Diablo IV

Thumbnail play icon
95 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:121
Počet zobrazení:7 885
V návaznosti na včerejší nový trailer pro World of Warcraft dnes pokračujeme dalším klenotem aktuálně probíhajícího Blizzconu – trailerem pro Diablo IV, doplněným o příslušné gameplay video.

Přepis titulků

Ne! Požehnaný Akarate, věčné světlo, ochraňuj mě. Boží moudrost mě vede, cesta cest povede mou duši na svaté místo. Požehnaný Akarate, věčné světlo, ochraňuj mě. Boží moudrost... Ticho. Zavři hubu! Ucítili nás. Utečte!

Blizzard Entertainment uvádí Nech ho tu! Nepřestávej běžet. Zbláznil ses? Ten to nezvládne. On musí. Požehnaný Akarate, věčné světlo, ochraňuj mě. Boží moudrost... Podívej se na mě!

Všechno zlato, které chceme, je přímo tamhle. Ne, já přišel jen... Přišel jsem pro poznání. Přicházejí! - Já vím. - Pojď sem! Ale teď rozlom pečeť. Dostaň nás skrz ty dveře! Světlo, pomoz mi. Ve třech přicházejí. Ve třech se tvoje cesta otevírá.

Krev ukáže... To nedává smysl. Krev. Krev je tím klíčem. Krev je tím klíčem! Cože? Potřebuji dva z vás. Jděte, já je zadržím.

Jděte! Říká se tu, že svolná krev... To snad nemyslíš vážně! Zabralo to. - Musíme mu pomoci. - Už je mrtvý. Ne! Škoda, že to nezvládl. Ale hlavu vzhůru. Zlato se na tři díly rozdělí lépe než na čtyři. Muselo to směřovat někam sem.

Přečti to. Ve třech přicházejí, ve třech se tvoje cesta otevírá svolnou krví. Sláva. Sláva stvořiteli. Sláva dceři... Ale ne, to ne... A co zlato? Co se tam říká? Toto je zapovězené.

Je to vyvolávání! Nemůžu pronést... - Nelži mi! - Přišli jsme sem pro poklad. Co je to za místo? Já nevím. Možná je to chrám nebo hrobka. Je to brána. A jejím klíčem je krev. Požehnaný Akarate, věčné světlo, ochraňuj mě.

Boží moudrost mě vede, cesta cest povede mou duši na svaté místo. Z propasti hledíme vstříc spasení. Ve třech přicházejí. Ve třech se tvoje cesta otevírá svolnou krví! Povoláváme tě domů. Pojď. Požehnaný Akarate, věčné světlo, ochraňuj mě.

Boží moudrost mě vede... Otevři oči. Věčné světlo mě chrání. Věčné světlo mě chrání. Věčné světlo mě chrání! Zde žádné světlo není. Přišel jsi do temnoty pro poznání. Ano. A všechno poznání, které hledáš, je zde. Poddej se. Prones ta slova.

Přivolej ji domů. Ve třech přicházejí. Ve třech se tvoje cesta otevírá svolnou krví. Povoláváme tě domů. Sláva dceři nenávisti! Stvořitelce svatyně.

Sláva Lilith. Požehnaná matko, zachraň nás. Překlad: L1ght www.videacesky.cz

Komentáře (14)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Koho zajímá Diablo 4 když za pár dnů vychází nejdůležitější a nejinovativnější kus popkultury 21. století Kojimbův magnum opus Death Stranding

121

Odpovědět

cinematic - 10/10 , hra - meh..

15

Odpovědět

Jsem Diablo nerd co zná i všechno lore a hraje to od prvního dema v roce 1996... chtěl bych poukázat na jednu nejzajímavější část videa, kterou buď většina přehlédla, nebo nepochopila význam. Jak ten týpek říká "požehnaná matko, zachraň nás" tak to není jen plácnutí do větru. Lilith opravdu JE první matka lidí ve světě Diabla, která spolu s jedním andělem stvořila svět Diabla - Sanctuary. Byla to doslova jejich svatyně, kam se spřátelení andělé a démoni schovali před věčnou válkou, kterou už něchtěli bojovat, a po nějaké době spolu dokonce měli děti - nephalem, první lidi. Ti však byli příliš silní a tak použili kámen světa, kterým ten svět stvořili (a kterej se rozbil na konci D2) aby svojě děti oslabili do podoby obyčejných lidí. Tolik k historii, teď co myslel tím "zachraň nás": 1) Svět se stává čím dál tím víc nestabilním po zničení kamene světa (vlastně srdce světa) a Lilith ten svět vytvořila, mohla by vědět co dělat. 2) Zničením kamene světa už nebyla síla lidí omezovaná a někteří se začali stávat silnější a silnější (my v D3), ale ta síla roste exponenciálně a nakonec to ohrožuje všechno a mají moc (třeba i neúmyslně) zničit svět (viz knižní triologie Válka Hříchu) - Lilith zachraň nás před svými dětmi. 3) Nebe je částečně zničené, jejich vůdci rozhádaní nebo mrtví = nerodí se noví andělé (ti se rodí automaticky pokud v nebi vládne naprostá harmonie) = nebe je na pokraji zhroucení. Všichni vládci pekla jsou zničení a v pekle vládne anarchie a hrozí, že stráví samo sebe. Nebo a peklo však slouží jako 2 kotvy jsoucna, prvotní síly ze kterých se skládá vesmír, bez nich půjde vše do hajzlu. Lilith však byla celou dobu uvězněná v nicotě, ne v pekle, díky tomu přežila a ona jediná má moc chopit se vlády, nastolit pořádek a zabránit apokalypse.

431

Odpovědět

Díky za zajímavosti. Teď těším se ještě víc. Snad téhle zápletky pořádně využijou a neskoční to jako nemastný, neslaný warcraft posledních let.

11

Odpovědět

Hlavně si myslím, že to "Blessed mother" řekl, protože Lilith a Inarius jsou opravdu jeho rodiče - dle některých se totiž jedná o Rathmu, prvního nephalema a přímého potomka těch dvou.

11

Odpovědět

Škoda že tu nejsou horrorové filmy v podobném stylu s takovou atmosférou.

234

Odpovědět

To opravdu tady budou takové komentáře jako na YT? Takových hororů je spousta. Stačí jen sledovat daný žánr....

12

Odpovědět

Náš oblíbenej černošskej smrtelnej anděl Tyrael(nebo Paladin/Crusader) a ostatní horadrim jsou kde?
Assassin, Druid, Amazon, .. A hlavně nám chybí někdo kdo by nám řek "stay awhile and listen".
Deckard Cain forever! Taky nám zabili Leah i Adriu. Imperius pořád neni last boss? Hmm, asi moc brzo po Malthaelovi.
Návrat Triune, Inaria atd, bude? Mephisto vypadá k světu.
Kromě Lilith, mohl by se konat i Baal? (Belial, Azmodan i Diablo by měli bejt zase na svobodě, ne?) + Durel a Andariel.
Lucion, Uldyssian, Diomedes, kdo ví.

04

Odpovědět

Blizzard-u som prestal veriť niekedy okolo pandarie, D3 mi len potrvdil, že ten klikfest som nemal platiť, cinematiky su pekne, ale hrať už asi nie...

64