Děti reagují na asdf movieDěti reagují

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 5
81 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:361
Počet zobrazení:5 305

Sérii ulítlých videí s názvem asdf movie můžete již delší dobu najít přeloženou zde. Dnes se podíváme, co si o těchto svižných videí z jiné planety myslí děti. Textové poznámky z videa: 1:46 - Thomas Ridgewell je autor YouTube kanálu TomSka, který má přes 550 000 odběratelů. 4:26 - Tvůrce asdf movie Thomas Ridgewell začal tuto sérii vydávat ve formě webového komiksu na stránce Sheezyart. 4:34 - Thomas se nechal slyšet, že místo věty: "Mám rád vlaky," měla dotyčná postavička původně říkat: "Mám rád dinosaury."

Přepis titulků

Děti reagují na... YouTube hvězdy! V dnešním díle: TomSka! Jo, asdf movie! Bacha, má nos! Hej, chlape, hej, čuchni k mý kytce. Teď na něj vystříkne voda.

Cože? Bože můj! Mám ráda zpívání. Mám rád tancování. Mám rád vlaky. Chcípni, bramboro! - Cože? - Dneska ne. Nesu vám sušenky!

- Mám rád vlaky. - Sakra. Sbohem, děti. Koťátková bitva! Ne, počkej, jsem alergickej na roztomilost. Joey, tys mi snědl sendvič? - Já jsem tvůj sendvič. - Fuj! - Chcípni, bramboro! Mám rád vlaky.

Ne, ne, ne, počkej! Podívám se na internet. A já si přečtu knihu. - Desmond, měsíční medvěd. - Jo! Jak jsem se sem dostal? Konec. Mimozemští vetřelci! Házejte sýr!

Jo, to jim pomůže. Jo! - Jakej to má smysl? - To bylo parádní. - Boží. Parádní. Čas na otázky! - Co si o tom všem myslíš? - Že to byla sranda. - Bylo to dobrý. - Líbilo se mi, jak to všechno poskládali dohromady. - Jako byste přepínali televizi.

- Musím to všechno vstřebat. Co ti běželo hlavou při sledování? - Byla jsem zmatená. - Cítil jsem hřejivý pocit. Připadala jsem si míň hloupá. Co ti z té spousty věcí utkvělo v paměti? - "Chcípni, bramboro!" - A brambora řekla: "Dneska ne." "Dneska ne." "Já teď půjdu na internet." Házeli sýr na UFO.

"Házejte sýr!" Desmond, měsíční medvěd! Jak jsem se sem dostal? Konec. - "Mám rád vlaky." - "Mám rád vlaky." "Počkej! Ne, ne, ne!" - Rozmáznul ho vlak. - Mělo to příběh, nebo to bylo nesouvislé? - Bylo to nesouvislé. - Byly to náhodný skeče, ale některý souvisely s jinejma.

Nejdřív tam máte jednu scénku, pak další a pak další a další a další, a pak se to vrátí zase na začátek. Proč si myslíš, že to udělali takhle, a nevymysleli souvislý příběh? - Takhle je to vtipný. - Když uděláte náhodné skeče, každý si aspoň jeden oblíbí. O tom to celé je. Dát do kupy spoustu nahodilých věcí. - Proto je to vtipný. - YouTube je plný nesouvislejch videí. Dnešní děti to mají fakt rády. - Jak se ti líbila ta animace?

- Podle mě byla chudá. Úplně tam chyběly barvy... Všechny postavy vypadaly stejně a lišily se akorát vlasama. - Nebyla moc propracovaná, ale měla své kouzlo. - Byla dobrá, nebo špatná? - Byla hodně dobrá. - Mně se líbila, mám ráda tenhle styl. Není sice nic moc, ale u tohohle nejde o to, aby to byla nádherná animace, která bude vypadat realisticky. Byla mizerná. Každej dokáže nakreslit postavičky z čar a hodit je do kompu. Proč udělali tu animaci tak obyčejnou?

Možná proto, že některý scénky, jako ta s čicháním ke kytce, by působily dost nechutně, kdyby byly realistický. Už jsi někdy viděl něco podobného? Ne. Nikdy jsem nic takovýho neviděl. Trochu mi to připomíná Robot Chicken. - PictoChat z Nintenda DS.

