Trailer na první sérii DnD LogicDnD Logic

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:36
Počet zobrazení:2 587
Partička Viva La Dirt League se v nové sérii zaměří na Dungeons and Dragons, ekvivalent českého Dračího doupěte, tedy klasické nepočítačové hry na hrdiny.

Přepis titulků

Vítejte ve své první DnD kampani. Tohle bude naše poznávací sezení. Sjednotíme svá očekávání ohledně nadcházející kampaně. Jste dobrodruzi ve fantasy světě. Budete prozkoumávat svět, překonávat překážky, porážet nepřátele a řešit hádanky. V DnD nikdo nepřežije sám, takže musíte spolupracovat jako tým. - Co to sakra děláš?

- Klídek. Pomáhat si, usměrňovat se, navzájem si krýt záda a osobnostně růst. Jedná se o sandboxovou hru s otevřeným světem. Na vašich rozhodnutích záleží a vaše činy mají důsledky. Buďte tedy opatrní, protože tady můžete zemřít. - Ale… - Prosím! Dostali mě! - Ale… - Dostali mě! Už jsi skončil? Dobrý? Můžu pokračovat?

Díky. Ale chci, abyste se bavili a riskovali. Neberte pravidla příliš vážně. Příručka pro hráče, kapitola 10, sesílání kouzel. A pokud si na tohle můžete zarezervovat úterky, nechci, abyste někdy chyběli. Tak jo, pojďme na to. Byl otravný. Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je až neuvěřitelné kolik sérií mají rozděláno. To je už musí vytěžovat na full time.

120

Odpovědět

kromě toho maj stále nápady. Jen z patreonu maj 27 000 dolarů měsíčně, takže i z toho se dá soudit, že je za co a proč se "otáčet"

70