Co nedělat v kině

Thumbnail play icon
68 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:691
Počet zobrazení:7 553

Chodit na filmy do kina  má určitě spoustu výhod, ale na druhé straně jsou nevýhody, o kterých je toto video od britského vlogera Dana Howella (danisnotonfire), a které všechny výhody často předčí. Dáváte přednost zážitku z kina nebo preferujete domácí pohodlí?

Přepis titulků

Čau lidi! Rád chodím do kina a chodím tam často. Dokonce svoje nejbližší kino vidím z okna mojí ložnice. Nestalkujte mě, prosím. Přemýšlel jsem o mých nedávných zážitcích z kina a říkal jsem si, že bych se o ně mohl podělit. A taky by mě zajímalo, jestli to vnímáte stejně. Miluju popcorn.

Hodně. Když jsem jako malej pašoval do kina sladkosti, což vypadalo asi takhle: Jak dostat tuhle pepsi do kina, aby si toho nevšimli? O PĚT MINUT POZDĚJI Ty idioty to ani nenapadne. Tak si popcorn vždycky koupím, ale nesnáším, když jsou lidi hluční. Trochu šustění snesu, ale když nastane ta tichá emocionální část filmu, a někdo si jen tak žvejká... Jde o to, že skončím v naprosto absurdních situacích, jen abych tohle nedělal.

Takže když přijde ta emocionální část a já mám v puse obrovskou hrst popcornu, Ne! Proč?!? tak ho prostě nechám v puse a tiše ho cucám, dokud se nezmění ve sladkou kaši, kterou pak tiše spolknu. Jsem jedinej, kdo to dělá? Ale brambůrky vám neprojdou.

Ne. Ne. Prostě ne. Ale to není nic proti tomu, když jsem si jednou zarezervoval místo a někdo si tam sedl. Šli jsme pozdě, film už skoro začínal, došli jsme tam a na prémiových místech, který jsme si s kamarádama zarezervovali, seděl hrozně tlustý postarší pár.

A na všech sedačkách kolem měli rozložený oblečení a tašky s nákupama. Můj kamarád Phil nemá rád veřejnou konfrontaci, ale když ta ženská hodila pohled jako: "Ty mladý frajírci, hloupý puberťáci... Co ty vandalové vyvedou příště!" Tak jsem se rozhodl zakročit. To kino bylo v podstatě prázdný, mohli jsme si klidně sednout jinam, takže kamarád se na mě koukl jako: "No tak si sedneme jinam." Jenže o to nešlo...

Šlo o princip! Vím, že mě znáte jako člověka, který dělá spoustu neodpustitelně trapných věcí, ale zároveň jsem docela sebevědomý a přímý, takže jsem nezaváhal: - "Promiňte, ale sedíte na našich místech" - "Cože?" "Ano, sedadla 12, 13 a 14." - "To se vážně máme..." - "Si piš!" Následovalo dvacet vteřin trapnýho přesouvání... Stálo to za to! To se stalo.

Taky mi nevadí pštnout lidi. Ne, že bych byl nějakej kino nazi, ale když je někdo vážně hlasitej, tak pštnu. Tohle je zřejmě jedna z extrémností, kterou by někteří lidi nikdy neudělali, ale nedávno, když jsem byl s kamarádama na Musíme si promluvit o Kevinovi, tak jsme tam byli akorát my a čtyři ženský, který seděli před námi. A kecaly po celý reklamy, což bych přežil, ale když začal film, tou nádhernou, emocionální scénou, a oni nepřestaly, zasáhl jsem: "Pšt!"

Jenže protože jsme tam byli úplně sami, tak to nebylo tak úplně anonymní. Hlavně, když kamarádi dělali: "To snad neni možný! Já ho neznám, já ho neznám." Anebo ten gang desetiletých kluků, který přede mnou seděli na Ženě v černém. Seděl jsem tam sám a užíval si kvalitní kinematografii. Ale ani byli tak hlučný! Tlemili se, když to mělo bejt napínavý. A já byl tak nasranej!

