Dragonforce - Through the Fire and Flames

Thumbnail play icon
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:426
Počet zobrazení:4 043

Dragonforce je vzpomínka na můj maturitní ples, protože tahle partička z Anglie při mém nástupu rozčísla vzduch doposud plný známých popových hitů. :) Bohužel se nedostalo na úžasná sóla Hermana Li a Sama Totmana v druhé polovině písně.

Kapela byla založena roku 1999 v Londýně. Jsou známí obrovskou rychlostí hraní dvou souznějících kytar, texty jsou převážně fantasy náměty. Svůj hudební styl sami označují jako extreme power metal.

Through the Fire and Flames z alba Inhuman Rampage je prý jedna z nejtěžších skladeb, které si můžete zahrát v seriích Guitar Hero.

Přiznejte se, kdo jste viděl vystoupení Dragonforce na Masters of Rock 2009 a líbilo se vám stejně jako mně? :)

Přepis titulků

Jednoho chladného rána, než se rozednilo... v plamenech věčné vlády smrti jedeme vstříc boji. Když padla tma a časy jsou těžké... zvuk ďábelského smíchu se dnes v noci nese světem. Navěky tvrdě bojujeme na pustinách, bojujeme dál za ocel. Rozervané duše se dotknou pekelných těl pohozených na pobřeží. Jak jdeme po nejčernějších pláních území pekla, sledujeme je. Víme, že jsou znovu v ohni a bolesti.

Nyní letíme navždy svobodní. Jsme svobodní před bouří. Vstříc divočině vede naše výprava. Daleko za západ slunce, daleko za měsíční svit... hluboko v našich srdcích a duších. Tak daleko čekáme na den. Na životy zmařené a ztracené. Cítíme bolest celého života ztraceného v tisíci dnech.

Skrz oheň a plameny vytrváme. Jak svítá rudý den a blesk protne oblohu... s nelibostí v očích pozvednou ruce k nebesům nad nimi. Utíkají od dopoledního světla. V mém srdci je žár. Jsme vykázáni z časů ze zničené země k životu daleko za hvězdami. Podívej se do svých nejčernějších snů, abys uvěřil, že náš osud je čas... a dnes večer budeme nekonečně volní. Na křídlech snu, daleko za realitou...

všichni osamoceni v beznaději a čas již pominul. Ztracen uvnitř nikdy nenajdeš, ztracen ve své vlastní mysli. Den po dni musí toto utrpení pokračovat. Tak daleko čekáme na den. Na životy zmařené a ztracené. Cítíme bolest celého života ztraceného v tisíci dnech. Skrz oheň a plameny vytrváme. Tak daleko čekáme na den.

Na životy zmařené a ztracené. Cítíme bolest celého života ztraceného v tisíci dnech. Skrz oheň a plameny vytrváme. Překlad: Snowi www.videacesky.cz

Komentáře (96)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jediný, co měli na živo horší byly vokály a trošičku pomalejší tempo (zkuste hrát na 100%, když jste na mol), ale byl jsem na nich v Prosinci a Marc Hudson je naživo stejně dobrej jako ve studiu, tempo taky pilujou od chvíle, kdy začali hrát, takže si pomalejšího tempa ani nevšimnete...

190

Odpovědět

Agony: přes počítač to sice neupravujou, ale na živo jsou opravdu znatelně horší.. myslím, že ve studiu na to mají čas a nahrávají a mixují to po částech

180

Odpovědět

Dohral jsem v GH na easy na 99%, na medium si to radsi ani nebudu predstavovat :D

180

Odpovědět

Nevím, naživo jsem je neviděl, ale vzhledem k tomu, že většina jejich písniček je ve stejném tempu, tak se nedivím že nestíhají, taky bych po dvou až třech písničkách tempo nestíhal. Zato ve studiu nahrávky vznikají s odstupen několika dnů. Popravdě, ani jednu bych nedal v takovém tempu :-D

190

Odpovědět

Naživo tak dobrý nejsou. Tempo nezvládaj a nahrávky maj kvalitní protože je většinu nahrajou v pomalejšim přijatelnym tempu a poté to upravují přez počítač.

183

Odpovědět

Tak se na ně musí snowi :D

180

Odpovědět

Tenhle song je fakt jeden z nejtěžších v GH :D

180

Odpovědět

snowi: Na jakou střední jsi chodila, smím-li se zeptat? Tady u nás na obchodce, kde je to samá hoperka, blondýna, hipsterka a další podobné stádní ovce by Dragonforce na nástup asi neprošli :D Jinak závist teda!

180

Odpovědět

bartlett: na obchodku v podstatě. :D ve tříde jsem samozřejmě měla drtivou většinu holek, ale já se jich neptala na názor. poslala jsem tu písničku člověku, kterej dělal výslednej mix a nazdar bazar. ;)

190

Odpovědět

Jo jeden z nej songů :) A jakožto moje nej kapela, tak mám fofix (freets on fire, GH na PC + klavesnice), a postahovaných asi 14 písní, a nejedu nic než experta, ale kromě tohodle, ten začatek je děsnej na hraní :D takže někdy musim practice...

No jinak ten hlas je k tomu naopak vynikající, k těm melodiím hlubší by mi fakt neseděl, na to je tu Sabaton ;) Ikdyž mě štvě že ten svůj tak vysoko nevytáhnu takže si to moc nezaspívám :D

180

Odpovědět

já,já já já je viděl....neskutečnej masakr. To co předvedli byl opravdu Inhuman Rampage. mohl bych poslouchat kolem dokola.

A co se Guitar hero týče, je to absolutně nejtěžší skladba 3. dílu GH Legends of Rock (tenhle song jsem zvládl akorát na easy :D )

180

Odpovědět

Tohle je kapela při dlouhodobém poslechu schopná vymýt mozek. Ale taky si je občas poslechnu :-)

190

Odpovědět

Super kytary, ale song s divným zpěvákem tvoří takovou divnou kombinaci...jednotlivé melodie podle mě k sobě moc nesedí. Ten hlas mi prostě nesedí. Ta hudba by si zasloužila trochu drsnější.

182

Odpovědět

:D jeden známý je popsal slovy "to jsou ti co onanují na kytary" :-) Na MOR09 to bylo nejlepší vystoupení, co jsem viděla. Tolik energie do toho nedal nikdo další... Díky :-)

180

Odpovědět

Nesnáším tenhle song! Ale jen a jen pouze díky GH - už půl roku ho nemůžu pokořit! :) Jinak muzika super!

180

Odpovědět

Jojo, Herman Li je borec. Hrají tak rychle, že to je jak intergalaktická bitva :D.

180

Další