Čtyři nejdůležitější předmětyDark Survivor (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:65
Počet zobrazení:3 348

Při cestování v království Lordran můžete narazit na množství zvláštních předmětů. Ale které jsou ty nejdůležitější?

Přepis titulků

Vítejte v Lordranu. Tato drsná země už pohltila a zase vyplivla tisíce válečníků. Pokud se ale budete řídit mými radami, možná přežijete. Boj s touto nestvůrou by vzhledem k mému současnému vybavení nedopadl dobře. Je moudré se tedy vydat jinam a nestvůru zabít až jindy. Lordran je pochmurné místo. Ne vše vás tu chce zabít. Celé království je plné užitečných předmětů.

Jen se musíte umět dívat. Hele, tady. Pokud se Lebka přitažlivosti správně použije, může vám zachránit život. Tyto Kosti návratu jsou k přežití velmi důležité. Tenhle uličník vás přemístí k poslednímu Ohništi. Ideální pro ožehavé situace. Nic užitečného. Půjdeme dál. No jo.

No tak... Může se to zdát jako překážka. Ale zkoumání těchto pokladů se vyplatí. Nikdy nevíte, co najdete. Co to je? Je to bobek. Sakra. Procházení Stínovou branou je vždy o nervy.

Může vás zavést k dalšímu Ohništi, ale také do smrtící pasti. Není radno to riskovat. Ale když se to tak vezme, zjistíte to jen jedním způsobem. Mějte oči na stopkách. Vypadá to v pohodě. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

O moc lepší, než první díl. Jediné, co mě vytáčí je, jak nosí ten štít..:D

81

Odpovědět

Brzo to bude chtít video: Jak přežít v Evropě 2017 edition
-boj proti imigrantům
-jak se nenechat přeject imigrantem
-jak se nenechat zastřelit imigrantem

1324

Odpovědět

První !

59

Odpovědět

Ne.

42