Jasný zabijákDead by Daylight Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 2
61 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:44
Počet zobrazení:2 194
Není dost divné čekat na zahájení hry hned vedle zabijáka?

Přepis titulků

- Můžeme, jste připraveni? - Jo, jasně. Lidi… Kdo to je? To je náš zabiják. - Aha. - No jo. Není to důvod k obavám? - No… - Jo. Podle mě ne, jen tam tak stojí, ne?

No já nevím, dost mě děsí. Hej, promiň… Jo, ty. Vidíme tě! Jo, o tobě mluvíme. - Co to dělá? - Ty se nás už teď snažíš zabít? - To od tebe není pěkné. - Ne. Co to děláš? Co to děláš? Aha, asi jde pryč. Ne, schovává se.

Vidíme tě za tím autem. Pořád tě vidíme. - Vidíme tě. - Jo, jsi za autem. Asi si myslí, že je liška podšitá. - Ale je docela roztomilý. - Co to dělá? Kdyby to nebylo děsivé, bylo by to vtipné. Rád bych vám připomněl, že je to vraždící maniak, který se nás brzy pokusí zabít. Tak to by stačilo.

Promiň… Vidíme tě, takhle se k nám nepřiplížíš! - Jako fakt, nech toho. Přestaň! - Tak a už dost! Ale ne, vypadá hrozně smutně. Ne, za pár minut budeš mít spoustu příležitostí nás rozčtvrtit. Je mi ho líto. Kate, přestaň, není to štěňátko, je to psychopatický vrah, který se nás pokusí zabít. Ale je hrozně roztomilý, hele!

- Co nechat ho zabít jednoho z nás? - Ne! - Pardon, ale laskavě vypadni! - Jo. - Vysmahni! - Padej! A nevracej se, dokud nezačne hra! Huš! Kšá! - To od vás nebylo hezké. - Kate, ty jsi hrozná měkkota. - No tak, připravme se. - Jo. - Asi jen hledá lásku!

- Kate! Překlad: Xardass www.videacesky.cz - Necháme si ho, když se o něj postarám? - Ano. - Jo, je roztomilý. - Slibuju, že ho budu venčit. A víš vůbec, co jí? - Nejspíš lidské duše. - Jo. Kde je budeš shánět? Prodávají je snad někde? - Tři mám hned po ruce. - A jak dlouho mu to asi vydrží, co?

Komentáře (0)

Zrušit a napsat nový komentář