DJ Lubel - Holky z L.A.

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:506
Počet zobrazení:7 865

DJ Lubel, který se proslavil především songem Špatná díra, vám přináší svou novou hudební pecku. Tentokrát o tom, jak je náročné sbalit v Los Angeles holku, protože tohle město je až po okraj přeplněné slavnými celebritami, které jsou pro žádoucí holky lákavější.

Píseň je plná narážek na konkrétní místa v L.A., které nejspíš znát nebudete, ale od toho už je tu DJ Lubel, aby vám ve zkratce ozřejmil, jak to tam asi vypadá... Takže můžete toto video brát i jako takový malý cestopis.

Poznámky: Pauly Shore - Americký komik, který měl raketový vzestup v 90. letech, ale také podobně rychlý pád. pan Belding - Jméno postavy herce Dennise Haskinse, který se proslavil v populárním americkém seriálu v 90. letech, Saved by the Bell (Konečně zvoní)

Přepis titulků

22:36 Los Angeles, Kalifornie. - Jak to de? - Vítej v L.A. Dnes jsem se přistěhoval. Půjdeme balit holky? Nečekáš, že si vrzneš, ne? Nevím, možná. Jsem tu novej. Hele, je tu skvělý počasí a levnej nájem, ale chlapi si tady nevrznou. - Obzvlášť když vypadáš takhle. - Viděl ses? - Tady nejsi v Murray Hill.

- Žiješ tu už šest let. - A ani jednou jsem nepíchal. - Já jednou. - Blbost. Předstíral jsem, že jsem Chris Brown. Tohle je druhé největší město v zemi. Určitě lžete. Ne. Hej ty, budeš z nás hned nahučený. My jsme ty holky z L.A. Socek si nevšímáme, nejsi ani Pauly Shore. My jsme ty holky z L.A. Od Westwoodu po Brentwood nesáhnou na tvůj úd. My jsme ty holky z L.A. Všichni u Whole Foods zíraj na silikony mý.

My jsme ty holky z L.A. Tohle je příběh, jak jsem se do Hollywoodu přistěhoval a byl odmítnut. Kočkama, který nepolíbíš, když máš ksicht jako Andy Dick. Zavíračka je už v půl druhý, takže jsou na sex se mnou moc střízlivý. Navíc na IMDb jsem jen jako komparz v Community. Takže jedeme z James Beach do St. Nicks, ale skončíme sami v Canters naštvaný. Jedeme, jedeme, co je moje Achillova pata? Holky z L.A.! Vždycky se pohlížejí po lepším, a tak teď vidím pana Beldinga při osahávání.

Koksu plnej čumák a ty jsi šupák. My jsme ty holky z L.A. Pokud nemáš prachy jako Nick Cage, jdi za transkama do Rage. My jsme ty holky z L.A. Musíme být hubený, makáme v Runyonu. My jsme ty holky z L.A. Tady jsou kundičky luxusní, ty radši běž do Valley. My jsme ty holky z L.A. Vy holky ze západního Hollywoodu, co si v neděli užíváte snídani v Toastu. Všechny stejný tepláčky, dřív než na jméno ptáte se na práci. - CAA, ICM, UTA, kde?

- V jedný malý firmě na 101. - Fuj, já jsem asistentka u WME. - Ale nájem máš placený od táty. A mý Peršanky v Beverly jsou převoněný a chlupatý. Ale jinak jsou všechny hezký. Když se mě jen dotkneš, dám ti BMW. A vy hipsterky ze Silver Lake nejste blbý. Odmítaly jste mě, i když to nebylo in. V takových chvílích mi New York chybí. Vždy budu mít směrovačku 516. Ale jednou ještě uvidíš. Vykouřím Ryanu Murphymu. A budu hrát v seriálu Glee.

Pak se mnou půjdeš do SOHO Housu. Nikdy nebudu jak vůl nosit klobouček. Budu lhát, že nežiju ve Ventuře. A pokud nerozumíš technokalifornii, sakra, tak ti to ozřejmíme. 525 600 holek mě v Los Angeles odmítlo. 525 600 dolarů potřebuješ, abys zasunul. Na schůzkách moc nepijou, aby mohly řídit.

Jedno víno nestačí, aby ses jim dostal pod sukni. Všechny od Venice až po holky z Los Feliz, spojte své síly a odmítněte sexy DJ. Žádná mi ne-e-dá. - V Santa Monice. - Žádná mi ne-e-dá. - Ani v Culver City. - Žádná mi ne-e-dá. Aspoň jim vyhoňte! My jsme ty holky z L.A.

My jsme ty holky z L.A. My jsme ty holky z L.A. My jsme ty holky z L.A. Tak co mám dělat? Vrátit se do New Yorku? To bude asi nejlepší. Překlad: Ninjer www.videacesky.cz V Baltimoru je prej hezky.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Písnička o L.A. mi nic moc neříká, ale ssakra museli mi připomínat jak byl the office dokonalí seriál. Teď mi pořád zvoní v hlavě píseň 9,986,000 Minutes. Navíc se nemůžu dočkat další epizody community....

10

Odpovědět

Dobrý hučák po videjku :D

205

Odpovědět

Další super song od Lubela, melodie skvělá a pěvecký výkony úžasný. A hned na začátku ta kráska z "Wrong Hole", tomu prostě musím dát 10 hvězd :-)

222

Odpovědět

Takže radši zůstanu v zasmogované Ostravě, kde je čubek, který dají každýmu plno. :D

259

Odpovědět

já tam vidím i narážky na seriály, nejen na místa v L.A.

222

Odpovědět

Nejen seriály, například to s "525 600" je zase song z muzikálu "Rent" :)

221