BaterkaDead by Daylight Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
62 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:45
Počet zobrazení:2 686
I obyčejná baterka vám může pomoci přežít, pokud to s ní umíte.

Přepis titulků

Bože, slepá ulička. To je hrůza. - Bože, to je konec! - V pohodě, kluci, to zvládneme. Ne, Davide, nezvládneme! Umřeme! V pohodě, mám plán. Dostaneš nás odsud? Zastavím zabijáka a dostanu nás odsud. - Jak? - To není možné! - Umřeme!

- Jaký máš plán? Mám… baterku. - A? - A zamávám s ní… zabijákovi do tváře. Co to? - Baterkou do tváře? - Jo. Omráčí ho to a my pak utečeme. To je ta největší blbost, co jsem kdy slyšel.

Ale ne, určitě umřeme! Neumřeme Dwighte, to ti slibuju. Spolu jsme silní. Když se nás psychotický vrah snaží obětovat, musíme zůstat silní a této výzvě se postavit. Když nás srazí k zemi, tak se oklepeme a pokračujeme v boji. - Jo.

- Když vás pohltí strach, musíte zůstat silní, podívat se mu do tváře a říct: „Dnes ne, strachu, dnes ne.“ - Jo! - Tak jo. Přežijeme a toho zabijáka dostaneme. - Co říkáte, hoši? - Tak jo. - Kdo jde se mnou? - Jo! Jo! Pojďme toho zm*da zničit.

Tumáš, zabijáku! To zvládneš! - Jo! - Jo. Ale ne. No jo vlastně, s baterkou to člověk musí umět. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (8)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Super, shadowbany stale funguji. Tak pochcipejte levicaci. Ve vas preziva fašismus

124

Odpovědět

To ono by možná stačilo přestat se chovat jako retard

124

Odpovědět

+BurgA kdo o tom rozhodne, fasoune? Ze nejaky beta male xardass nema rad co pisu, pak sem hned retard? Ze on muze byt debilni levicak te nenapadlo? Vy hnoje pozerete sami sebe, bez diskuse. 22837 zajmen, nevite co je zenska a pro samou korektnost si nechate migrantama ubodat i matku. But clap clap, jste cool. Piss on you

219

Odpovědět

+SheheuTy bys měl buď vyměnit lékaře, nebo prášky...

153

Odpovědět

+BurgA ty si hlupak a narrow minded simpleton, pokud nevidís ten jasny bias ohledne shadowbanu. Jednou bloknou i tebe, protoze levicaci sou mor spolecnosti dle veskerych standardu. See ya, boy

214

Odpovědět

+AssjdejVážně k popukání číst takovou mentální trosku. Tě jako malého nějaký "hodný strejda" znásilňoval násadou od koštěte nebo jsi tak vymr*aný čicháním ředidla?

46

Odpovědět

Hodnocení: Ale no tak..!! Jsem si vzpomněl na Alan Wake a pokračování AW: American Nightmare, kde se takhle dalo vyřešit 90% trablů... :)

30

Odpovědět

No jo, no, ale co se dá dělat, když to není vtipný. Dal jsem taky jen půlhvězdu. Čekal jsem alespoň jakous takous pointu, ale tohle už tu (myslím obecně, ne na videacesky) bylo milionkrát.

01