natáčet, ty blbko! A najdi si pořádnou práci! Mazej odtud, fofrem! Bude to velmi tvrdých 23 dní. Takže já jsem inspektor náčelník Robledo. Ve sboru jsem už skoro 20 let. Zbožňuji svou práci. - Proč vlastně v Banderiérech? - Tak já jsem se tu narodil a vyrostl. Je pravda, že se čtvrť zhoršila.

Dřív se člověk staral jen o to, aby nešlápnul na jehlu. Teď je to tu vážně nebezpečné. Mladý jsou hovada, víte? Ale já jim pořád říkám: "Je tady chlápek, který se za spravedlnost bude bít! Je tady někdo, kdo se postaví chátře, hnilobě, prostituci, drogám, odpadu! Chlápek, co s tím vším zatočí!" Tohle...

To je z Taxikáře, ne? - Sledujte, sledujte! Támhle! - Co jí to dělá? - Jen se podívejte. Sklapni, sakra! Sklapni! - Koukněte na tohle, no tak. - Tohle? To není důležité. Jen nějaký škádlící se páreček. Vždyť je jaro. V tak nebezpečné čtvrti, jako je tato, musíte umět diskriminovat to opravdu důležité. To vás naučí praxe, léta v zápřahu. - Já měl na mysli toho. - Tohohle? - Přestupek proti veřejnému pořádku, článek 213. Hej ty!

Padej si zpívat domů! - Ale já tu nikomu nepřekážím. - Ticho! . - Prosím. - Samozřejmě ho budu pokutovat a zabavím mu vydělané peníze. - Pokutovat mě? . To je to jediné, co mám. A kytaru, kytaru, prosím, ne! . Robledo? Tady máš svou kytárku! Kytárečku, kytárku! - Tady máš kytárečku! - Já měl oblek a dobrou práci, víš? . Od té doby, co mě vyhodili se snažím přežít, jak můžu. . . Všechno je to chyba zákazníka, který nepodepsal.

. Nikdy nezapomenu na jeho jméno. Mám ho vytetované tady! Tady! Tu máš! . Tu máš! Víš, kdo je to ďábel? . On neplatí přesčasy a netoleruje pozdní příchody! . Prostě ne. . To jediné, co teď mám, je muzika. Díky muzice se cítím naživu. . Veselý. . "I believe, I believe?" Tady máš "believe"! Táhni do svý země zpívat "believe"!

Tady se "believe" nezpívá! Viděli jste to, že? Snažil se mě napadnout. Takže to bylo v sebeobraně. A mimo to se zbláznil. Zpíval pozpátku a navíc cizí řečí. Kdo ví, co mohl zpívat? Hele, můj synovec. Představím vás. Chcete ho poznat? Svačinko! Svačinko! Pojď sem, do hajzlu! Pojď za strejdou. - Ale to je přeci... - Je to borec. Tenhle chlapec předtím ukradl jedné paní kabelku, viděla jsem to.

- Musela jste se splést, je to sportovec. - Co to meleš, ty blbko? Pořád maká, pořád trénuje. Vidíte to sportovní oblečení? Nebuďte pokrytecká, prosím vás. Je to pilný student. Pověz tady slečně, jaké známky jsi dostal tohle čtvrtletí. Jen jí to pověz. Skvělý, dostatečný, dostatečný, vynikající, vynikající. Žádný sraní, holka. Vždyť patří k Robledům. Víte, jak poznáte Robleda? Hlava vzhůru, tvrdý koule a čistý ruce. Ukaž druhou, dělej! Proč máš sakra ruku od hoven?

Cos dělal, kluku? - Radši odtud padej, běž! - Vidíš? Robledo jeden... Je fajn, ale zrovna sahal na barvu. Škola a tak, víte? Protažení je to nejdůležitější. . Jsou dny, kdy přijdu, protáhnu se a odcházím. . Dnes se sejdu s Juanem Montejem, mužem, kterého 80. léta mohla zabít, ale díky jeho vůli a odhodlání se jim podařilo mu jen trochu zpomalit mozek. Dnes Juan podniká a já jsem si jeho služby pronajala. Aby ses z toho dostala, musíš si najít jinej zlozvyk.

. A já jsem to vyměnil za sport. . A teď jsem se učil na internetu a jsem... . Osobní trenér sportovních tréninků. Prostě trenér. . Ono, na svůj věk jsem na tom sakra dobře. . Podívej, sáhni si. . - Sakra, ženská, nemačkej tolik! - Omlouvám se. . Takže začneme trochou aerobiku. . To znamená, že zapnu muziku, předvedu nějaké cviky a ty uděláš to co já.

