Oprava generátorůDead by Daylight Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:55
Počet zobrazení:2 656
Stačí do nich chvilku šťourat a dveře se snad otevřou!

Přepis titulků

Podle mě máme jedinou šanci, jak odsud utéct živí. Potřebujeme otevřít brány. Problém je, že potřebují hodně šťávy. Po okolí je rozeseto sedm rozbitých generátorů. Pokud jich opravíme pět, tak se brány otevřou a my můžeme vysmahnout. - Otázky? - To je dobrý plán. - Budeme si krýt záda. - Tak jo, pojďme. - Pardon, mám rychlou otázečku.

- Jakou? Jak se opravuje generátor? - Jak jako? - Vy jste snad mechanici? - Jak se opravuje generátor? - Jak jako? Prostě… - Zataháš za páky a otočíš hento. - Co? - Jo. Ociferníkuješ to a hotovo. - To jako fakt? Jo, je to snadné. Zjiskříš dráty a otočíš knoflíkem. Zjiskříš? To je směšné! Felixi, nevím, proč máš pořád nějaký problém.

- Prostě to zkus. - Prostě to zkus? - Zkus to. - Jde o komplexní opravu. A já to mám zkusit? Není to poezie! Hele, víš co? Já ti to ukážu. Hele. Kristova noho. - Vidíš? Nic. - Dáš mi chvilku? Jo? - Kate, přehoď zásuvku. - Jasně. - Dwighte, můžeš zaviklat klikou?

- Určitě. Nestůj tam, Felixi, a zakruť tentononcem. No jasně, tentononcem! Kde že je to tentononc? Tady? Tady je tentononc. Tak já tím zakroutím. Prostě zakroutím tentononcem, majznu hento a nahodím drát. Vidíš? Stačí to zkusit. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (3)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Normálně podržím "E" a je to...

100

Odpovědět

Vždy se najde někdo, kdo brečí, že to nejde. Vždyť stačí pootočit Rotační ionizační uňuchátor pro transmisi a je to...
;-)

112

Odpovědět

Občas ti prostě chybí někdo, kdo by kvrdoklíčem zakmital ve vlnité radarzóně, a to se pak panečku dějou věci.

20