Vážně jsem zvažoval, že na ně hodím svoje pití. Už jsem se na to chystal, když se stařenka, která seděla před nima otočila a zakřičela: "Promiňte, ale víte o tom, že jste v kině?" A já si říkal: "Do toho, babi! Nandej jim to!" A oni sklapli. Jsem milý, přátelský, ani trochu děsivý bílý kluk, ale některý věci mě vytáčí. Třeba blbý lidi. Nesnažím se být zlej, myslím tím opravdu blbý lidi.

S funkčníma hlasivkama. Na Twitteru už jsem psal, že když jsem byl na Paranormálních aktivitách III., tak přede mnou seděly dvě holky, a že to byly jedny z nejtupějších lidí, co jsem kdy viděl. A tohle jsem zaslechl: "Řekni 'hodně štěstí a zdraví', ségra. - Vono sou to sestry? - Já nevím, asi jo. - Takže by ti nevadilo pohlídat dneska děti?

- Jasně že ne. - Já to nechápu! Vona hlídá děti? - Já nevim, nejspíš jo. - Ježiši! - Já to nechápu, co to dělá? - Myslím, že je posedlá, ne? - Co to je? - Že ji ten duch posedl, ne? - Jo? Co to znamená? - Hej, co říkáš na novou kameru? - Jo, snad to chytíme. - Já to nechápu, proč furt natáčí? - Já nevím. Děláš si prdel?! CO?!

Prosím, nerozmnožujte se! Okamžitě ukončete svojí genetickou linii, prosím! Lidi co v kině používaj mobil. Třeba jedna holka, během Avataru, a já si říkal: "Zaplatilas tolik peněz, abys čtyři hodiny sledovala Avatara ve 3D, a ty vysedáváš na facebooku a ozařuješ celej sál?!" Co to kurva...!?! COŽE?!? Takže stává se to jenom mně, nebo máte podobný zážitky?

Můžete napsat do komentářů, nebo poslat oldschoolovou videooodpověď. A brzo na viděnou! Čau. Překlad: Atevi www.videacesky.cz

Komentáře (49)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dan je nejlepší youtuber co znám. Díky za překlad ^-^

301

Odpovědět

Tipycký uživatel CSFD

199

Odpovědět

Byl jsem na The Conjuring a za mnou byla parta blbečku, co se furt všemu smáli a nonstop žrali.. Nemusel jsem ani zasáhnout - stačila jedna posrávací scéna a zavřeli hubu sami :D

210

Odpovědět

Poučuje co se nesmí dělat v kině a sám přijde pozdě a diví se, že má zasednutý místo.

1842

Odpovědět

Zaujímavé príbehy :)
Niektorým ľuďom by vážne malo byť zakázané rozmnožovať sa...Ako je možné, že s tak vygumovanou palicou dokážu vôbec rovno kráčať... hlava mi to nebere...

204

Odpovědět

Jj a pak ještě vytvářej tyhle naprosto dementní a zbytečný videa jako mistr "narvimihodoprdele" nahoře.

1830

Odpovědět

Bože proč? Sakra jsem ateista.

197

Odpovědět

Má naprostou pravdu. Miluju kina ale tyhle lidi jsou prostě na odstřel popcornem!

A když se tady všichni rozepisují se svými historkami..Byla jsme na půlnoční premiéře HP7/2 a přišlo tam asi 8 totálně zhulených kluků a sedli si vedle mne. Před začátkem promítání dělali bordel, vymýšleli kraviny a smáli se blbostem. Pak začalo promítání a nikdy jsem neviděla víc soustředěné diváky :D Zajíkali se a byli zařezaní do sedačky. Tráva jim očividně prohloubila zážitky z 3D.

223

Odpovědět

Jo, to tráva dělá :-D když si chci užít film tak taky nejdřív přítele zhulim, jinak mi do toho kecá... jen škoda, že stejný postup nemůžu aplikovat na taťku :-D

193

Odpovědět

Naprosto s ním souhlasím, stalo se mi snad už všechno, co popsal a to do kina tak často nechodím a radši stahuju, takže jsem pak více překvapena na šustění všeho možnýho jídla a hluk..bývám až nepříčetná :D..zvlášt proto, že já v kině nic nejím..ale jeho styl sebeprezentování byl na přes držku..nebo to je proto, že už mi není teen :D?