. - Imitace, ne? - Ne, ne. Stejné pohyby jako já. Prostě normální aerobik. . Dělej to co já. . Takže začneme s... A jedna! A dva! A jedna! . Boky! . Pokračujem! Juane, myslíš, že nová generace banderiérů udělala stejnou chybu jako ta tvoje? Juane?

Poslyš! Jak dlouho už trénujeme? . 7 minut. Tak tím končíme. . Protažení na lavičce. . Jsi v pořádku, Juane? Taky jsem takový býval. Hledal jsem jídlo v městských koších. . - Lepší je to v těch u supermarketů. - Opravdu? . Popravdě, stydím se podívat se na něj.

. - Teď, když se na to dívám z jiného úhlu. - Samozřejmě. . Tady máš. . To ti posílá Mrtvola. . - Fakt? - A tohle? Tak jo. Tohle není pro mě. Je to pro jinýho, kterej taky... . Poslouchej mě, Blanco, zlato moje. Těch 20 eur za trénink mi můžeš dát teď? . Ty jsi z osmého, že jo?

Já tu pracuji jen abych si mohl platit hodiny taneční interpretace. Máš jídelní lístek? Ano, první talíř - ragú ze zvěřiny, druhý - lečo se dvěma velkými vejci, A dezert nebo kafe. Láme mi srdce, když ho vidím, jak jí z odpadků ostatních. Je to hrozně tvrdé takhle žít. Jako špinavé, odporné a nemocné zvíře. Dnešní noc strávím s ním.

A udělám to v jeho super těžkých podmínkách. Mladej! Rýžový nákyp a kafíčko! Tak... Teď, když je ta krize... . je na ulici všechno těžší. Lidi ti nedaj žádný drobný a tak. . Už to nejde ani jako gorilla. . A proto... . musí Alma kouřit před Carrefourem.

. Ona se musí prodávat? Neprodává se. Žádná penetrace ani šoustání... . Nic takovýho. Jenom kouří. . Protože ona je teď se mnou. . Ještě abych tak od ní něco chytil. . Samozřejmě. No a já pomáhám . babičkám s nákupem, .

když vycházejí z Carrefouru a tak. . A taky jsem cvičební plátno. . - Prosím? - Jo, pro tatéry, který začínaj. . Protože jsem levnější než... . ...než prasečí kůže. . A mohl byste mi to, prosím, ukázat? Sleduj to. Ale vždyť to má zanícené. Co?

Vo co de? . Vole, Mateo, víc už toho neukazuj! . A ty tolik nekoukej, tenhle frajer je můj, víš to? . To ne, omlouvám se. Ty seš ňáká běhna nebo co? Jestli něco chceš, najdi si svýho frajera. . Náš příběh je typickej, ne? . Holka, co běží za pořádnou čárou pika... . a srazí se s klukem, kterej jí nechtěně píchne. . A bum!

Láska na první jehlu. . Tohle je náš noční stolek, . naše postel, . A to, v čem šlapeš, je náš záchod. . Tohle? Kurva drát! To je hnus... Nemůžu spát. Kromě hladu a pachu moči... ještě slyším, jak vydávají divné a strašně nepříjemné zvuky. Řekla bych, že je to kvůli závislosti na heroinu, nebo...

nebo proto, že mají HIV, nevím. Ale mě to strašně bolí. Opravdu hrozně moc bolí. A je to! Drž hubu, kurva! . Šoustáme, nebo spíš šoustali jsme, protože... . . už mi klesnul racek. . Určitě to udělala naschvál, protože nám závidí.

. . Jdeme si promluvit s obětí místního násilí. Bude nám vyprávět z první ruky, jak se žije v noční můře. - Zdravím. - Dobrý den, dcerko, . Prosím, nestůjte mezi dveřmi a pojďte dál. . Vy jste tedy ošetřovatel pana Romerra? Ano, dcerko, ano... A brzo mě z něho jebne. . Mohl byste nám říct o jeho zranění a v čem přesně spočívá vaše práce? Tak tedy...

Má poškozenou páteř... . a je tak ochrnutý od krku dolů. . A aby toho nebylo málo, neovládá nic! Kromě hlavy. . A já... Já pro něj dělám všechno. Všechno, mladá paní, všechno! . Omlouvám se, dcerko. Mám toho už vážně po krk. . Nevím, proč jsem kurva přistoupil na tuhle práci. . No... Je pravda, že mi sakra dobře platí... . Ale hlavně... . protože nevím, kde se kupuje ta "anastázie", .

