Dora průzkumnice ve filmu

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:345
Počet zobrazení:8 755
Přinášíme vám unikátní trailer z dílny CollegeHumor. Tentokrát se jedná o filmovou verzi dětského seriálu Dora the Explorer (Dora průzkumnice). Animovaný seriál pro nejmenší, který už se objevil také na českých obrazovkách, má v zámoří pomalu kultovní status a často se stává terčem parodií. Hlavní role se zhostila Ariel Winter, českým divákům známá především jako představitelka role malé Alex v sitcomu Taková moderní rodinka. Protože se u nás Dora ještě zdaleka nedostala do širokého podvědomí jako v Americe, přinášíme vám malé shrnutí děje seriálu, jelikož alespoň základní znalost předlohy je důležitá k pochopení mnoha vtipů. Dora je španělsky hovořící holčička, která ve svých příbězích prožívá s pomocí dětských diváků různá dobrodružství. Se svou opičkou Botičkou a pomocníky Mapou, kouzelným Batohem a kamarádem Diegem (který má i vlastní pořad Jdi, Diego, jdi) se snaží naučit malé děti mluvit španělsky - v české verzi se ovšem dočkáme výuky angličtiny. Hlavním záškodníkem je lišák Štípák, který Doře znepříjemňuje život a "štípne" vše, co přijde pod ruku. Naštěstí stačí třikrát vyslovit kouzelné zaklínadlo "Štípáku, neštípej!", které padoucha zažene. Dora se také snaží s dětmi u obrazovek všemožně komunikovat a často je žádá o pomoc, čímž vytváří dojem interaktivní show. V seriálu se velmi často zpívá. Svou vlastní píseň mají například oba "neživí" kamarádi Mapa s Batohem.

Přepis titulků

Překlad: DJ Obelix www.videacesky.cz Někdo štípnul Grál nekonečna! Zavolejte policii! Abyste našli největší poklady světa Ne, znám někoho, kdo se na hledání ztracených artefaktů specializuje. Takže zloděje? Má radši, když se jí říká... průzkumnice. potřebujete toho nejlepšího průzkumníka Dora.

Hola mis amigos! Kamery zachytily při činu muže s fialovou maskou a rukavicemi. Štípák! Ty starej lišáku... - Víš, kde ho najít? - Ne, ale vím, kdo mi to řekne. Již v létě Jsem Mapa, jsem Mapa, jsem... Dost těch keců, Mapo!

Kam Štípák odvezl ten grál? Naposled ho prý viděli v Guadalajaře. Gracias! Od producentů Pravdivých lží Čeká mě jedna návštěva... Hola Diego. Doro... Ten čas ale letí... Neviděli jsme se od chvíle, kdy mi bylo tolik let. a scénáristů Kouzelné školky - Batohu, aktivuj se!

- Hola Dora, soy Batoh. Co potřebuješ? Pro začátek by stačil zázrak. Dobrodružství napříč jazyky Přidej se ke mně, Doro. Spolu budeme ti nejlepší štípáci všech dob. Botičko, vámonos! To znamená "jdeme". - Štípák stojí za tebou! - Kde? - Přímo za tebou?

- Vidíte někde Štípáka? Napětí Akce Jazykové znalosti Štípáku, neštípej! Ach jooo... Dora průzkumnice: Honba za Grálem nekonečna

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

video nemaká (mě) :(

180

Odpovědět

Já nechci znít sprostě, ale Dora průzkumnice by byl skvělej název pornofilmu. :D

241

Odpovědět

Dora: What was your favorite part of the day!?! Me: umm, I liked when... Dora: I liked that part too! Me: STFU BITCH I WASN'T DONE TALKING!

191

Odpovědět

tak sem mrkl na par puvodnich a jo mazec :D

180

Odpovědět

Připomnělo mi to Lazytown :D
(kdo neví, co to je, ať je rád)

191

Odpovědět

Bud skutečny film je ve zkutečnosti lepši než tato parodie a nebo spíš ještě horši což asi bude pravděpodobnější :D

1826

Odpovědět

doufam ze to nevyzni moc pedo, ale ta holka se mi vazne libi :D

193

Odpovědět

me taky...
a video vtipne :D

181

Odpovědět

Pedo? Však kolik jí už asi může být, naposledy se přeci viděla s tím chlápkem, když mu bylo 7.. Té už bude minimálně 20 :D

200

Odpovědět

Zřejmě budu za blbce..ale na ten film bych fakt šel..a fakt bych si ho užil xDDD

215

Odpovědět

To já taky. Vypadá to jako pořádná sranda XD

210

Odpovědět

super! Kdo nezná originál, těžko ocení :D

204

Odpovědět

Nechápu, co z toho byla parodie a co opravdový trailer :))

195