Když si na vás zabiják zasedneDead by Daylight Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:41
Počet zobrazení:2 746

Přeživší už toho mají dost!

Poznámka: Ve videu zazní schopnost NOED (No One Escapes Death). Ta dává zabijákovi v případě, že přeživší aktivují všechny generátory, možnost jednou ranou zabít každého, koho dostihne.

Přepis titulků

Honem! Myslím, že se blíží! Zachráním tě. - Tak jo, teď tě vyléčím. - Honem! - No jo. - Bože. To si děláš srandu? Zdrhej! Ne, ne, ne! - V pohodě? - V pohodě, ale asi si na mě zasedl. To teda jo.

A je to. Teď tě vyléčím. Do hajzlu, utíkej! Tak jo, můžeš laskavě přestat? Zasedl sis na mě. Ne, řekl jsem, ať toho necháš. Ty sis na mě zasedl. Ne, víš ty co? Lidi, můžete vylézt? Můžete všichni vylézt? - Co je?

- Jste tu všichni? Ten zabiják si na mě zasedl. Pokaždé, když jste mě sundali z háku, šel po mně. Je to pravda? Zasedl sis na něj? Ano, zasedl. Už dvakrát jsi šel rovnou po mně, když mě sundali z háku. Co mám jako dělat? Souhlasím s Davidem. Dvakrát jsem ho sundal a zabiják mohl jít po mně. Mohl jsi jít po mně, ale šel jsi po něm.

Hele, já jsem u toho nebyl, ale všiml jsem si, že jsi Davida sejmul dvakrát po sobě. To naznačuje, že sis na něj zasedl. Jo, buď k nám upřímný. Zasedl sis na něj? - A je to. - Ty bláho. Zabijáci jako ty to kazí všem ostatním. A víš ty co? Můžu se zeptat ještě na něco? A buď ku*va upřímný. Kdybychom opravili generátory, tak nás můžeš zabít jednou ranou?

No tak, buď upřímný. To snad není pravda. A je to venku. - Neskutečné. - Nemám slov. - Otřesné. - Nemám vztek, ale jsem zklamaný. - Člověk čeká pořádného zabijáka a ono ne. - Nemůžem dostat etického zabijáka? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

a čomu netunelovať? sak keď je predo mnou jeden zraneny a druhy neni tak naháňam toho čo je nie, to je úloha killera všetkých zabiť

00

Odpovědět

oprava: teda naháňam toho čo je zranený

00

Odpovědět

Tohle chápe každý survivor. Tuneláři jsou největší noobové v té hře. Fakt všem lezou krkem děcka :D

10

Odpovědět

ta poznamka nepomaha protoze porad nevim jak se to hraje...

10