Ale jednoho dne ho udusím polštářem. . Udusím ho! . Tohle tam nedávej, dobře? Proboha, to bys mě zničil. . Podívej, kdo je tady. Jen pojď, dcerko. Jako doma. . - Dobrý den. - Dobrý den, slečno. - Přinesla jsem vám sněhové pusinky. Moji sladcí favorité. Almejo, dej mi jednu, prosím. - Odkud ji chceš? Zleva nebo zprava? - Dej mi jakoukoliv. No tak, no tak.

Podívejme... Mohla jsi koupit kremroli, dcerko... To bys koukala... . Povězte mi, jak zvládáte běžný život v tak složité situaci? Je to těžké, slečno. Je to tvrdé. Ale já jsem se nikdy nevzdával! Nikdy! Naopak. Teď mám větší chuť do života než kdykoliv předtím. Teď dělám všechno, co mě napadne. Je to tak.

Udělá toho víc, než když chodil. . To proto, že celý dny dělal hovno, že jo, Mulíčku? . Pro mnohé jste jistě příkladem, pane. Díky Almejovi. To on je pro mě nohama a rukama. Teď maluji, dělám muziku, hraji videohry... A čí je tohle všechno chyba, pane Romerro? Čtvrti? Drog? Ta chyba má své jméno a příjmení, slečno! Miguel Jérez! Alias Khaki.

Člověk, který byl ve vězení a který by měl v jednom z nich shnít! Zrovna teď tu mám jeho jméno a adresu na papíře. - V Almejově kapse. - Ach, ano. Moment. Tady, dcerko. Buďte opatrná, slečno! Je to sám ďábel. Děkuji mnohokrát a přeji hezké odpoledne. - Nashle, slečno, nashle.

- Na shledanou. Můžeme? Tři, čtyři... Fa, kurva! Fa! Miguel Jérez, neboli Khaki, je starý nepřítel naší kamery. Měli bychom si proto vymyslet dobrou výmluvu. Já se z toho poseru! Padejte, odtud! . Umřela snad Pantoja?

. Už jsem vám říkal, že Krejčír tady není! . To ne, my jsme z televizních novin. Chceme pomoct lidem, jako jste vy, lidem, kterým chtějí zabavit dům kvůli stavbě dálnice a... vy si na to teď můžete stěžovat tady do kamery. Tak prosím. Stěžovat si? Já si nestěžuju. . Já bojuju! Budu bojovat s těma, kdo mi ho sem přijdou vyhulit! . Jestli mi sem přijdete sebrat dům, . donutím vás ho vymalovat odshora dolů.

Odshora dolů! . - Ale víte, že... - Sklapni, teď mluvím já! . Ve čtyři odpoledne mi kurva lezeš do baráku? Ve čtyři? . Víš, co já dělám s lidma, co přijdou ve čtyři odpoledne? Co? . Následujte mě. . Já se poseru, podívej, cos udělala. . Pomozte nám, prosím. Chtěli jsme jen kázat slovo Boží. . Jen se podívejte na tyhle dva, slečno. Ve čtyři odpoledne mi přišli ke dveřím... . cpát do hlavy nějaký Bourbony!

. Já znám jenom jeden Bourbon! A jmenuje se Juan Carlos! . Mě z vás jebne, zasraný cizáci! . Hovada! Kde je teď ten váš Bůh? . Tak kde? . Vyřiďte mu, ať do mě uhodí bleskem a rozdělí mě vejpůl. . Odpust mu, pane. On neví, co dělá. . Tak on neví, co dělá, vy zasraný Yankees? . Táhni si do svý země, sakra!

Žrát hamburgery. . Já se poseru! Ateisti! Jako ateisti odtud odejdete! . Jako ateisti! . - Pojďme odtud, slečno. - Ano, pojďme. . Miguel Jérez je zjevně člověk velmi nebezpečný a nestálý. - Neměli bychom mu odporovat. - Podívejte, slečno... My tady jsme fakt prostý lidi. . A katolíci . Především katolíci! . Ne jako ty mamrdi Bourboni.

Mamrdi Bourboni! . . Já ti připravím jídlo... Lahůdku made in Khaki. . Vysvětlete nám tedy, v čem spočívá tenhle Khakiho pokrm. To hlavní je olivovej olej z Andalusie. . Ten nejlepší na světě, a kdo říká něco jinýho, toho si podám i s jeho zasranou matkou! . . A tohle... čerstvý maso stažený mýma rukama. . Vypadá moc dobře. Jasně že vypadá dobře. Po tom se ti rozšklebí mušle! . Hele, jatýrko.

