Matrix a jeho pokračováníUpřímné trailery

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 100
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:743
Počet zobrazení:10 577

Dnes se podíváme do nedávné minulosti, kdy se dva téměř nezkušení filmaři rozhodli změnit žánr akčního filmu a potom se ho rozhodli změnit ještě dvakrát... jen tam přidali až moc té filosofie.

 

Přepis titulků

Fajn, uděláme ten zatracenej Matrix! Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Od bratrů Wachovských... Sourozenců. přichází převratný sci-fi film a jeho dvě pokračování, co se na něj zvysoka vysrala. Matrix... a jeho pokračování.

Připravte se na nejoriginálnější sci-fi sérii od Hvězdných válek, která si to tak nějak podělala po Jar Jar Binksovsku, jako Hvězdné války. Prožijte znovu ty boží momenty z jedničky, jednu sekvenci, co jste měli rádi ve dvojce, a absolutně nic z trojky. Kur*a. Připojte se do Matrixu, simulace virtuální reality konce 90.

let plnou vysouvacích mobilů, telefonních budek, minidisců, hadrů, co se nosily ve videu Marylina Mansona, a AOL přezdívek. Tohle je Apoc, Switch a Cypher. Tank a jeho brácha Dozer.

Máte poštu. Sledujte, jak se jeden hacker jménem Neo, což je anagram k One, stane jediným, který dokáže dělat jediný výraz. Není ale sám. Seznamte se s Trinity, láskou Neova života. A Morpheem, další láskou Neova života. Co víš, nedokážeš vysvětlit. Ale cítíš to. Právě ten pocit tě ke mně přivedl.

Jsi vyvolený Neo, hledal jsem tě celý život. Uvolni se, bude to divný pocit. On je ten pravý. Mám tě. Nechte si to na doma. Společně se postaví agentu Smithovi, záporákovi tak drsňáckýmu, že ho prostě jen namnoží, než aby přišli s novým záporákem. Sledujte, jak spolu budou bojovat v této výborně nacvičené kung-fu bitce, poté v téhle počítačové sračce a pak v téhle vykrádačce Dragon Ball Z.

Kamehame... Asi ne. Putujte do Matrixu, světa neomezených možností, který donutil všechny diváky zpochybňovat vlastní existenci. A poté se vydejte do Zionu, světa... zpocených jeskynních pařmenů. Vážně?

To tady strávíme půl trilogie? Můžete tam dát zase nějakej bullet time? Pěkně. Usaďte se tedy k filmu, který se tisíckrát napodoboval v efektech, tónu, stylu oblékání nebo dvou pokračováních. Připravte se na filosofickou akční sérii, která se do sebe až moc zahleděla na konci druhýho dílu. Přesto, že tato reakce fungovala, byla od počátku zatížena vadou, a tím utvářela jinak rozporuplnou anomálii v systému, která by, pokud ponechána bez kontroly, mohla způsobit ohrožení systému.

Ergo, ti, kteří odmítnou... Vůbec nevím, o čem to mluví. Je pozdě na to, abych si vzal modrou pilulku? Hrají: Kung-fu Ježíš, ženský Keanu Reeves, Laurence and the Machine, Někdo to rád blond, Nudma, kde to šlo do kytek, Jadenova máma, Poslední vládce lžiček, pan Uspávač, mormoni, Sépiák a Monica Bellucci.

Kecám. Dudy! Matrix a jeho pokračování. Jasně špatným znamením je, když jsou hra a animovaný DVD lepší než vaše filmy. Na viděnou.

Komentáře (49)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zamilovaní Neo a Morpheus se moc povedli. Scéna z vrtulníku mě dostala do kolen. TOP! :D

70

Odpovědět

Tomu neuvěříte, ale já sem Matrix viděl poprvý až tenhle rok ve 20 letech. Nalákala mě na něj hra Enter the Matrix (cool hra). Jen tak mimochodem Animetrix se mi vůbec nelíbil krom detektivního a dětskýho příběhu.

20

Odpovědět

Hm a já si vždycky myslela, že matrix byl natočený s tím, že bude mít tři díly. Ona se nikomu ta filozofická myšlenka nelíbila? Já jsem asi hodně mimo, že... :D

40

Odpovědět

Nudma - dobře přeloženo :D
Female Keanu Reeves mě teda dostalo :D

160

Odpovědět

Matrix byl podle mě jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl. Dokonce byl ( a je) tak dobrý, že ho nedokázali tvůrci zničit ani hrozným pokračováním. No nic, jdu se podívat, kam až ta králičí nora vede ;)

411

Odpovědět

'KAME HAME ..nah' a The Last Spoonbender byly asi nejlepší části :)

121

Odpovědět

POSLEDNÍ VLÁDCE LŽIČEK! Nejvíc!

