Jasná cesta venDead by Daylight Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
78 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:41
Počet zobrazení:3 133
V opravdovém světě by se dalo snadno utéct. Jak je tomu ale ve světě hry Dead by Daylight?

Přepis titulků

Sakra, sakra, sakra. - Ahojky, jak se daří? - Jak se mi daří? Jsem uvězněnej v aréně se sériovým vrahem a dva mí kámoši jsou mrtví. Tak se mi daří! - Když to řekneš takhle. - Jak bys to řekl ty? Že konečně trávím čas s mým dobrým kámošem Dwightem.

Jak se daří, člověče? Teď vážně, musíme najít jinou cestu ven. Hele, tahle zeď by se dala přelézt. Můžeme odejít. To bych nedělal. - Co? Proč? - Není to bezpečný, můžeš si zvrtnout kotník. O čem to mluvíš, Aci?

Támhle je keř s trny. To by bolelo, kdybys do něj spadnul. Aci, jsme tady zavření se sériovým vrahem, který už zabil dva naše kámoše. Jen říkám, tady alespoň víme, na čem jsme. Tak jo, na tohle nemám čas. Skáču dolů. Ne, počkej. Zbývají jen čtyři generátory. Jsme tak blízko svobodě.

Uděláme to spolu. Posloucháš se vůbec? Jsou čtyři a my jsme na ně jen dva. To jsou dva pro každýho. Bum, bum, bum a padáme. Aci, jestli tu zůstaneme, tak umřeme. To teď pomineme. Podle mě je to moc vysoký.

Je to jen metr a půl! No právě, je to metr a půl, to je fyzicky nemožný. Hele Aci, dost bylo mluvení, jasný? Skáču dolů. Čau. Tak jak to jde? Vydrž… Sakra, sakra.

Takže čtyři generátory? - Jo, čtyři. - To jsou dva pro každýho. Brnkačka, to zvládnem. Pokud jste si video užili, támhle jsou další díly. A pokud by to nevadilo, odběr by byl fajn. Ten je támhle dole. A komentář a lajk.

A koukněte na další naše videa. A klikněte na zvoneček.

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Někdo kdo nezná tuhle hru by měl vědět, že je potřeba ve čtyřech lidech opravit pět generátorů. Tzn. když říkají, že už zbývají jen 4, tak vlastně neudělali skoro vůbec nic :D

50

Odpovědět

A tiez to nieje prvy diel kde hovoria o generatoroch ;)

11

Odpovědět

+HadatkoJasně, ale člověk co to nehrál, si tuto informaci nezapamatuje. Zvlášť s ohledem na časový úseky mezi jednotlivými díly.

05