Slipknot - Snuff

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:313
Počet zobrazení:7 570

Ve vzkazníku se nám povalovala prosba o přeložení klipu od Slipknot s názvem, který mě nechal na pochybách, o čem vlastně video bude. Pokud jste viděli film 8MM s Nicolasem Cagem, asi mi rozumíte. Ovšem od Slipknot se zde žádných drastických scén nedočkáte. Skladbu Snuff najdete na albu All Hope Is Gone. Jedná se o pomalejší věc, jakou bych od drsných crossover metalistů z Ameriky nečekala. V hlavní roli vystupuje zpěvák kapely Corey Taylor bez své tradiční masky. Musicserver.cz uvedl: ,,Členové formace očekávají, že klip vzbudí zájem a že v divákovi zanechá více otázek než odpovědí." Tak co vy na to?

Přepis titulků

Co mám s tebou dělat? Všechno. Slipknot uvádí film M. Shawna Crahana a P. R. Browna Ukryj všechna svá tajemství pod mou kůži. Odejdi s nevinností... a mě nech s mými hříchy. Vzduch kolem mě je pořád jako klec.

Láska je jen zástěrka... pro to, co se podobá hněvu... Takže jestli mě miluješ, nech mě jít. A uteč, než to zjistím. Mé srdce je moc temné na to, aby ho to zajímalo. Nemůžu zničit, co v něm není. Ponech mě mému osudu. Nemohu nenávidět, pokud jsem sám.

Nezasloužím si tě. Už dávno mě přešel smích. Jestli se můžu změnit, snad se to nikdy nedovím. Stále tisknu své rty k tvým dopisům. A opatruji je na místech... kde si vychutnám každý polibek. Nemohl bych žít bez tvého světla, ale bylo rozbito na kousíčky...

když jsi odmítla bojovat. Tak šetři dechem, mně je to fuk. Vyjádřil jsem se snad jasně. Neumíš nenávidět natolik, abys mohla milovat. Nebo to snad mělo být dost? Kéž bys nebyla mým přítelem. Byl bych tě nakonec schopný ranit. Nikdy jsem netvrdil, že jsem svatej…

Dávno nejsem, čím jsem bejval, Nechat tě jít znamenalo konec nadějí. No tak už to konečně vzdej. A probodni svou lítostí mou duši. Nikdy jsi nepotřebovala pomoc… Zaprodalas mě, abys zachránila sebe… Slibuju... Ne.

Chci, abys slíbil, že nikdy nepřestaneš. ...že nikdy nepřestaneš. Nebudu už dál poslouchat tvý kecy. Zdrhlas, jseš pořád stejná. Andělé lžou, aby se udrželi ve hře… Za lásku jsem byl dávno potrestanej, Takže jestli ti ještě nejsem ukradenej, neříkej mi to… Takže jestli ti ještě nejsem ukradenej, neříkej mi to… Chci, abys přísahal.

Přísahám. Ne. Chci, abys slíbil, že nikdy nepřestaneš. Překlad: Snowi Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (44)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tohle naprosto nenávidím .. :(

02

Odpovědět

Anonymous735: Zkus si trochu projet historii Slipknotů a jeho členů (hlavně Coreyho) a pochopíš, proč začali hrát takhle. Pochybuju, že za tím jsou manažeři a producenti apod.

210

Odpovědět

mám takovej neodbytnej pocit,že sem si o přeložení něčeho od Slipknotů psal já...Ale to bylo v době kdy sem chodilo tak 5 lidí a Vy jste fungovali asi měsíc-dva :-P

190

Odpovědět

Je zvlastni, ze kdykoliv "tvrdaci" odlozej svoje chraplaky a nekonecny rify vznikne hit, kterej zna potom celej (nejenom rockovej) svet. Tohle je super song.

Mam samozrejme rad i jine od tehle party.

190

Odpovědět

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kdy se to tu vzalo? Co sem prošvih? Díky tomuhle songu se se mnou málem rozešlo děvče :) 10/10, text je překrásnej

190

Odpovědět

Snowi: přeložíila bys prosím tohle je to živák od Slipknot http://www.youtube.com/watch?v=_uhSSAv3o4M

180

Odpovědět

Prago$: Ty seš SRAČKA!!!

191

Odpovědět

Prago$: nevidim v tom žádnou sračku. jen proto, že je to cajdáček to na kvalitě neztratilo. mně to přijde krásně smutný a naléhavý.

200

Odpovědět

Ve stone Sourech by to neznělo ani z poloviny tak dobře...

191

Odpovědět

Udělali jste mi radost :) Na další překlad navrhuji „Spit it Out“, „Wait and Bleed“ nebo
„Left Behind“... S těmi by jste mi udělali radost ještě větší ;)

190

Odpovědět

není špatná, ale od slipknotu bych nečekal takovou sračku!!

1830

Odpovědět

navrhujem Vermillion :)

200

Odpovědět

Nejlepší

190

Odpovědět

Nejako mi trosku usla pointa klipu...... mozno som to len zle pochopila :D ale inak peckova hudba

182

Odpovědět

Tohle že je slipknot?.. Já je znám jen jako skupinu , která hraje rychlou a tvrdou muziku.

181

Další