Nový zabijákDead by Daylight Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
63 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:46
Počet zobrazení:2 540
Na vražedné scéně je někdo nový. Kdo to je a co umí?

Přepis titulků

- Těším se na nového zabijáka. - Jo, crossovery miluju. - Jo, prý něco domluvili s Netflixem. - Jo, Stranger Things, že? - Stranger Things? - No… Demogorgon, Nancy, Steve, Hawkins Lab. Stranger Things. Ne, mluvím o jiném dílu z Netflixu. Oni si koupili práva na nějaké jiné dílo? Utečte! Co?

Proč utíkáte? Vždyť je to jen stařenka, ta přece… - Co to mělo být? - O tom jsem četl. - Říkají jí Koruna. - Cože? Je to nadpřirozený nemrtvý děs, co chodí po světě. To mě nezajímá, jaké má schopnosti, jak ji porazit? Oukej. Viděli jsme útok Královnino pokynutí, to tě okamžitě zabije. - Dobře a jaké má schopnosti? - Hmm, schopnosti… Umí spustit Královský protokol.

A něco, pomocí čeho sleduje přeživší. Ona umí sledovat přeživší? Jak? - Malý corgi. Rozkošné. - Je roztomilý. Ten je ale roztomilý. Kde ses… Do hajzlu. - Honem, tímhle směrem je generátor. - Tak jo. - Cože? - Co se děje? - Proč se nemůžu hýbat?

- Já taky ne. - Co je to za odpočet? - Cože? - Do hajzlu. Tady je. - Co teď? Tak jo, myslím, že tohle je ten Královský protokol. - Co? - Jo. Podle mě ji musíme formálně pozdravit. - Já se v etiketě nevyznám! - Tak něco zkus. Co tohle? Jo, funguje to!

Zkus ještě něco. Vaše Výsosti? Do hajzlu! Ale ne! Do prčic. Nepřibližuj se! Prosím! Co? Co se stalo? Kam zmizela? - Asi jim vypršela licence.

- Co? Licence. Práva na věci od Netflixu nejsou levná. - No jo. - Aha. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jenom bych rád podotkl, že tuhle scénku vypustili 26. 8. 2022, tedy cca dva týdny předtím, než královna dala sbohem 8. září 2022. Jen ať nemáte pocit, že to bylo kontra vůči té situaci a v opačném postupu.

50

Odpovědět

Spíše jde o nelogičnost zobrazeného - proč tedy nepoužila "Královské pokynutí" na své nepřátelé, ale objevil se "deus ex machina", který všechny nepřátelé zachránil?

01