Damageplan - Save Me

Thumbnail play icon
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:157
Počet zobrazení:2 754
Texaská kapela Damageplan měla jen velmi málo času na svou tvorbu. V roce 2003 ji založili bratři Abbottové po odchodu z Pantery, avšak už v prosinci roku 2004 svou činnost po vraždě Dimebaga Darrella ukončila. Stihli vydat jedno album, New Found Power (původně se tak měla jmenovat i kapela). Stejně jako desky Pantery se i tato nahrávala ve studiu na zahradě za domem bratrů Abbottů. Texty většinou rozebírají nový začátek, znovuzrození, krok vpřed. Tím vším měla bezpochyby tato kapela být. P.S.: Vystřídala se nám tu už slušná řádka skupin. Jaká vám tu chybí nejvíc?

Přepis titulků

Křičím: „Zachraňte mě přede mnou samým!“ Ale nikdo mou prosbu neslyší. Má svíce, hoř rychle z obou konců. Noční můry vyvstávají ze snů. Nevíš, skrz mé oči nevidíš, takže mě neznáš. Nevíš, co se mi honí hlavou, ale dokážeš mi pomoct?

Zachraň mě přede mnou samým, jestli ti na mně kdy záleželo. Zachraň mě přede mnou samým, řekni, že se nebojíš. Síla, která uvnitř mě narůstá, odrazy mojí bolesti. Tvořím nebo ničím, každopádně je to stále ve mně.

Nevíš, skrz mé oči nevidíš, takže mě neznáš. Nevíš, co se mi honí hlavou, ale dokážeš mi pomoct? Zachraň mě přede mnou samým, jestli ti na mně kdy záleželo. Zachraň mě přede mnou samým, řekni, že se nebojíš.

Zachraň mě přede mnou samým, jestli ti na mně kdy záleželo. Zachraň mě přede mnou samým, řekni, že se nebojíš. Zachraň mě přede mnou samým, jestli ti na mně kdy záleželo. Zachraň mě přede mnou samým, řekni, že se nebojíš.

Zachraň mě... přede mnou! Zachraň mě! Zachraň mě! Zachraň mě... přede mnou! Zachraň mě! Překlad: Snowi www.videacesky.cz

Komentáře (66)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dajte nieco od CANNIBAL CORPSE pls :)

190

Odpovědět

Cradle of Filth bych sem dal třeba nymphetamine fix nebo Temptation :D

182

Odpovědět

Killswitch Engage tu nemůže chybět!

180

Odpovědět

Bylo by fajn kdy by se tu do budoucna objevily Avenged Sevenfold :)

181

Odpovědět

CHCEME SEPULTURU DO PIČI!!!!

185

Odpovědět

Soilwork, Sepultura, Kreator

180

Odpovědět

cradle of filth

180

Odpovědět

Portishead

180

Odpovědět

Mě tu chybí Behemoth nebo Amon Amarth :)

180

Odpovědět

Salamandra/Disturbed!
Jinak uvítám i více písniček od Drowning Pool/In Flames/Blind Guardian.
Každopádně toto okénko beru jako ochutnávky. Tak polovinu jsem zatim znal, do něčeho jsem se zaposlouchal a něco jsem po minutě vypnul. Jednoduše, překládej dál, my to rádi konzumujem.

180

Odpovědět

Children of Bodom, nechtěla bych to z odposlechu překládat :)

180

Odpovědět

Určitě Dream Theater! a mam ten pocit ze sem tu nevidel Godsmack a Disturbed :)

181

Odpovědět

Já hlavně nevím proč to má tak nízké hodnocení ??? Kdyby to bylo něco extra tvrdého jak na to různí šamponi nadavají že nechapou jak to můžem poslouchat... ale tohle mi přislo dos pohodový... a to Americkou hudbu... ne že nemusím ale nepouslouchám...
Jinak abych krapet zvedl ten průměr tak za 10*... a chybí mi to FinnTroll :) ale nedávno tu byli Enfiserum tak aby toho Folku nebylo moc tak tu třeba ještě není Edguy... z nového alba Robin Hood má dobrý klip (Lady Mariana dokonalá :D) nebo Avantasia - Dying For An Angel s tím spěvákem od Scorpionu...

180

Odpovědět

Jen tak mimo otázku, možná by bylo dobré přeložit trochu více songů od Bullet for my Valentine :)

180

Odpovědět

Asi se svým přáním zůstanu osamocenej, ale rád bych tu viděl nějaký kousek od Death, Nevermore nebo Testament

180

Další