David Attenborough nesnáší přírodu

Thumbnail play icon
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:780
Počet zobrazení:7 161

Moderátora a přírodovědce Davida Attenborougha tady snad nemusím představovat. Je známý především z přírodovědných dokumentů z produkce BBC, ve kterých mluví o všelijakých krásách přírody. To ovšem neplatí pro toto video.

Přepis titulků

Jmenuji se David Attenborough a nesnáším přírodu. Tady na afrických savanách neexistuje odpornější pohled než na hejno snovače rudozobého. Tihle ptáci se, stejně jako Irové, množí a množí dokud jejich odporné a dotěrné potomstvo nezaplaví celý svět. Při sledování tehle hrůzy člověku nezbývá nic, než se modlit za nějaký prvotřídní ptačí holokaust.

Někdo by měl těmhle ptákům říct, že už můžou konečně přestat šoustat. Já jsem na tom poli stál pouze 5 minut a odcházel jsem celý pokrytý ptačíma sračkama. Už po sté jsem zdvihnul pěst k nebi a proklel boha. Hoďte kamenem v Serengeti a pravděpodobně trefíte jednoho z těchhle kreténů. Jelikož jsou gazely proslavené svou rychlostí, štáb a já jsme se vsadili o to, která z nich bude nejrychlejší.

Ze začátku je bylo těžké vyplašit, ale po chvíli se mi to povedlo. Ještě více než oheň je pobídla k běhu ta dramatická hudba. Závod konečně začal a já jsem věřil, že zvítězím. Bohužel jsem vsadil peníze na jedinou gazelu, která byla tak blbá, že běžela rovnou k požáru.

Kurevsky neuvěřitelné. Další zvíře, které se může jít vycpat, je světoznámý rajský pták. Podívejte se na tuhle nažhavenou buznu. Kdo si kurva myslí, že je? Tenhle ošklivý pták je ožralý a zdá se, že říká: "To teda kecáš!" Srandovní bylo, že jsem tohohle ptáka později snědl, protože jsem si myslel, že to je ovoce.

Byla to lahoda a já strávil celé odpoledne hledáním dalších. Tady je extrémně rasistický pták, který předvádí černošskou estrádu. Mě to nenadchlo, ale si ten druhý zmrd si evidentně myslí, že je to k pokukání. Tady je náš kameraman Dave. Řekl jsem mu, že pokud bude natáčet tento strom dostatečně dlouho, nakonec uvidí něco opravdu skvělého.

Ve skutečnosti na tom bylo skvělé pouze to, že jsem mezitím odletěl zpátky do Anglie a ojel jeho ženu. O 3 dny později tam pořád ještě filmoval ten nudný strom a jeho děti mi říkaly taťko. překlad: hlaváč www.videacesky.cz

Komentáře (63)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je sranda :-D

180

Odpovědět

Supeeeeeeeeeeeeeeeeeer pecka!!!! moooc dík8)))))))

180

Odpovědět

Celkom v pohode - zaujímavé je podľa mňa, že najvtipnejšie to je keď komentátor nenadáva - napriek tomu sa tam snaži vtlačiť nejakú nadávku za kaźdú cenu.

180

Odpovědět

Základní myšlenka je dobrá, ale provedení přehnané...ale pobavil mě pták říkající "Oh no you didn't!" :D

180

Odpovědět

Dotyčného komentátora neznám, dotyčné filmy jakbysmet ne ... možná to bude tím, že nejen že televizi nepouštím v sobotu ráno na ČT2, já ji nepouštím vůbec. Takže tak trochu tápu v tom, jestli to je originál nebo parodie od někoho třetího ... vsadil bych spíš na tu parodii, ale přikláním se k názoru většiny kritiků, že tohle téma se dalo zpracovat mnohem vkusněji.
A když už jsme u těch vulgarit ... je s podivem, jak sprosté slovo rozesměje malé děti. Že by za tak vysokým hodnocením a tolika nadšenými komentáři stálo tolik malých dětí?

180

Odpovědět

aaah, to je asi blbost :D tedka si ten film projíždím a tam skoro všichni takhle mluví :D A proč by Statham nadaboval tohle... moje blbost.. :D

180

Odpovědět

Mě pobavilo a to dost, víc než některé jiná videa zde umístěná. Každej má svůj smysl pro humor, nemám sice moc rád humor založený nad sprostýma slovama, ale ten hlas a výslovnost byla k tomu dokonalá :) náhodou nevíte, kdo to namluvil? Připomíná mi to jednoho herce... není to z filmu Snatch (Podfu(c)k), hlavní herec Jason Statham?

180

Odpovědět

paráda, výbornej nápad i sestřih

180

Odpovědět

Luxusní :D

180

Odpovědět

Paráda, sice chápu proč to někdo zavrhuje, ale pobavilo. :-)

180

Odpovědět

Naprosto luxusní :D :D

180

Odpovědět

toto nehovori Attenborough...on by si vzivote nic take nedovolil..a ani od BBC to neni,to len naiky mantak si mysli ze jeho plytky primitivny humor je uzasny a v zivote nevydel realitu za oknom..a Witty: ja som videl a Attenboroughom starsne vela dokumentov s titulkami a som si na 100% isty ze toto neni on

180

Odpovědět

Liger...uznavam ze je to dost drsny,ale zrovna argument ze "to urcite neni jeho hlas" je celkem k nicemu,protoze je mu minimalne hodne podobnej,ja bych ruku do ohne za to nedal.

180

Odpovědět

Mathieu: tohle určitě neříká David Attenborough proboha... Jednak to určitě není jeho hlas a jednak i kdyby si dělal srandu sám ze sebe, tak určitě ne takhle ubohým a nevtipným způsobem se spoustou sprostých slov...

180

Odpovědět

Humor založený na spoustě sprostých slov + urážení mého oblíbeného komentátora? To není nic pro mě. Nicméně mě udivuje, že to sem ještě nikdo nenapsal. Ti malý nádherní ptáci? To jsou rajky.

190

Další