Od poklopu ku poklopu…Dead by Daylight Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:35
Počet zobrazení:2 430
No, nevypadá to jako úplně bezpečná cesta ven, co říkáte?

Přepis titulků

- Honem, zabiják se může kdykoliv objevit. - Nevím, jestli to zvládnem. Bojím se. To zvládneme a dostaneme se pryč. Lidi, co je tamto? - Vypadá to jako poklop. - O těch jsem slyšela. - Tím se dá taky utéct. - Kašlem na generátory, utečem poklopem. - Jo! - Pojďte mi pomoct. - Pomoc! - Jo. - Ani se nehne.

- Zapomeňte na to, pojďme normálně utéct. - Nezkusíme ho vyrazit? - Super nápad. - Zkusím to tímhle. - Paráda. - Je to divný rezavý poklop, ne cesta ven. - To zvládneš. - Funguje to! - Už to bude. A je to. - Paráda, otevřel se. - Jo. Ashi, skoč tam. - Cože?

- Honem tam skoč a vyhrajeme. Mám tam skočit? Jo, hopni tam a my půjdeme po tobě. Mám skočit do divné černé díry, ze které stoupá éterický kouř? Ano. Honem. - Ne, skočte si tam sami. - Hele, kámo. Vím, že máš strach. My taky. Během skákání tě ochráníme před zabijákem. - Ne!

- Proč ne? Protože je to divná díra. Kam vůbec vede? No jakože… Jasně že ven! Aha, tak ven? Je to poklop v betonu! Kam by tak asi mohl vést? Hele, lidi, zabiják je tu. Ale ne. Honem, dělej! - Fofrem! - Vlez do té díry! - Nemáme čas!

- Tam nevlezu ani za nic! - Dělej! - Honem! Asi jsou i jiné způsoby, jak se odsud dostat. Překlad: Xardass www.videacesky.cz - Zkusíme najít jinou cestu. - Jasně. Hele, kámo, uvidíme se venku. Jo. Měj se! Jo.

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Teda, to muselo dát příšernou práci. Přitom taková blbost, co?

11