214

Odpovědět

Má pravdu, ale jednou jsem šel s mladším bráchou na Kozí Příběh a děcka furt mluví a ptají se ale to tam je normální. Jedenkrát jsem byl jen já s tátou sám v kině a pohodička :D Film byl Město Ember a docela to šlo. A už nikdy oříšky v karamelu u Jamesa Bonda, po chvilce jsme se na to vykašlal a snědl to potom :D

201

Odpovědět

RIP plyšovej Totoro :'(

211

Odpovědět

V kině se ani s jedním z uvedených problému nesetkávám. Stačí chodit na filmy v 2D a s titulky a všichni tihle lidé jsou vyfiltrování.

216

Odpovědět

Jenže tohle u něho asi nezabere protože všechna videa jsou natočené v jeho domorodém jazyce

230

Odpovědět

ja som si nikdy nevyberal film podľa toho, či je film v "úžasnom" 3D alebo dabovaný (určite uprednostňujem originál znenie) a napriek tomu sa s tým stretávam, ale to bude asi problém malého mesta, kde nie je viac kín na výber

181

Odpovědět

Prosím o překládání Dana častěji :D Viděl jsem od něj všechny videa všude, a obzvlášť videa tohohle typu jsou zlato :D Je to vtipné, každý se s tím ztotožní a navíc má Dan skvělé postřehy... ^^

2821

Odpovědět

Ty seš taky dobrej b******t...

1970

Odpovědět

Přesně a do puntíku to, co mě také štve a za co osobně také okřikuji lidi v kinech. Trefil to přesně a prosím více videí s ním.

256

Odpovědět

Btw k tomu překladu, kde říká 3:48 "Jsem milý, přátelský blablbla BILÝ kluk" tak tam říkal "polite" a ne "white" :-)

233

Odpovědět

Achjo. Toho jsem se bála :D Představování britských youtuberů Čechům. Jde vidět, že hodnocení od spoustu mužů jde často za jeho účes (kde fakt nevidím nic špatného :D). Chápu když má někdo jiný vkus na youtubery, ale kritizování toho jak vypadá mi přijde prostě vtipné.

Dan patří mezi mé oblíbené youtubery takhle, ale to by člověk musel vidět více videí.

268

Odpovědět

:D popravdě za účes a některý gesta bych mu jí pleskl! :) ale pokud zanecháme objektivnost a srovnáme např. s Normanem, který jede stejný formát - tak tohle je slabá káva! Norman = espresso, tohle = 1lžička Jihlavanky v půllitru vody.

1811

Odpovědět

+MatheJe to o zvyku. Je pravda, že hodně prvních dojmů co jsem na Dana slyšela bylo takových negativnějších, ale pokud člověk má rád sarkazmus a je spřízněný s takovýma těma internetovýma lidma tak si ho hodně rychle oblíbí :-D. Já ho takhle sleduju i jak má nějaké live show, kde kecá do webky a je to vtipnej týpek.

Norman je super, ale má trochu odlišný přístup k těm tématům - každý vloger je trochu jiný. Ale proti vkusu nic nenamítám ;-)

253

Odpovědět

+MatheNorman není šampónek :)

1814

Odpovědět

Nenapadlo tě, že to bude tím ,že se do něj na rozdíl od tebe, moc chlapů nezamiluje ?

189

Odpovědět

+jarda69Věříš, že jsem ho začala sledovat kvůli obsahu a ne vzhledu? :-D To že jsem holka neznamená, že ho nějak vzhledově žeru. Nemyslím, že vypadá špatně, ale jinak jde mimo můj osobní vkus. Mám ho jako youtubera ráda za charakter (stejně jako Normana, nebo Carrie co tu taky byla)

A šampónci mě taky moc neberou, ale mezi těma dvěma je rozdíl s tím, že tenhle si to háro žehlí no. Ale tak diskutovat o vzhledu mi přijde blbost ;-)

232

Odpovědět

+jarda69Hmm nemám u tebe možnost "odpovědět" Tak alespoň takhle. Co se týká obsahu, tak třeba tohle video je o všeobecně známých faktech. Nějak mě nenapadá, čím by mohlo zaujmout. Možná je to potřeba "sdílet"

182
Další