Spojenec z jiného světaDark Survivor (S01E03)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:36
Počet zobrazení:2 699

I ten nejzkušenější válečník může občas prožívat těžké chvíle a musí si povolat někoho na pomoc. Ale opravdu to stojí za to?

Přepis titulků

Vítejte v Lordranu. Tato drsná země už pohltila a zase vyplivna tisíce válečníků. Pokud se ale budete řídit mými radami, možná přežijete. Za normálních okolností bych oželel ztráty a šel dál. Ale za touto branou jsem přišel o příliš velké množství duší. Kdybych opět zemřel, tyto duše by byly volné. To je v pravdě děsivá možnost. I nejzkušenější válečníci mohou mít špatný den.

A v těchto vzácných příležitostech potřebujete pomoc. Využiji bílou křídu, abych načrtl vyvolávací znak. Může mi přivést pomoc, kterou potřebuji. Nejlepší bude zanechat zprávu na tomto úseku cesty. Je na něj vidět z obou dvou stran. S trochou štěstí mi někdo přijde na pomoc. Je to poprvé, co prosím o pomoc. Ale na ukázku to zkusím.

Šance na přivolání jiného válečníka jsou mizivé. Ale pokud znovu zemřu, nebudu moct tyto duše získat. To musí být můj nový spojenec. Zdravím, příteli. Právě sis udělal mocného nepřítele, příteli. Asi bych měl utéct. Nech toho, prosím! Dolů opravdu neslezu.

Jsem tvůj spojenec a přišel jsem ti na pom- Jdu trošičku pozdě. Asi bych měl vypadnout. Měj se. Překlad: Mithril www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Minutu ticha pro všechny nepochopené asociály co jsou dnes na silvestra sami.

54