Matrix: Windows XPCollegeHumor

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 36
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:465
Počet zobrazení:9 660

Další skvěle zpracovaná parodie na Matrix z dílny College HumoruMinule jste mohli vidět, že spolknout červenou pilulku není tak lehké, jak se zdá. Dnes se dozvíte, že Matrix běží na XPčkách, což s sebou přináší mnoho problémů.

Přepis titulků

Jsi na konci králičí nory, Neo. Matrix je simulací skutečné reality. Je to nejvyspělejší program pro Windows,který byl kdy vytvořen. - Počkat. Windows?- Stroje pouští Matrix ve Windows XP. Pěstují lidi jako zdroj své energie. Opři se. Musím počkat, až zmizej ty přesýpací hodiny. Můžem.

Co z toho je USBčko? Myslím, že... tenhle. Ne. Tenhle. - Tohle je kabel k monitoru nebo k tiskárně?- Oba mají po stranách šroubky, ne? Matrix běžel bez sebemenších problémů, ale teď se neustále zpomaluje. Cypher stahuje přes torrenty plno filmů. Zmrazit.

Tohle byl zkušební program. Agent na sebe může vzít podobukterékoliv bytosti z Matrixu, takže nesmíš nikomu věřit. Odmrazit. Odmrazit. Tohle se čas od času stane. Pokračuj beze mě. Zkus CTRL + ALT + DELETE!

Nazdárek! Doufám, že máš povolené cookies (sušenky). - Vypadá to, že se snažíš pomocí mysli ohnout tu lžičku.- Jo, nech mě bejt. Můžu ti nějak pomoct? Řekl jsem, abys mě nechal bejt. Zkusil sis uvědomit,že tu ve skutečnosti žádná lžička není? Au! Hej, co to děláš? Au! Au! Proč tu jsem?

Dříve nebo později se všichni setkámes nějakou chybou, Neo. Budeš muset učinit rozhodnutí... jestli zprávu o chybě odešleš nebo... ji neodešleš. Ale... je v tom nějaký rozdíl? - Neo, tady Cypher.- Ahoj, co se děje? Jeden agent je ti v patách.Musíš udělat, co ti řeknu, jasný?

- Povídej.- Nalevo od tebe je skříň. Ta skříň by měla bejt naládovaná zbraněma. Amatérky? Páni. Nevím, jak se to tam dostalo. Pane Andersone. Pane Andersone.Pane Andersone. Cyphere, potřebuju se naučit kung-fu. Hned!

Naše trial verze kung-fu vypršela. Páni. Vítá vás zákaznická linka.Tady agent Jones z Connecticutu. Prosím o trpělivost. V ukazateli průběhu přibejvaj čtverečky,ale zbývající čas se pořád zvyšuje. Panebože, on se množí. Ne... to je bug. Vypadá to, že se snažíš osvobodit lidstvo.Chceš píchnout?

Ubuntu? Mám se naučit... Ubuntu?

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

HUSTÝÝÝÝ!!! X-)

180

Odpovědět

jak tam letela kulva ve spomalenem zaberu, nemeli by se zpomalit i ti lidi na ulici ?? .D CHYBA xD

191

Odpovědět

Modrá smrt byla jasná :) ale pilulka byla lepší

200

Odpovědět

neeeeeeeeeee :D

180

Odpovědět

Ten herec vypada jak Hawkins z Vietcong

181

Odpovědět

Mě nějak nefungujou videa :( od dneška :(

180

Odpovědět

Video opět funkční.

180

Odpovědět

Ten konec :D :D blue screen of death :D

180

Odpovědět

lol presne.. ale to ubuntu.. nejak to neni pro me.. spustite na tom jenom videa a internet..

196

Odpovědět

best :D:D:D:D

180

Odpovědět

kdyz kliknete na tag embed, najdete link na yt => /http://www.youtube.com/watch?v=yX8yrOAjfKM

181

Odpovědět

nejede :(

180

Odpovědět

Je to nějaký rozbitý...

180

Odpovědět

ved to nejde preco?

180

Odpovědět

ten BSOD na konci je skvělej :D

180

Další