Chceš ho? . - Ne, děkuji. - Uvidíš, jak bude dobrý usmažený. . A teď, pánové televizní diváci... . Sladké pohlazení. . Melounek ze zahrádky. . Ale jasně... Krájenej na plátky. . Takhle hezky na plátky. To je ta správná technika. Popravdě, zdá se mi to trochu škoda, víš? . Ale proč?

Protože já používám meloun na několik různých věcí. . Nemysli si, že tohle je jen na jedno použití. . Dokonce i slupka se dá použít. . Na. Hele, jaká vložka. . Takže slečno, jak víte... . Pivo, který zapomeneš na slunci a zteplá ti... . . Jsou z něho oslí chcanky a myslíš, že už k ničemu není. . Ale je!

Je dobrý na vaření. Hele, pěkně to podlejem. . A teď malý tajemství. Bujón pro chudý. . Ale vždyť to jsou šrouby a matice. Jasně že jsou to šrouby a matice. . Hodně rezavé šrouby a matice. Jasně, opatrně až to budeš jíst, aby ti nevypadla plomba. . . Tady máte, slečno. Vychutnejte si to. . Je to překvapivě velice dobré. Jasně že je to dobrý.

. Ten králík je vynikající. Prej králík! Králík ze stoky, ne? . S jistotou máme tu čest s narušeným člověkem. Když jsme se na něj ptali, zjistili jsme, že sousedé z něho mají zvláštní pocit strachu. To nás dovedlo k podezření, že se jedná o mafiána, obchodníka s drogami a vraha dětí. Uděláme si malou komerční přestávku. Poté se pořad výrazně změní. Odhalíme cosi podezřelého a zahájíme vyšetřování se skrytou kamerou.

Všechno díky jedné stopě. Tohle je věta, díky které nabralo Komando spravedlnosti nový směr... Chceš vědět, kdo ve čtvrti prodává drogy? . Tak najdi ošklivý holky. . ZA PÁR MINUT JSME ZPĚT Překlad: Jeroneemo www.VideaČesky.cz . Jmenuji se . Miguel Angel Mórales. .

Jsem herec... . a tohle video je . pro tu dívku z osmého, . která natáčela . pořad o feťácích a... . a řekla mi, - abych poslal video. Oheň! Vítr. Voda. Země. Oheň!

Oheň! Oheň! Překlad: Jeroneemo www.VideaČesky.cz

Komentáře (34)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

"No a ukaž druhou ruku...bože, proč máš ruku od hoven ...kams ji strkal..?" :D:D:D

180

Odpovědět

2x06 čeká na korekturu titulků. Věřím, že tu bude co nevidět.

181

Odpovědět

prosím ťa, kedy budú ďalšie diely? už sa nemôžem dočkať:))

180

Odpovědět

Prosím Jeroneeeemo dej další díly !!! :( Prosííííííím !!

180

Odpovědět

Na netu je uz 2x08? Sakra Jeroneemo!!!??

180

Odpovědět

Aa, uz skoro 3 mesice bez malvivienda, chcete nas znicit! :D

180

Odpovědět


Odpovědět

tak co Jeroneemo? jak to vidis? :) Tenhle vikend mas urcite volno.... :)

180

Odpovědět

Vždy se snažím nahodit překlad předtím, než na youtube vyjde následující díl, což zatím pokaždé vyšlo. Obávám se ale, že kvůli kupícím se starostem v posledních dnech a nadcházejícímu víkendovému stěhování tento zvyk poruším. Omlouvám se a očekávám pochopení a třpělivost. Díky.

180

Odpovědět

hele uz je konec rijna a druhy dil nikde:(

180

Odpovědět

Kdy tak vyhlidkove bude 2.dil? Uz se nemuzeme dockat O:)

180

Odpovědět

duri: Na nové časti se pracuje a v Mortal Topic 2, i když je to velká škoda, je na mě moc "překladatelských oříšků", takže bych překlad musel odfláknout, a to bych nerad. Díky za pochopení.

182

Odpovědět

prosim o novu cast+mortal topic 2 <3

180

Odpovědět

čekám na další díl jak na smilování a stále nic???????

180

Odpovědět

luke: Vyšlo první pondělí v říjnu. http://www.youtube.com/watch?v=v8cnJTEPUqc" rel="nofollow">odkaz

180

Další