681

Odpovědět

O které to hře údajně lepší než celá trilogie to mluvili? Vím, že jich je několik a vždy jsem chtěl nějakou zkusit, ale recenze mě odradili, tak by mě zajímalo, kteráže je tak skvělá? Že bych přece jen zkusil. Animatrix je samozřejmě výborný, ale porovnávat s trilogií mě příjde naprosto zcestné.

41

Odpovědět

Mluvil o Enter the Matrix... Na recenze bych nehleděl, hra to byla (je) super ;)

30

Odpovědět

+JunioRDíky, beru na vědomí, zkusím tedy... beztak už to bude teď stát jen pár babek.
A jen tak mimochodem (no offense)... nemám hledět na obsáhlé recenze popisující veškeré klady a zápory, ale na člověka popisující hru jedinou větou "je to super hra" ano? :D Ale to neber nijak zle, mě jen strašně pobavilo to "na recenze bych nehleděl" a nemohl jsem odolat zarýpnout ;)

130

Odpovědět

Nikdy jsem nebyla fanda Matrixu, ale tohle je celkem dobré.

32

Odpovědět

There's no sequel...

61

Odpovědět

Po tom zbytečným týdnu o conanovi konečně pořádné video..

3068

Odpovědět

Taky si pamatuju když sem viděl Matrix poprvý... u segry na videu.Na televizi s uhlopříčkou asi 50cm :D a pak hned ještě dvakrát za sebou.Byl jsem z toho uplně hotovej.Od Matrixu sem se dostal samozřejmě k Ghost in the shell a od toho k celý manga a anime kultuře.Matrix mi změnil život.
btw Animatrix je neskutečnej nářez srovnatelnej s jedničkou(Apocalypse Horse!) ostatní díly beru jako marketingovou ždímačku.A co

382

Odpovědět

Animatrix!!!

192

Odpovědět

akurat som dostahoval Ghost in the shell som zvedavy co to da ... :)

10

Odpovědět

GIS som pozeral asi pred 3 dňami... Neuveritelne preceňovaný film...
Krásna hudba, pekný vizuál, príbeh nebol nezaujímavý, ale je to všeobecne hrozne preceňované... Je to len zaujímavý film s výborným audiovizuálom.
Ked už spomínaš tie japonské sračky, stiahol som si princeznú monooke :) idem pozrieť po tretí krát :)

410

Odpovědět

+matusyKdyž už to stahuješ, stáhni si seriál

10

Odpovědět

+matusyGIS neni jenom film.Je toho hodne...filmy, seriál, komiks, záleží ne všechno ma top kvalitu.Jinak filmy od studia Ghibli jsou pecka! Jestli se ti líbí princezna Mononoke, zkus jeste Naušiku(Nausicaä of the Valley of the Wind)

40

Odpovědět

+matusyOno je to dobře, že tyhle snímky selektují lidi. Na ty, kteří jsou těm filmům schopni rozumět a ty druhé.

30

Odpovědět

Nevie niekto song čo hrajú cca v 1:22-1:48 ?

00

Odpovědět

Už to mám je to College ft Electric Youth - A Real Hero :D

71

Odpovědět

Trošku jsem hledal na youtube a pak na facebooku Honest Traileru, ale fakt je že nikdo zatím neví. Nevypadá to, že by samotný College ft Electric Youth – A Real Hero bylo přímo ono, spíše to vypadá na nějaký remix.

20

Odpovědět

Taky bych řekl, že to originál nebude, tu skladbu už mám od doby co zahrála ve filmu Drive dosti naposlouchanou. Buď je to nějaký remix nebo nějaká jiná písnička s dosti podobnými zvuky/bassou/nástroji :D

00

Odpovědět

song / pieseň / pesnička / skladba / hudba:
Ulrich Schnauss - Far Away Trains Passing By (neznámy remix)
https://www.youtube.com/watch?v=o4LsDPdD4T4 (originál verzia, veľmi podobná)
Nie je zač ;)

00

Odpovědět

Honest trailers, HISHE a Conan, moja top trojka :)

221

Odpovědět

Diky. nejlepsi ;DD

10

Další