24 hodin – pilotní díl z roku 1994CollegeHumor

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 36
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:534
Počet zobrazení:6 263

Zajímalo vás někdy, jak by vypadal seriál 24 hodin, kdyby neměli všechno to hypermoderní vybavení? Lidi z College Humoru to napadlo. A takhle nějak by to mohlo vypadat. Vysvětlivky: America Online je dnešní AOL a slouží pro online komunikaci. CTU je protiteroristické oddělení.

Přepis titulků

Překlad: ScreaMaker Korekce: scr00chy www.videacesky.cz Sakra. Něco není v pořádku, trvá to moc dlouho. Pípněte mu na pager. Jack ji bude muset zneškodnit manuálně. Pošlete mu e-mailem nákresy té bomby. Je to větší než 50 kB. Ježíši.

Tak to vytiskněte a pošlem poslíčka na kole. A kód na zneškodnění? Na Lycosu nic, zkouším Encartu. Nino! Jacku, ty plány jsou na e-mail moc velké. Jak velké? Tři diskety! Tiskne se to? Nino, vevnitř je bomba, co brzo vybuchne!

Běž zpátky nahoru, promluvíme si přes America Online. - Jaká místnost? - Radnice23. Sakra! Slyšels o Nancy Kerriganový? Vítejte. Ty plány, Nino! Kód na zneškodnění je důležitější. Na shledanou.

Sakra, Georgi, byla jsem připojená na internetu! Adame, najdi Jackovi cestu po požárním schodišti. Jdi na AOL, klíčové slovo "Mapy". - To je kanál, pane? - Je to pod menu Go. Dělej! - George zase zvedl telefon? - Jo. Sakra. Právě jsme dostali VHSku, to by mohlo být vodítko. A? Ksakru, Nino, je tam bomba, co může každou chvíli vybuchnout!

Zmáčkni stop, až pak přetáčej. Takže ten přístupový kód je... Měli bychom porovnat snímky z videa s fotkami ze sledovačky. Teprve se vyvolávají ve fotolabu. Nařídil jsem vám dělat Polaroidy! Přijímáte hovor od: "Máš ten zatracenej kód?" Ano, přijímám. Pane prezidente, máme ten kód pro agenta Bauera.

Zavolejte na protiteroristické! Ne! Co je na tom videu? Máme špiona v CTU! - Zavolám ti zpátky. - Nino! Zatraceně! Vidím ho. Dostává se k mainframu.

Právě jsme nainstalovali Windows 3.1, to není možné! Dostal se tam. Kruci! Jaké jsou škody? Spadlo Prodigy. Má plnou kontrolu nad naší stránkou na GeoCities. - Bůh nám pomáhej. - Potřebuju ten kód. Hned! Mám ho! Vítejte.

Dochází čas, Nino. Ano! Hotovo. Poslechni, Nino, ohledně toho špiona... Musím jít, Jacku. - Proč? - Platíme za internet od hodiny. Na shledanou. Překlad: ScreaMaker Korekce: scr00chy www.videacesky.cz

Komentáře (31)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

23:59:29 přeskočí na
24:00:00 ? To jako vážně? :D

10

Odpovědět

Co se týče té tiskárny, jeden nejmenovaný rozsáhlý řetězec s elektronikou má jednu na každé pobočce. :-D Ale na staré časy nedám dopustit, Civilizace na 486ce. :)

180

Odpovědět

Ještě mohli nechat zapnout počítač a nechat disketovku udělat takovej ten zvuk když chce nabootovat při startu a není v ní disketa:) "tuu - dudut"

180

Odpovědět

Super :-D ale ten konec je nějaký divný jak tam jsou ty hodiny počítá od 23:59:27 do 23:59:30 a pak hned 24:00 :-D

180

Odpovědět

nejlepší moment když mu začne chrčet modem :D zvuk co vydaval ten můj si pamatuju dodnes :D

190

Odpovědět

LMAOOOOOOOOOO :-DDDDDDDDDDDDDD nema chybu :-DDD ... docela trefny, clovek zavzpominal na stary casy :)

180

Odpovědět

Fingon: jj presne jak rikas, M602, win :D a tyhle klasiky mi taky brazdily detstvi :)
jinak video parada :)

180

Odpovědět

jak je to možné, právě jsme instalovali Windows 3.1 :D Nemalý peklo tahle parodie, jen škoda, že nějak zmizeli ty dva povstalci a už do děje nezasáhli třeba přestřelkou, aby to bylo ještě napínavější :D

180

Odpovědět

to ufounicka: v tomhle významu se vážně slovo utopie nepoužívá;)

180

Odpovědět

Sam Elanius: pokud samozdřejmě nechceš vytisknou tak 100 listů ... to ne jen že si můžeš dát kafe ... ale v klidu si i postavit barák na nové parcele :D

180

Odpovědět

Tak tohle se opravdu povedlo, jako fanoušek seriálu( viděl jsem 4 řady) jsem se tu nemálo zasmál. Skvělá práce :)

180

Odpovědět

50 kb je moc, to je moc teda. Ale nostalgie krásná.

180

Odpovědět

Zlaté časy Windows 3.11 s českým překladem cut and paste jako stříhat a lepit:) V roce 1994 mi bylo devět, hráli jsme na školní 486ce věci jako Prince of Persia, Arkanoid nebo Prehistorik 2 a do Windowsu jsme se dostávali z nástavby DOSu jménem M602 příkazem win... a tu "vysílačku" jsem ještě zažil taky, jeden známý ji měl ještě někdy v roce 2004 a pořád fungovala:)

180

Odpovědět

To je... děsivé

180

Odpovědět

Nostalgie. :]

180

Další