- Stick Fight z YouTube. - The Laser Collection. - Nugget in a Biscuit. Jsou to takový čmáranice. Jako by nás někdo chtěl nakreslit. Bylo tam hodně násilí. - Co si o tom myslíš? - To mi nijak nevadilo. Kdyby tam nebylo, byl bych zklamán. To nic. Schvaluju. Násilím se nikdy nic nevyřeší, ale když je jen ve videu, je to v pohodě.

Do toho, násilí! Lidem většinou násilí tolik nevadí, když je animované. Proč myslíš? - Není opravdový. - Nejsou to živí lidi, jenom postavičky. Hrané seriály v televizi vás můžou pěkně vystrašit, ale u animáku máte radost, že to není opravdový. Kdybych byla Jerry z Toma a Jerryho a ustřelila bych Tomovi hlavu, tak mu naroste zase zpátky a bude to prča.

Když jí tady teď ustřelím palici, bude po ní. Jak bys popsal autora těch videí, která jsi viděl? - Možná trochu blázen. - Nápaditý. - Pošuk. - Odkud podle tebe je? - Z cizí země. - Z Anglie? - Z Anglie. - Z Německa. - Z Británie. - Je to Brit. Ta videa jsou z populární série na YouTube, která má celkem už přes 100 milionů zhlédnutí. Páni, to je dost.

- Proč? - Asi taky něco nakreslím. Proč se to lidem tak líbí? - Je tam násilí. - Protože je to roztomilý. - Je to prča. - Napínavý. - Nevíte, co udělají příště. - Protože by to nikdy nenapadlo nikoho, kromě jejich autora. Prostě chcete vidět víc a víc. Kdybys mohla udělat podobné video, o čem by bylo? O podivné zrůdě, která by chodila a žrala zvířata.

O kreslené Rebecce Black, která umí zpívat. Udělal bych video, ve kterém by na lidi padaly věci, a když by to čekali, - začaly by ty věci jít zespodu. - Příběh... o tom, jak se dostal medvěd Desmond na Měsíc a jak se vrátí na Zem a pomstí se tomu, kdo ho poslal na Měsíc. Podívala by ses na víc videí? - Ne. - Jo. - Ano. - Ano. - Jo. - Ano.

- Jo. - Jo. - Jo, máte jich víc? - Jo, rozhodně. - Jo, díval bych se každej den. - Asi jo. - Proč jen asi? - Protože by mi to máma možná zakázala. Díky za pozornost! Pro vystřižené scény navštivte kanál TheFineBros. Doporučte mi, na co se mám podívat příště. - Čau! - Čau! Mám rád vlaky. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (44)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jinak,já jsem Olda,jenom......Jenom jsem se prostě musel přihlásit,protože see zmněnili pravidla

192

Odpovědět

Začíná se mi to líbit(Ty děti)! :D

190

Odpovědět

I like trains :D

201

Odpovědět

Paris , Athena , Sydney :-) ....snad se jednou nejaka americka divka bude jmenovat Prague :-) ......

213

Odpovědět

Zda se mi to, nebo ten ind ( ci co to je - napr 3:30), tak vypada jako by to byla klucici verze Sansy Stark z Game of Thrones? :D

190

Odpovědět

zatim nejlepší díl :D
P.S.: proč k***a chce teens react když stejně nejmíň 3/4 lidí tady jsou ,,teen" takže to nebude vlastně nic jinýho než jejich vlastní obrázek...koho by zajímalo co kecá 13-19 lamer o videu který stejně každej viděl milionkrát :D

184

Odpovědět

Kdo chce na Videa Česky Teens react :)

199

Odpovědět

Go violence! xD

180

Odpovědět

Miluju ASDF movie ! :D

182

Odpovědět

Btw komu chybí LIA (která je v teens reacts :D) je v 5:42 dole uprostřed ;)

187

Odpovědět

Simonka: Pravda,škoda že tam není :D

181

Odpovědět

Mám dotaz, nechtěli byste překládat i Teens reacts ? :o) ten kluk v čase 05:39 dole uprostřed je fakt úžasnej =)))

182

Odpovědět

Nejlepší díl !! :D Protože tam není Lia :D :D a kluci se nad ní tady zase nebudou dělat :D 10/10 !! :DDD

1919

Odpovědět

Nějak ty děti obměnili, ne?

180

Odpovědět

Já chci vidět jak Reagují na My Little Pony :-) ty Teens React.

191

Další